آفرینک
X

پنجه های خشم : افسانه هنک Paws of Fury : The Legend of Hank (2022)

پنجه های خشم Paws of Fury

انیمیشن پنجه های خشم : افسانه هنک Paws of Fury : The Legend of Hank درباره سگی به نام هنک است که می‌خواهد خودش و البته یک روستای کامل را نجات دهد. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 5.7 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 7+ سال
 • FHD

معرفی پنجه های خشم : افسانه هنک

دنیای کارتون‌ها، همیشه داستان جدیدی برای تعریف‌کردن دارد و این بار قرار است وارد دنیایی شویم که حیوانات متنوع، کاراکترهای اصلی داستان هستند و مانند هر دنیای دیگری، هر کدام با انواع مشکلات کوچک و بزرگ مواجه می‌شوند. در انیمیشن سینمایی پنجه های خشم که با اسم انیمیشن پنجه‌ های خشم : افسانه هانک هم مشهور شده است، با یک سگ کوچک همراه خواهیم شد که چالش‌های زیادی در زندگی‌اش وجود دارند. می‌پرسید چه چالش‌هایی؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید تا برای شما بگوییم.

داستان انیمیشن سینمایی پنجه های خشم

سگ کوچکی به نام هنک، همیشه مورد آزار و اذیت همه قرار می‌گیرد و خاطر همین، تصمیم می‌گیرد سامورایی شود. هنک یک استاد حرفه‌ای برای خود پیدا می‌کند و برای یادگیری علوم رزمی، همراه او به روستای محل زندگی استاد می‌رود. ساکنین روستا یک مشکل بزرگ دارند: یک گربه بسیار غول‌پیکر، می‌خواهد روستای آن‌ها را از بین ببرد، گربه‌های روستا را بیرون بیندازد و دارایی‌های خودش را بیشتر کند. حالا هنک تصمیم می‌گیرد که سامورایی شده و به روستای گربه‌ها کمک کند و قهرمان شود؛ فقط یک مشکل کوچک وجود دارد: گربه‌ها اصلا از سگ‌ها و در نتیجه از هنک، خوش‌شان نمی‌آید!

جزئیات جالب انیمیشن پنجه های خشم : افسانه هنک

انیمیشن پنجه های خشم یکی از انیمیشن های 2022 بوده و بازسازی مدرن از انیمیشنی قدیمی است که طرفداران زیادی هم داشت. پنجه های خشم با صداگذاری‌های فوق‌العاده، داستان جذاب و قابل درک و البته کیفیت ساخت عالی، یک انیمیشن خاص و بی‌نظیر است که پس از پخش، با نظرات متنوعی روبه‌رو شد.
برخی منتقدان داستان جذاب آن را تحسین کردند و برخی دیگر، نسخه قدیمی‌تر را ترجیح دادند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن جدید پنجه های خشم : افسانه هنک با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، از داستان آن مطلع شوید و نظر شخصی‌تان را درباره آن به ما بگویید. همه چالش‌هایی که هنک جوان در این انیمیشن با آن‌ها مواجه می‌شود، در زندگی روزمره و عادی همه بچه‌ها و حتی بزرگترها هم اتفاق می‌افتد و به همین دلیل، می‌توانید با ایده گرفتن از داستان و سکانس‌های مختلف پنجه های خشم ، نکات مهمی را به بچه‌های خود یاد بدهید.

پیام های مثبت انیمیشن پنجه های خشم با دوبله فارسی

قبل از هر چیز باید به شما بگوییم که هنک قرار است با یک موجود به‌شدت غول‌پیکر و زورگو مقابله کند و البته بعد از آن سعی کند که سامورایی شود. پس اگر بچه‌های شما هنوز خیلی کوچک هستند یا روحیه حساسی دارند، این موضوع را به خاطر بسپارید.
مهم‌ترین پیام‌های این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

 • زورگویی و اثرات مخرب آن بر افراد مختلف؛

 • قضاوت نکردن افراد از روی ظاهر آن‌ها؛

 • معایب نژادپرستی و تبعیض؛

 • اهمیت مقابله با ظلم و زورگویی؛

 • تلاش برای رسیدن به اهداف و داشتن پشتکار کافی؛

 • اهمیت کار تیمی برای رسیدن به موفقیت.

هنک در ابتدای انیمیشن، با قلدری و زورگویی مواجه است و دلیل اصلی او برای سامورایی شدن، مقابله با زورگویی است. بعد از تماشا انیمیشن سینمایی پنجه های خشم : افسانه هنک می‌توانید از همین موضوع کمک بگیرید و درباره اثرات مخرب و منفی قلدری و زورگویی به دیگران، با بچه‌های خود حرف بزنید. از آن‌ها بپرسید آیا تا به حال به اطرافیان زور گفته‌اند؟ تا به حال در معرض قلدری بوده‌اند؟ در صورت مواجه شدن با این مشکل، باید چه کار کنند؟ به آن‌ها بگویید که در هر صورت، از آن‌ها حمایت خواهید کرد و پشتیبان‌شان خواهید بود.
در ادامه این انیمیشن، کاراکترهای گربه با دیدن هنک، او را قضاوت می‌کنند. با کمک این سکانس، می‌توانید درباره تبعیض‌های نژادی، مشکلات قضاوت افراد از روی ظاهر و اثرات مخرب این رفتارها، با کودکان خود گفت‌وگو کنید. به آن‌ها یادآوری کنید که همه انسان‌ها با هم برابر هستند و تفاوت‌ها ظاهری نباید باعث ایجاد فاصله بین افراد شوند.
علاوه بر این موارد، می‌توانید از اهمیت کار تیمی، همکاری با یکدیگر، مقابله با ظلم، داشتن پشتکار برای کسب یک هنر یا یادگیری یک فن و البته معایب استفاده از خشونت با بچه‌ها حرف بزنید. شخصیت فرزندتان را در نظر گرفته و با توجه به روحیات و نیازهای او، یکی از این گزینه‌ها را برای ایجاد یک مکالمه سازنده، انتخاب کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن پنجه های خشم : افسانه هنک با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه امکان تماشا انیمیشن جدید پنجه های خشم : افسانه هنک 2022 با دوبله فارسی در آفرینک وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید این انیمیشن جذاب، طنز و آموزنده را برای بچه‌های خود به‌صورت آنلاین پخش کنید. اگر از طرفداران تماشای چند باره یک انیمیشن هستید، باید به شما بگوییم که امکان دانلود انیمیشن پنجه های خشم 2022 با دوبله فارسی کامل هم در آفرینک فراهم شده و می‌توانید بعد از دانلود، این انیمیشن را به‌صورت آفلاین با بقیه اعضای خانواده ببینید. هنک، با وجود همه ترس‌ها و ضعف‌های خود، سعی می‌کند که در برابر زورگویی و ظلم، ایستادگی کند و بدون شک، مخاطبان زیادی به این تلنگر نیاز دارند.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن پنجه های خشم لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم مجموعه پاندا کونگ فو کار و انیمیشن کوبو و دو تار را برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.