آفرینک
X

آرزو Wish (2023)

آرزو Wish

انیمیشن آرزو Wish 2023 درباره یک قلمروی آرام و جادویی است که با برآورده‌شدن تمام آرزوهای مردم، شرایط سرزمین کاملا خراب می‌شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.2 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی آرزو

تصور کنید که در یک دنیای زیبا و رنگارنگ، در یک روز خاص و ظاهرا عادی، یک اتفاق شگفت‌انگیز رخ می‌دهد. چه اتفاقی؟ این‌که آرزوی همه آدم‌ها برآورده شود! عالی و خوب به نظر می‌رسد، نه؟ خب در جواب باید بگوییم که بهتر است کمی صبر کنید، چون اوضاع اصلا آن طور که فکر می‌کنید، پیش نخواهد رفت! اگر نسبت به جواب ما تردید دارید، بهتر است هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی آرزو با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید!

داستان کارتون جدید آرزو درباره چیست؟

آشا، دختر 17 ساله و مهربانی است که در یک قلمروی جادویی، زندگی می‌کند. در این سرزمین، مردم می‌توانند تمام آرزوهای خود را در اختیار پادشاه سرزمین بگذارند و پادشاه، آرزوی آن‌ها را به واقعیت تبدیل کند. یک روز آشا متوجه موضوع مهمی می‌شود. او می‌فهمد که اغلب آرزوها، هیچ‌گاه محقق نمی‌شوند و این موضوع، حسابی او را ناراحت می‌کند! برای همین هم، در آن شب، از تمام وجود یک آرزو را در مقابل ستاره‌ها به زبان می‌آورد: او آرزو می‌کند که همه انسان‌ها، به آرزوی قلبی‌شان برسند و همه چیز از همین ثانیه، لحظه به‌لحظه خراب‌تر می‌شود!

بچه‌ها با تماشا انیمیشن سینمایی Wish با دوبله فارسی کامل چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

محیط زیبا و رنگارنگ انیمیشن Wish ، بدون شک بچه‌ها و بزرگترها را از همان اولین ثانیه‌های پخش کارتون، مجذوب خود خواهد کرد. طراحی بی‌نظیر کاراکترها و محیط انیمیشن همراه با داستان مهیج و جذاب، باعث شده که این عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شب‌های تعطیل باشد.
نکته بسیار مهم این است که کارتون آرزو، علاوه بر سرگرمی و هیجان، نکات مهم و بسیار آموزنده‌ای هم برای کودکان و حتی بزرگترها دارد. پیشنهاد می‌کنیم که پس از تماشا کارتون آرزو  ، حتما درباره موارد مثبت انیمیشن، با هم گفت‌وگو کنید. البته اگر دقیقا نمی‌دانید که به بچه‌ها چه نکاتی را بگویید، موارد مهم زیر به شما کمک خواهند کرد:

اهمیت آرزوهای فردی

کاراکتر اصلی یعنی آشا، فقط آرزو دارد که همه به آرزوهای خود برسند. این موضوع از نظر پادشاه، غیر قابل قبول است، چون می‌داند که اغلب این آرزوها، می‌توانند نتایج بدی به بار آورند. با وجود این، آشا تلاش می‌کند که به هدف خود برسد و مشکلات از این لحظه شروع می‌شود.
می‌توانید با اشاره به این بخش، به فرزندان خود بگویید که در خیلی مواقع، یک خواسته ظاهرا ساده و معمولی، می‌تواند به یک دردسر بسیار بزرگ ختم شود. به همین دلیل، بهتر است همیشه پیش از اصرار بیش از حد به انجام یک کار ظاهرا عادی، همه جنبه‌های این موضوع را بسنجند یا از اطرافیان کمک بگیرند تا با یک دید کامل و واقعی، نتایج خواسته‌های خود را بررسی کنند. این مکالمه برای نوجوانان، مناسب‌تر خواهد بود و برای کودکان، می‌توانید به ضررهای انجام یک کار ساده مثل خوردن بیش از حد تنقلات غیر مفید، اشاره کنید.

تاثیر اتفاقات بر همدیگر

در کارتون Wish با زبانی کودکانه و خیلی ساده، تاثیر وقوع اتفاقات بر همدیگر، بررسی شده است. این موضوع، فرصت فوق‌العاده‌ای برای گفت‌وگو در این باره در اختیار شما می‌گذارد. به بچه‌ها بگویید که همه اعضای خانواده و در حالت بزرگتر جامعه، به همدیگر متصل هستند و رفتار آن‌ها، بر همدیگر تاثیر می‌گذارد.
می‌توانید این مکالمه را با مثالی از مراقبت از محیط زیست، به بچه‌ها یاد بدهید و درباره مسئولیت اجتماعی انسان‌ها، صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که هر تصمیم و رفتار انسان‌ها، بر زندگی همه افراد جامعه به نحوی اثر می‌گذارد و به همین دلیل، انسان‌ها باید مراقب رفتار خود باشند.

شرایط مهم کمک به اطرافیان

نکته بسیار مهمی که بچه‌ها با تماشا انیمیشن آرزو متوجه می‌شوند، هدف بسیار مثبت و مهربانانه آشا است که به‌سادگی به یک اتفاق بد تبدیل می‌شود. درباره این موضوع، کمی بیشتر با بچه‌ها حرف زده و به آن‌ها بگویید که خیلی اوقات، انسان‌ها با یک هدف مثبت، یک کار اشتباه انجام می‌دهند. به همین دلیل در زمان کمک به دیگران، باید همه چیز را در نظر بگیرند.
این بخش، فرصت خوبی است که قوانین مراقبت از خود در حین کمک به اطرافیان را هم مرور کنید. به بچه‌ها بگویید که در خیلی مواقع، بچه‌ها با هدف انجام یک کار درست، خود را در موقعیت خطرناکی قرار می‌دهند. به همین خاطر نباید بدون اجازه شما، به هدف کمک به افراد بزرگسال غریبه یا آشنا از خانه خارج شوند.

والدین پیش از پخش کارتون آرزو 2023 باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • به دلیل لحظات مهیج و خطرناک و وقوع اتفاقات پیش‌بینی نشده، تماشا این کارتون برای کودکان 6 ساله به بالا مناسب‌تر خواهد بود.

  • تفاوت کارتون و واقعیت را به بچه‌ها بگویید و به آن‌ها تاکید کنید که برآورده شدن آرزوها در این انیمیشن، غیر واقعی است.

  • تغییر ظاهر برخی کاراکترها ممکن است برای بچه‌ها ناخوشایند باشد، بنابراین در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی آرزو 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان پخش کارتون جدید آرزو با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را در یک شب تعطیل، به‌صورت آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Wish 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، این کارتون را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده خود تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های آشا و بره کوچولو، همراه با ستاره آرزوهای بازیگوش، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن آرزو لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن روح و انیمیشن لئو را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.