آفرینک
X

آخرین سنگر The Last Bastion (2016)

آخرین سنگر The Last Bastion

انیمیشن کوتاه آخرین سنگر The Last Bastion داستان زمانی هست که آدمها از روی زمین ناپدید شدن. البته اینجوری نبوده که شب بخوابن و صبح که خورشید در بیاد دیگه خب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.3 امتیاز
  • 7 دقیقه
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی آخرین سنگر

انیمیشن کوتاه آخرین سنگر The Last Bastion داستان زمانی هست که آدمها از روی زمین ناپدید شدن. البته اینجوری نبوده که شب بخوابن و صبح که خورشید در بیاد دیگه خبری از آدمها نباشه. خودشون کارهای احمقانه ای کردن و جنگ های بزرگ و زشتی راه انداختن که کار به اینجا کشید. برای اینکه بتونن بهتر همدیگه رو شکست بدن دیگه به سربازهای قدیمی و جنگ های معمولی دل خوش نکردن، رباتهای غول پیکر ساختن که اسلحه های خیلی خفن و بزرگ دارن. آخر و عاقبت همچین جنگی چی میشه؟ خوب معلومه، نابودی و ناپدید شدن آدمها. حالا که سالها از اون جنگ گذشته دنیا به روال عادی خودش برگشته. درختها رشد کردن و پرنده ها دارن جوجه هاشون رو بزرگ میکنن. رودخونه ها ر اب و هوا تمیز و همه چیز عالی که یکدفعه یکی از ربات ها که سالها بود خاموش شده بود روشن میشه. به نظرتون چه اتفاقی میفته؟ حالا که دیگه نه آدمی مونده نه ربات روشن دیگه ای، وضعیت این یکی چطور میشه؟ برای اینکه کمی با اوضاع آخرالزمان و وقتی که دیگه آدمها روی کره زمین نیستن آشنا بشید پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای ماجراجویی های این ربات تنها بشینید. انیمیشن آخرین سنگر بدون دیالوگ هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با کیفیت عالی ببینید. اگه به داستانهای رباتی علاقه دارید پس بعد از این میتونید انیمیشن سیاره ناشناخته رو هم ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن کوتاه آخرین سنگر The Last Bastion

نویسنده و کارگردان این انیمیشن کوتاه جف چمبرلین Jeff Chamberlain هست. کمپانی بلیزارد اینترتیمنت Blizzard Entertainment هم تهیه و تولید اون رو بر عهده داشته.