شرک 3 Shrek the Third (2007)

شرک 3 Shrek the Third

در انیمیشن شرک 3 Shrek the Third پدر فیونا قبل از مرگش از شرک درخواست می‌کند تا پادشاه شود اما شرک که علاقه‌ای به پادشاهی ندارد به همراه الاغ و گربه چکمه پوش به دنبال یک پادشاه مناسب می گردند و... ادامه متن

  • تماشای فیلم
  • آمریکا
  • 6.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی شرک 3

در انیمیشن شرک 3 Shrek the Third دوباره کسایی پیدا میشن که آرامش غول سبز ما رو میخوان ازش بگیرن. انگار همه دست به دست هم میدن تا نگذارن شرک زندگی آروم و بی دردسر خودش رو داشته باشه، همه حتی عزرائیل!

پدر فیونا که پادشاه سرزمین خیلی خیلی دور هست مریض شده و انگار داره کم کم بار سفر رو میبنده و میمیره. از اونجایی که نمیشه سرزمین خیلی خیلی دور رو بدون پادشاه ول کرد پس اون به شرک پیشنهاد میده که بعد مرگش اون پادشاه بشه، ولی خوب شِرک هم حوصله این کارها رو نداره، بشینه روی تخت سلطنت و مسئول سرزمین بشه و دستور بده و این کارها. بعد که یک مقدار با فیونا همفکری میکنن میبینن بهترین کار اینه که به همراهی گربه چکمه پوش و خر شرک به دنبال شاه آرتور برن و اون رو پیدا کنن که بهترین پادشاه همون هست. اگه یادتون نمیاد شاه آرتور کی هست پس دوباره انیمیشن شمشیر در سنگ رو ببینید.

گروه ماجراجو به دنبال پادشاه جدید میرن ولی از این طرف پرنس چارمینگ که سرزمین رو بی صاحب میبینه از موقعیت سوءاستفاده میکنه و تاج و تخت رو غصب میکنه. بلافاصله هم تبدیل به یک پادشاه عوضی و خراب میشه، همه دخترهای قشنگ سرزمین مثل سیندرلا و زیبای خفته و سفید برفی و پرنسس فیونا رو میگیره و توی یک چاه زندانی میکنه. خلاصه که یک کودتای درست و حسابی راه میندازه.

از اون طرف شرک و بقیه دوستانش آرتور رو پیدا میکنن و با خودشون به سمت شهر میارن، خبر هم ندارن که چه اتفاقی اونجا افتاده. برای اینکه بدونید جنگ بر سر قدرت به کجا کشیده میشه وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای شرک 3 بشینید. زبان اصلی این قسمت هم انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید.

انیمیشن شرک 3 Shrek the Third

برای شادترین زندگی زناشویی همه تاریخ