آفرینک
X

مدرسه خرگوش ها : محافظان تخم مرغ طلایی Rabbit School : Guardians of the Golden Egg (2017)

مدرسه خرگوش ها Rabbit School

انیمیشن مدرسه خرگوش ها : محافظان تخم مرغ طلایی Rabbit School : Guardians of the Golden Egg درباره مکس است که کاملا ناگهانی، مدرسه خرگوش‌های عید پاک را پیدا می‌کند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آلمان
 • 5.6 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 8+ سال
 • FHD

معرفی مدرسه خرگوش ها : محافظان تخم مرغ طلایی

در هر «عید پاک» یا همان «ایستر»، خرگوش‎ها یک ماموریت مهم دارند، اینکه انواع تخم‌مرغ‌های رنگارنگ را به دست همه بچه‌ها برسانند تا همه بتوانند این عید زیبا را با هم جشن بگیرند. «مکس» هم به‌عنوان یک خرگوش شهری، چیزهایی در این باره شنیده بود، اما داستان از روزی شروع شد که مکس، کنترل هواپیمای تک نفره‌اش را از دست می‌دهد و جریان باد، او را به حیاط مدرسه خرگوش‌ها در حاشیه جنگل می‌برد. مکس که اصلا فکر نمی‌کرد این مدرسه واقعا وجود داشته باشد، با تعجب همه جا را نگاه می‌کند و پس از حضور بقیه خرگوش‌ها و مدیر مدرسه، داستان این کارتون جذاب که با اسم مدرسه خرگوش ها : نگهبان تخم طلا هم در ایران معروف شده است، آغاز می‌شود. با ما به بخش بعدی بیایید که داستان کامل را برای شما هم بگوییم!

داستان کارتون سینمایی مدرسه خرگوش ها : محافظان تخم مرغ طلایی

مکس با ورود به حیاط مدرسه و دیدن بقیه خرگوش‌ها، حسابی تعجب می‌کند. محیط مدرسه، زمین‌های تمرین و البته تخم مرغ طلایی جذاب و تلاش همه خرگوش‌ها برای محافظت از آن، باعث می‌شود که مکس هم به این مدرسه علاقه‌مند شده و تلاش کند که وارد گروه محافظ‌ها شود. حالا مکس باید تمرین‌ها را انجام دهد، قوانین را یاد بگیرد و البته از حمله روباه‌ها و تلاش برای از بین بردن عید پاک توسط آن‌ها، جلوگیری کند. آیا او موفق خواهد شد؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود تماشا انیمیشن مدرسه خرگوش ها 1 با دوبله فارسی را شروع کنید.

جزئیات مهم انیمیشن مدرسه خرگوش ها با دوبله فارسی کامل

این کارتون مهیج و کودکانه، بر اساس کتاب داستانی به نام «یک روز در مدرسه خرگوش‌ها»، نوشته آلبرت سیکاتوس، ساخته شده است. طراحی تمام المان‌ها محیط جنگل، مدرسه و حتی فعالیت‌های انجام شده در مدرسه، کاملا کودکانه بوده و در همه بخش‌های این کارتون، از رنگ‌های شاد و زیبا، استفاده شده است. با وجود داستان مهیج و اتفاقات سرگرم کننده همراه با موسیقی جذاب و کاراکترهای دوست‌داشتنی، بدون شک فرزندان شما هم عاشق این کارتون خواهند شد.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون مدرسه خرگوش ها با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت فوق‌العاده را در اختیار آن‌ها بگذارید که همه جزئیات مهم این کارتون را درک کنند. سپس می‌توانید با هم درباره قسمت‌های مهم این کارتون گفت‌وگو کرده و نظر کودکان خود را درباره اتفاقات این انیمیشن از آن‌ها بپرسید. البته اگر دقیقا نمی‌دانید درباره چه چیزهایی با بچه‌ها حرف بزنید، با ما به بخش بعدی بیایید.

پیام های مثبت کارتون مدرسه خرگوش ها: محافظان تخم مرغ طلایی برای بچه ها

تماشا این کارتون برای کودکان بالای 8 سال مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن برای بچه‌ها شامل موارد زیر است:

 • اهمیت برقراری روابط اجتماعی قوی با اطرافیان؛

 • پذیرش ایده‌ها و تفکرات تازه برای پیشرفت‌کردن در حوزه‌های مختلف؛

 • تاکید بر مشخصه‌های مثبت اخلاقی مثل دوستی، اعتماد کردن، کمک به همدیگر و تلاش برای ایجاد گروه‌های قوی‌تر؛

 • محافظت و حمایت از همدیگر در برابر اتفاقات ناخوشایند.

بچه‌ها با دیدن انیمیشن مدرسه خرگوش ها 1 ، با کاراکتر اصلی وارد یک محیط کاملا جدید و متفاوت می‌شوند. مکس، یک خرگوش شهری است و تنها بر اثر یک اتفاق، وارد جنگل و مدرسه خرگوش‌ها خواهد شد. در این بخش، می‌توانید با کودکان درباره تفاوت محیط‌های شهری و روستایی، صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که زندگی در هر کدام از این محیط‌ها، مزایای خاص خود را دارد و هیچ‌کدام از این دو محیط، هیچ برتری نسبت به هم ندارند.
از سوی دیگر، شرایط فعلی مدرسه خرگوش‌ها، بسیار خوب و در واقع عالی است. با وجود این، با ایده‌های جدید مکس، اعضای مدرسه می‌توانند شرایط را بسیار بهتر هم کرده و میزان محافظت از تخم مرغ طلایی را هم بیشتر کنند. در این باره، از فرزندان خود بپرسید که روش درست چیست؟ اینکه افکار جدید را بپذیرند یا به همان روال سابق خود ادامه دهند؟ پس از شنیدن پاسخ فرزندان‌تان، می‌توانید درباره اهمیت پذیرش ایده‌های جدید، اهمیت پذیرش ریسک برای رسیدن به شرایط بهتر و نحوه کاهش خطر شکست، با کودکان گفت‌وگو کنید.
نکته مهم دیگر در انیمیشن مدرسه خرگوش ها : محافظان تخم مرغ طلایی ، بررسی جشن عید پاک در تمام بخش‌های آن است. می‌توانید در این قسمت هم درباره عید پاک با کودکان گفت‌وگو کرده و درباره رسم رنگ‌کردن تخم‌ مرغ‌های عید نوروز با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که در هر جامعه‌ای، جشن‌ها و رسوم مختلفی وجود دارد و مردم می‌توانند با جشن‌گرفتن مناسبت‌های خاص خود و البته برگزاری جشن‌های مختلف جامعه‌های دیگر، ارتباط قوی‌تری با بقیه مردم دنیا داشته باشند.

تماشا و دانلود انیمیشن مدرسه خرگوش ها : محافظان تخم مرغ طلایی با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا کارتون مدرسه خرگوش ها : محافظان تخم مرغ طلایی با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این کارتون جذاب و مهیج را به‌صورت رایگان و آنلاین، برای کودکان خود پخش کنید. البته اگر بچه‌های شما هم هر کارتون را چندین بار می‌بینند، اصلا نگران نباشید. امکان دانلود انیمیشن مدرسه خرگوش ها : محافظان تخم مرغ طلایی با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید این کارتون را بعد از دانلود، در یک شب تعطیل و آرام، با بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و همراه با مکس، وارد یک ماجراجویی مهیج، جذاب و سرگرم‌کننده شوید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن مدرسه خرگوش ها : محافظان تخم مرغ طلایی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن خرگوش مرغی و همستر تاریکی و انیمیشن صد درصد گرگ را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.