آفرینک
X

اژدها سوار Dragon Rider (2020)

اژدها سوار Dragon Rider

انیمیشن اژدها سوار Dragon Rider ماجرای فایردریک اژدهای نوجوان، یک گربه وحشی و یک پسر نوجوان است که اژدها برای اثبات خود و البته نجات‌دادن خانواده‌اش، به دنبال بهشت اژدهایان می‌گردند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آلمان
  • 5.6 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی اژدها سوار

انیمیشن اژدها سوار ، ماجرای فایردریک، یک اژدها است که برای پیداکردن پناهگاه اسرارآمیز اژدها و پدر و مادرش، سفری طولانی را آغاز می‌کند. در این سفر، سول یک گربه و پسری نوجوان به نام بن نیز با او همراه می‌شوند تا به او کمک کنند. اگر قصد دارید تا انیمیشن Dragon Rider را با فرزندتان تماشا کنید، قبل از آن بهتر است با جزئیات این انیمیشن و نکات مثبت و مهم آن، آشنا شوید.

داستان انیمیشن Dragon Rider

ماجرای انیمیشن سینمایی اژدها سوار راجع به یک اژدهای نقره‌ای به نام فایردریک است. این اژدها که از پنهان‌شدن در دره‌ای در اطراف شهر خسته شده، می‌خواهد خود را به‌عنوان یک اژدهای قوی به نسل پیشین خود اثبات کند. انسان‌ها جنگل را تخریب کرده و باعث نابودی خانواده او شده‌اند. به همین خاطر، او تصمیم می‌گیرد که بهشت اژدهایان را بیابد تا بتواند خانواده و باقی اژدهایان را نجات دهد. در این مسیر، فایردریک با سورل یعنی یک گربه وحشی همراه شده و البته در همان ابتدا با بن نوجوان نیز آشنا می‌شوند، اما آیا این سه موفق می‌شوند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال، دانلود و تماشا انیمیشن اژدها سوار را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نکات مهم انیمیشن سینمایی اژدها سوار

انیمیشن اژدها سوار با موضوع مهمی یعنی تخریب جنگل‌ها توسط انسان شروع می‌شود. مردم روستا در حال از بین‌بردن جنگل و در نتیجه از بین‌بردن خانه اژدهایان هستند و این موضوع، مشکلات زیادی را برای موجودات دیگر ساکن جنگل ایجاد می‌کند.
به همین خاطر شخصیت اصلی انیمیشن، همه انسان‌ها را موجودات شرور و بدی می‌داند و این موضوع، باعث قضاوت‌های زودهنگام او خواهد شد. این موضوع کمی بعد دست‌خوش تغییر شده و فایردریک اژدها، به اشتباه خود پی می‌برد. عدم قضاوت عجولانه، یکی از موضوعات مهمی است که کودکان در زمان تماشای این انیمیشن، به‌خوبی آن را فرا می‌گیرند.
انیمیشن Dragon Rider محصول کشور آلمان بوده و بر اساس رمانی به همین نام نوشته Cornelia Funk ساخته شده است. این انیمیشن فوق‌العاده از انیمیشن جذاب How To Train Your Dragon نیز الهام گرفته است و اگر از تماشای آن انیمیشن لذت برده باشید، حتما از دیدن انیمیشن اژدها سوار نیز لذت خواهید برد.

نکات مهم برای بررسی پس از تماشا انیمیشن اژدها سوار با دوبله فارسی

انیمیشن اژدها سوار با یک ماجرای مهیج، آموزه‌های مهمی هم‌چون زندگی حیوانات، تخریب جنگل و تاثیر آن بر از بین‌رفتن موجودات را به‌زبانی ساده شرح می‌دهد. ماجراهای آموزنده و البته کمی خشن موجود در انیمیشن، ممکن است برای کودکان کمتر از 8 سال مناسب نباشد. به همین خاطر پیش از پخش کردن آن برای کودکان کم‌سن، بهتر است برخی از مهم‌ترین سکانس‌های آن را تماشا کنید.
دانلود انیمیشن اژدها سوار با دوبله فارسی و تماشای آن همراه با کودکان، فرصت خوبی برای برقراری مکالمه ایجاد خواهد کرد. پس از تماشای این انیمیشن، می‌توانید موضوعات زیر را با کودکان خود بررسی کنید:

  • باور داشتن به خود و تلاش برای رسیدن به اهداف؛

  • عدم قضاوت عجولانه راجع به اطرافیان؛

  • کسب پیروزی‌های بزرگ با کمک اراده و تلاش خود و همکاری با دوستان.

با تماشا انیمیشن Dragon Rider با دوبله فارسی ، کودکان با ارزش‌های مهمی هم‌چون شجاعت، اراده، ادامه‌دادن مسیر تحت شرایط سخت، بخشندگی، هوش و قدرت زنانه آشنا خواهند شد. 

تماشا و دانلود انیمیشن اژدها سوار دوبله فارسی با کیفیت عالی در آفرینک

دانلود و تماشا انیمیشن Dragon Rider با دوبله فارسی کامل و البته به‌صورت رایگان، در آفرینک امکان‌پذیر است. در صورت تمایل می‌توانید انیمیشن اژدها سوار با دوبله سورن را به‌صورت آنلاین در آفرینک برای کودکان خود پخش کنید و یا اینکه آن را دانلود کرده و به‌صورت آفلاین در کنار سایر اعضای خانواده ببینید. انیمیشن اژدها سوار یکی از جذاب‌ترین و مهیج‌ترین انیمیشن‌های این ژانر است که تماشای آن علاوه بر کودکان، برای تمام اعضای خانواده جذاب خواهد بود.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن اژدها سوار لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن رایا و آخرین اژدها و انیمیشن اژدهای آرزو را نیز از آفرینک برای او دانلود و پخش کنید.