آفرینک
X

کورالین Coraline (2009)

کورالین Coraline

انیمیشن کورالین درباره یه دختر بچه ۱۱ ساله ای هست که با پدر و مادرش به یه خونه عجیب تو یه روستای دور افتاده میرن. مامان و بابای اون گیاه شناس و ویراستارن. ب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 12+ سال
  • FHD

معرفی کورالین

انیمیشن کورالین درباره یه دختر بچه ۱۱ ساله ای هست که با پدر و مادرش به یه خونه عجیب تو یه روستای دور افتاده میرن. مامان و بابای اون گیاه شناس و ویراستارن. بخاطر کارهای زیادشون وقت نمیکنن با دخترشون صحبت کنن و به سوالاتش جواب بدن. کورالین از این قضییه و بخاطر تنهاییش خیلی ناراحته. بخاطر همینم یه روز از باغ خونه عجیبشون بیرون میره تا یه گشتی بزنه. اون توی راه با یه پسر بچه آشنا میشه به اسم اضافی. اضافی یه پسربچه بامزست که بامامان بزرگش زندگی میکنه و اصلا از اسمش خوشش نمیاد. اضافی یه روز یه عروسک پارچه ای به کورالین میده که درست شبیه به خودشه. اون یک شب در کوچکی مخفی ای توی خانه‌شون پیدا می‌کنه.

از اون در کوچیک  وارد یه دنیایی سحرآمیز و رنگارنگ می‌شه و اونجا یه پدر و مادر دیگه پیدا میکنه!پدر و مادرش توی دنیای جادو درست شبیه مامان و بابای خودشنفقط  چشماشون دکمه ای هست و خیلیم مهربونتر هستناون هرشب از اون سوراخ میره تو و وارد دنیای سحر آمیز میشه و شام رو با پدر و مادر چشم دکمه ایش میخورهتا اینکه یه روز که از تنهاییش در دنیای واقعی خسته شده تصمیم میگیره پیش مامان و بابای چشم دکمه ایش بمونه. اونا براش لباسای خوشگل میخرن،‌و غذاهای خوشمزه میپزن، ولی یه شرط هم واسه اش دارن. اونا ازش خواستن که به چشماش دکمه بزنه و مثل اونا بشه!کورالین سعی میکنه فرار کنه و پیش مامان و بابای واقعیش برگردهیعنی چه بلایی سر مامان و بابای واقعیش اومده؟!اون عروسک چشم دکمه ای که شبیهش بود از کجا اومد؟!

جزئیات ساخت انیمیشن کورالین Coraline

کورالین در سبک استاپ-موشن ساخته شده و محصول کمپانی لایکا هست. کارگردانش این انیمیشن فانتزی هنری سلیک هست. راستی این پویانمایی نامزد جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال ۲۰۱۰ هم بوده.