آفرینک
X

تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet (2022)

تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet

انیمیشن تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet ماجرایی دیگر از تد می‌باشد که به طور تصادفی یک نفرین باستانی را فعال می‌کند و برای پایان دادن به آن وارد یک ماجراجویی جدید می‌شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • اسپانیا
  • 6.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین

انیمشن تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز «تد» را به تصویر می‌کشد. بچه‌ها تماشای این کارتون، با دنیاهای باستانی آشنا شده و به گوشه‌‎های عجیب دنیا سفر می‌کنند. اگر فرزند شما هم به تجربه چنین ماجراجویی‌هایی علاقه دارد، می‌تواند با «تد» همراه شده و این بار به دنبال لوخ زمردین گمشده بگردد. اما چرا تد به دنبال این لوح زمردین است؟ قرار است به کجا سفر کند؟ اصلا ماجرا چیست؟ خب با ما به بخش بعد بیایید که همه این جزئیات را برای شما هم تعریف کنیم.

داستان انیمیشن سینمایی تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین

«تد» یک باستان‌شناس کمی سر به هوا است که هر بار با یک ماجرای تازه، اتفاقات مهیجی را رقم می‌زند و این بار، با یک حواس‌پرتی کوچک، باعث فعال‌شدن نفرینی می‌شود که جان دوستان‌اش را به خطر می‌اندازد. حالا برای اینکه آن نفرین را از بین ببرد و دوستان خود را نجات دهد، باید لوح زمردین را پیدا کند. این لوح کجا است؟ چطور باید این لوح را پیدا کند؟ اگر این لوح زمردین پیدا نشود، چه اتفاقی می‌افتد؟ اگر با فرزند خود به تماشا انیمیشن تد ، جستجوگر گمشده و لوح زمردین ، بنشینید پاسخ تمام این سوالات را پیدا خواهید کرد!

جزئیات جالب کارتون تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین

انیمیشن سینمایی تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین یکی از انیمیشن های 2022 و سومین انیمیشن سینمایی از باستان‌شناسی به اسم تد است که در هر انیمیشن خود، ماجراجویی‌های مهیج و جذابی را پشت سر می‌گذارد. کارتون تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین از سوی منتقدین حرفه‌ای دنیای سینما، یک کار بسیار قوی‌تر، با طنز جذاب‌تر، ایده مهیج‌تر و ماجراجویی سرگرم‌کننده‌تر نسبت به دو سینمایی پیشین نامیده شده است. اگر به دنبال یک انیمیشن خاص و فوق‌العاده از مومیایی‌ها و دنیای شگفت‌انگیز آن‌ها هستید، این انیمیشن بهترین گزینه برای کودکان شما است.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، به آن‌ها کمک کنید که اطلاعات خود را راجع به کشورهای دیگر و تاریخ باستان کهن افزایش دهند و البته نکات تازه‌ای یاد بگیرند.

چرا بچه ها کارتون تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین با دوبله فارسی را ببینند؟

با اینکه انیمیشن سینمای تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین درباره مومیایی‌ها، دنیای مصر قدیم و انواع ماجراهای نسبتا حساسیت برانگیز است، اما نحوه ساخت انیمیشن به گونه‌ای است که هیچ حس ترس و اضطرابی به بچه‌ها منتقل نمی‌کند. همه کاراکترها کاملا رنگی، دوست‌داشتنی و بامزه هستند و با خیال راحت می‌توانید این انیمیشن را برای بچه‌های خود پخش کنید.
مهم‌ترین پیام‌های کارتون تد ، جستجوگر گمشده و لوح زمردین شامل این موارد هستند:

  • اثرات منفی و خطرات تلاش برای مشهور شدن به هر قیمتی؛

  • فراموش کردن ارزش‌های مهم زندگی مثل دوستان و خانواده؛

  • خطرات جاه‌طلبی و زیاده‌خواهی.

تد می‌خواهد به‌عنوان یک باستان‌شناس بسیار موفق شناخته شود، ولی از آن‌جا که یافته‌های او بسیار خطرناک هستند، باید آن‌ها را از همه پنهان کند. همین موضوع باعث می‌شود که او بدون توجه به عواقب کارهایی که می‌کند، برای یافتن یک وسیله اسرار آمیز دیگر تلاش کند.
به خطر افتادن جان دوستان تد، یک موضوع مهم برای گفت‌وگو در اختیار شما می‌گذارد. اگر فرزندان شما کمی بزرگ‌تر هستند، می‌توانید درباره اهمیت و ارزش دوستی با آن‌ها حرف بزنید، به آن‌ها یادآوری کنید که همراهی دوستان و خانواده، بسیار ارزشمندتر از سایر دارایی‌های مالی است و نباید برای به‌دست آوردن شهرت، قدرت یا پول، دوستان و خانواده خود را پشت سر بگذارند.
برای کودکان کم سن و سال، گفت‌وگو درباره مصر قدیم، کشورهای مختلفی که در این انیمیشن وجود دارند مثل فرانسه و مکزیک، شغل‌های مختلف مثل باستان‌شناسی، هنرمندان مشهور دنیا و اثرهای مشهورشان مثل داوینچی و مونالیزا و اهمیت حفظ اشیا باستانی و قدیمی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. می‌توانید بچه‌ها را بعد از دیدن انیمیشن سینمایی تد ، جستجوگر گمشده و لوح زمردین با دوبله فارسی کامل به موزه ببرید و اشیا تاریخی و باستانی شهر خود را به آن‌ها معرفی کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین 2022 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین 2022 با دوبله فارسی کامل وجود دارد و می‌توانید این انیمیشن به‌شدت جذاب، طنز و مهیج را به‌صورت آنلاین و کاملا رایگان، برای آن‌ها پخش کنید. امکان دانلود انیمیشن تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین با دوبله فارسی هم در آفرینک فراهم شده است و می‌توانید پس از دانلود، این انیمیشن فوق‌العاده را با بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌ها تد و دوستان او، لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن تد جستجوگر گمشده و لوح زمردین لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن مومیایی ها یا کارتون دیگر تد، یعنی انیمیشن تد جستجوگر گمشده و راز پادشاه مایدس را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.