آفرینک
X

دختر کفشدوزکی : ماجراجویی در شانگهای Miraculous World : Shanghai - The Legend of Ladydragon (2021)

دختر کفشدوزکی Miraculous World

انیمیشن ماجراجویی در شانگهایی Miraculous World : Shanghai - The Legend of Ladydragon ماجرای سفر مرینت به شانگهای است تا به بهانه تولد عمویش، با آدرین دیدار کند، اما در آنجا، کیف پول و معجزه‌گرش گم می‌شود! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • فرانسه
 • 7.2 امتیاز
 • 56 دقیقه
 • دوبله
 • 7+ سال
 • FHD

معرفی دختر کفشدوزکی : ماجراجویی در شانگهای

انیمیشن ماجراجویی در شانگهای که با نام دختر کفشدوزکی در شانگهای نیز شناخته می‌شود، درباره یکی از جذاب‌ترین ابرقهرمان‌های کودکان نسل جدید یعنی دختر کفشدوزکی است که دختربچه‌های زیادی را مجذوب خود کرده و از طریق سفرهای پر ماجرای خود، هر بار بچه‌ها را با یکی از شهرها و کشورهای شگفت‌انگیز، آشنا می‌کند. اگر می‌پرسید که این بار قرار است با دختر ابرقهرمان به کجا برویم و در آن‌جا چه اتفاق‌هایی قرار است رخ بدهد، باید بگوییم که با ما به بخش بعدی بیایید که داستان کارتون ماجراجویی در شانگهای را برای شما هم تعریف کنیم!

داستان انیمیشن سینمایی دختر کفشدوزکی در شانگهای

«آدرین» در چین و در شهر شانگهای، یک اجرا دارد و مرینت هم برای دیدن اجرای او و البته تولد عموی خود، به‌تنهایی به شانگهای می‌رود. متاسفانه در همان ساعت‌های اول ورود او به شانگهای، تمام وسایل او را می‌دزدند و مرینت دیگر نمی‌تواند به دختر کفشدوزکی تبدیل شود. در همین حین، مرینت با دختری به اسم «فی»، آشنا می‌شود؛ اما فی کیست؟ آیا می‌تواند به مرینت در پیداکردن وسایل‌اش کمک کند؟ فی چه مشکلی دارد؟ آیا مرینت هم می‌تواند به او کمک کند؟ برای پاسخ به این سوالات باید با فرزند خود به تماشا کارتون ماجراجویی در شانگهایی بنشینید!

جزئیات جالب انیمیشن ماجراجویی در شانگهای با دوبله فارسی

انیمیشن ماجراجویی در شانگهای یکی از بهترین انیمیشن های 2021 بوده و ترکیب کاملی از ماجراجویی‌های دختر کفشدوزکی با داستانی از هنرهای رزمی و تلاش برای زنده نگه‌داشتن یک مدرسه کونگ‌فو است. رخ‌دادن انواع اتفاقات مهیج و البته لحظات طنز، همراه با چاشنی ابرقهرمانی و البته جزئیات جذاب زندگی دختر کفشدوزکی، باعث شده که طرفداران این ابرقهرمان، از تماشای این انیمیشن سینمایی به‌شدت لذت ببرند.
پیشنهاد ما این است که با تماشای کارتون دختر کفشدوزکی در شانگهای با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که تمام جزئیات مهم این انیمیشن را به‌خوبی درک کنند. بدین شکل پس از اتمام انیمیشن ماجراجویی در شانگهای، می‌توانید درباره بخش‌های مختلف این انیمیشن با آن‌ها گفت‌وگو کرده و نکات مهمی را به آن‌ها آموزش دهید.

چرا بچه ها باید کارتون ماجراجویی در شانگهای را تماشا کنند؟

در انیمیشن سینمایی دختر کفشدوزکی در شانگهای ، فی و مرینت باید بتوانند وسایل مرینت را پیدا کرده و از طریق مقابله با انواع شخصیت‌های منفی، برای حفظ مدرسه کونگ‌فوی پدر فی تلاش کنند. پس ناگفته پیدا است که مخاطبان با انواع مبارزه‌های مختلفی مواجه‌ هستند، و این موضوع می‌تواند بچه‌های کمتر از 7 سال را تحت تاثیر قرار دهد.
مهم‌ترین پیام‌های مثبت کارتون ماجراجویی در شانگهای شامل موارد زیر است:

 • حفظ میراث‌های قدیمی و مقابله با عوامل مخرب آن‌ها؛

 • دفاع از خود و دیگران در مقابل انسان‌های شرور؛

 • استفاده از توانایی‌های خود برای کمک به دیگران؛

 • همکاری با هم دیگر برای کسب موفقیت و رسیدن به اهداف مختلف.

در این انیمیشن خاص، چند موضوع مهم وجود دارند که می‌توانید با الهام‌گرفتن از آن‌ها، نکات تازه‌ای به فرزندان خود آموزش دهید. در همان ابتدا، همه وسایل مرینت دزدیده می‌شوند، شما به‌عنوان والدین می‌توانید از همین سکانس کمک بگیرید و درباره این موضوع از جنبه‌های متفاوت با کودکان خود صحبت کنید. به بچه‌ها بگویید که هیچ‌کس نباید به وسایل دیگران دست بزند، به آن‌ها تفاوت اشیا عمومی و خصوصی را توضیح دهید و به آن‌ها بگویید که در صورت دزدیده شدن وسایل‌شان در موقعیت‌های مختلف، باید چه کارهایی انجام دهند.
از سوی دیگر، بچه‌ها در این انیمیشن می‌بینند که خانواده پدی مرینت چینی هستند. با توجه به همین موضوع، درباره کشورها، قومیت‌ها و شهرهای مختلف با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. در صورتی که شما هم از شهر و تبار خاصی هستید، این موضوع را به کودکان بگویید، از تفاوت نژادی، تفاوت زبان، تفاوت ظاهر و آداب و رسوم مختلف هر قومیت و گروه، با آن‌ها گفت‌وگو کرده و یادآوری کنید که هیچ‌کدام از این تفاوت‌ها دلیل برتری یا ضعف افراد نیست و صرفا انسان‌ها با هم تفاوت دارند.
علاوه بر همه این موارد، می‌توانید درباره کشور چین، هنرهای رزمی، آیین‌های خاص این کشور شگفت‌انگیز و...، با کودکان حرف بزنید. افسانه‌های چینی را برای آن‌ها بخوانید و پس از تماشا کارتون ماجراجویی در شانگهای با دوبله فارسی از این فرصت استفاده کرده و اطلاعات فرزندان خود را درباره یکی از مهم‌ترین شهرهای دنیا، افزایش دهید.

تماشا و دانلود انیمیشن ماجراجویی در شانگهای با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن دختر کفشدوزکی در شانگهای با دوبله فارسی به‌صورت آنلاین و کاملا رایگان، فراهم شده است و می‌توانید به‌راحتی این انیمیشن جذاب و فوق‌العاده را برای بچه‌های خود پخش کنید. البته به جز تماشای آنلاین، راه دیگری هم برای دیدن کارتون ماجراجویی در شانگهای وجود دارد و می‌توانید با دانلود انیمیشن ماجراجویی در شانگهای از اپلیکیشن آفرینک و تماشای آفلاین آن با دیگر اعضای خانواده، یک شب به‌یادماندنی داشته باشید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن ماجراجویی در شانگهای لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون ماجراجویی در پاریس و انیمیشن ماجراجویی در نیویورک که  ماجراهای جذاب دیگری از دختر کفشدوزکی و دوستانش هستند را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.