آفرینک
X

شرک 3 Shrek the Third (2007)

شرک 3 Shrek the Third

انیمیشن شرک 3 Shrek the Third با یک داستان مهم و عجیب شروع می‌شود: شرک قرار است پادشاه شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی شرک 3

شرک همان غول سبز رنگی است که ترجیح می‌دهد همه از او بترسند، در مرداب خودش به‌تنهایی زندگی کند و از بقیه مردم دور باشد. با وجود این علاقه‌مندی‌ها، در دو انیمیشن قبلی شرک دیدیم که او با فیونا، شاهزاده سرزمین بسیار دور عروسی می‌کند و بدون شک زندگی با یک پرنسس، مسئولیت‌های مختلفی هم به همراه دارد. چه مسئولیتی؟ با ما باشید تا برای شما هم تعریف کنیم!

داستان انیمیشن سینمایی شرک 3

بعد از فوت پدر فیونا که پادشاه سرزمین بسیار بسیار دور بود، مردم به یک پادشاه جدید نیاز دارند و در کمال تعجب شرک می‌فهمد که او باید جانشین پادشاه شود! هر چند همه می‌دانیم شرک ترجیح می‌دهد در مرداب خود، در کنار فیونا، با آرامش زندگی کرده و بچه‌های خود را بزرگ کند. به همین خاطر، شرک و دوستان او باید به دنبال پسرعموی فیونا یعنی «آرتی» بگردند و آرتی را به‌عنوان پادشاه معرفی کنند. در میان همه این ماجراها، پرنس چارمینگ هم می‌خواهد پادشاهی را به‌دست آورد و اوضاع حسابی به هم می‌ریزد. می‌پرسید که چه کسی بالاخره جانشین می‌شود؟ برای اینکه متوجه شوید چه کسی پادشاه می‌شود، باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن شرک 3 بنشینید!

جزئیات جالب شرک 3 با دوبله فارسی

انیمیشن سینمایی شرک 3 با دوبله فارسی بهترین گزینه ممکن برای تماشای این کارتون همراه با بچه‌ها است. در قسمت سوم مجموعه شرک، اتفاقات مهم و مختلفی می‌افتند که سرنوشت نهایی شرک و فیونا را تعیین می‌کنند و اگر بچه‌های شما دو انیمیشن قبلی شرک را دیده باشند، بدون شک دوست دارند هر چه زودتر از آخر ماجرا هم باخبر شوند.
شرک 3 با استقبال فوق‌العاده مردم روبه‌رو شد و با فروش عالی خود، یک موفقیت واقعی را برای سازندگان این انیمیشن رقم زد. در قسمت‌های مختلف انیمیشن شرک، انواع کاراکترهای دیگر انیمیشن‌ها و داستان‌های مشهور دنیا مثل دیو و دلبر، پینوکیو، زیبای خفته و ده‌ها کاراکتر جذاب دیگر وجود دارند و در سومین انیمیشن موفق شرک، این روند هم‌چنان حفظ شده و بچه‌ها با انیمیشن شمشیر در سنگ و البته شخصیت اصلی آن یعنی پادشاه آرتور هم آشنا می‌شوند.
پس از تماشا انیمیشن شرک 3 دوبله فارسی با بچه‌ها، می‌توانید سکانس‌های مختلف را با آن‌ها بررسی کرده و نکات تازه‌ای به فرزندان‌تان یاد بدهید. در ادامه، برخی از مهم‌ترین نکات مثبت انیمیشن شرک 3 را با هم مرور خواهیم کرد.

چرا بچه‌ها باید انیمیشن سینمایی شرک 3 را ببینند؟

علی‌رغم اینکه شرک 3 با هدف سرگرم‌کردن کودکان ساخته شده است، سکانس‌های مختلفی در آن وجود دارد که ممکن است برای مخاطبان زیر 7 سال یا کودکان حساس، اضطراب‌آور باشد. مبارزه‌های تن به تن شرک و پرنس چارمینگ یا قدرت شرک و عدم امکان کنترل آن، باعث ایجاد چند صحنه استرس‌آور در این انیمیشن شده است.
با وجود این باید بگوییم که تمام این سکانس‌ها برای کودکان بالای 7 سال و یا بزرگترها، به‌شدت جذاب و سرگرم‌کننده خواهند بود و می‌‌توانید با خیال راحت آن را با کودکان کمی بزرگ‌تر تماشا کنید.
در این انیمیشن، شرک با انواع چالش‌های مختلف روبه‌رو می‌شود و باید توانایی‌های خود را به بقیه و البته به خودش، ثابت کند. برخی از مهم‌ترین ارزش‌های این انیمیشن جذاب، شامل این موارد هستند:

  • داشتن پشتکار و اهمیت آن در رسیدن به اهداف؛

  • شجاعت روبه‌رو شدن با ترس‌ها و چالش‌های مختلف زندگی؛

  • باور به توانایی‌هایی خود و داشتن خلاقیت و زیرکی برای عملی‌کردن برنامه‌ریزی‌های مختلف.

علاوه بر این ارزش‌های مهم، شرک 3 به موضوع مهم قلدری هم می‌پردازد. شخصیت‌های مختلف، به دلیل داشتن زور و قدرت بیشتر، با زورگویی می‌خواهند به خواسته‌های خود برسند و بقیه کاراکترها به دلیل نداشتن توانایی لازم برای مقابله، با مشکلات مختلفی مواجه می‌شوند. می‌توانید با ایده گرفتن از همین سکانس‌ها، درباره موضوع مهم قلدری و زورگویی، با بچه‌های خود حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که اگر در معرض زورگویی هستند باید چه اقداماتی را انجام دهند و یا اگر خودشان به بقیه زور می‌گویند، چه اثرات منفی و مخربی بر اطرافیان خود دارند و چرا باید هر چه زودتر این رفتار خود را تصحیح کنند.
نکته مهم بعدی در این انیمیشن، دو راهی مهم انتخاب بین کار درست یا کار راحت است. می‌توانید درباره این موضوع هم با بچه‌ها صحبت کرده، نظرشان را درباره آن بپرسید و از آن‌ها بخواهید که با نام بردن از چند مثال ساده، بگویند که در موقعیت انجام کار درست یا کار آسان‌تر، کدام را انتخاب کرده‌اند.

دانلود و تماشا انیمیشن شرک 3 دوبله فارسی با کیفیت 1080 در آفرینک

خوشبختانه امکان تماشا انیمیشن سینمایی شرک 3 با دوبله گلوری در آفرینک فراهم شده است و می‌توانید این انیمیشن فوق‌العاده را با بهترین دوبله ممکن و با کیفیت بالا، به‌صورت رایگان و آنلاین، تماشا کنید. البته اگر دوست دارید که این انیمیشن را به‌صورت آفلاین ببینید، باید بگوییم که امکان دانلود انیمیشن شرک 3 با دوبله فارسی کامل هم در آفرینک فراهم شده و به‌راحتی می‌توانید شرک 3 را با بقیه اعضای خانواده در یک شب تعطیل، تماشا کنید.