آفرینک
X

لئو Leo (2023)

لئو Leo

انیمیشن لئو Leo 2023 درباره یک مارمولک پیر و بامزه است که در آخرین سال زندگی‌اش، تصمیم می‌گیرد نوع دیگری از زندگی را امتحان کند و با ماجراهای مختلف مواجه می‌شود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • استرالیا
  • 7.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی لئو

لئونارد، سال‌های سال در کلاس پنجم یک مدرسه، در یک آکواریوم در کنار یک لاک‌پشت پیر، زندگی می‌کرد. او در این سال‌ها، صدها دانش‌آموز را دیده و زندگی آرام و عادی خود را بدون هیچ چالش و ماجرای خاص، پشت سر گذاشته است. این شرایط معمولی و ساده، تا زمانی ادامه داشت که یک اتفاق عجیب برای لئو رخ می‌دهد که تمام مسیر زندگی‌اش را تغییر خواهد داد. اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی لئو 2023 با دوبله فارسی کامل را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه کارتون جدید لئو درباره چیست؟

در یک روز ظاهرا عادی، لئو متوجه می‌شود که تنها یک سال از زندگی او باقی مانده است و با یک نگاه کلی به زندگی‌اش، به این نتیجه می‌رسد که در طی این سال‌ها، هنوز طعم زندگی واقعی را نچشیده است. به همین خاطر تصمیم می‌گیرد که از مدرسه فرار کند. برای این کار هم لئو قصد دارد که این نقشه را در روزی اجرا کند که همراه با یکی از دانش‌آموزها یعنی سامر، به خانه‌شان رفته است. هر چند که این نقشه با تلاش‌های سامر، با شکست مواجه می‌شود و لئو در همین حین و برای اولین بار، با یک انسان حرف می‌زند. سامر کوچولو، حسابی تعجب می‌کند، اما این مکالمه آغاز مسیر تازه زندگی لئو و بچه‌های مدرسه خواهد شد. از همان لحظه به بعد، زندگی لئو و بچه‌ها وارد یک مسیر بسیار جذاب و مهیج می‌شود که می‌توانید با تماشا این کارتون از این ماجراجویی خارق‌العاده باخبر شوید!

بچه‌ها با تماشا انیمیشن سینمایی Leo چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

فضای کودکانه و جذاب این کارتون، باعث شده که بچه‌ها از همان دقایق اولیه کاملا جذب انیمیشن لئو شوند. ماجراهای ساده و قابل درک، اتفاقات مهیج و خنده‌دار و البته نکات آموزنده این انیمیشن، همه باعث شده‌اند که کارتون جدید لئو یکی از بهترین عناوین برای یک دورهمی خانوادگی باشد.
پیشنهاد می‌کنیم که این کارتون را همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و پس از آن نیز درباره نکات آموزنده و مهم این انیمیشن، با هم گفت‌وگو نمایید. اگر دقیقا نمی‌دانید که کارتون سینمایی لئو چه نکات مثبتی دارد، موارد زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

کمک به کودکان در مهارت‌های اجتماعی

لئو با ورود به خانه هر کدام از دانش‌آموزهای کلاس، مشکلات آن‌ها را به‌دقت گوش داده و روش‌های خوبی برای مواجه‌شدن با آن مشکلات، در اختیار بچه‌ها می‌گذارد. مشکلاتی هم‌چون خجالتی‌بودن، عدم امکان برقراری ارتباط خوب با هم سن‌ و سال‌ها یا عدم امکان مواجه‌شدن با ترس‌های بزرگ زندگی و مشکلات ورود به دوره نوجوانی، همه در طی حضور لئو در خانه دانش‌آموزهای مختلف، بررسی می‌شوند.
با اشاره به این بخش، می‌توانید از کودکان بخواهید که مشکلات‌شان را با شما در میان بگذارند و درباره مهارت‌های اجتماعی مهم، با هم گفت‌وگو کنید. به بچه‌ها بگویید که همه این چالش‌ها، تنها بخشی از مسیر رشدکردن است و با کمک هم، به‌راحتی می‌توانید از این روزها عبور کنید. کودکان حاضر در این کارتون را مثال زده و به بچه‌ها بگویید که آن‌ها هم می‌توانند درست مثل کاراکترهای این انیمیشن، مهارت‌های اجتماعی را به‌خوبی فرا گرفته و از آن مهارت‌ها استفاده کنند.

بررسی شرایط زندگی خزنده‌ها و حیوانات اهلی

لئو مشکلات زندگی در یک آکواریوم را به مخاطبان نشان می‌دهد و علاوه بر آن، زندگی دیگر حیوانات در شرایط نامناسب را هم بررسی می‌کند. از این بخش کمک گرفته و به فرزندان خود بگویید که هر موجود، شرایط خاصی برای زندگی نیاز دارد. نگهداری از حیوانات در شرایط نامناسب، باعث آزار آن‌ها خواهد شد و به همین دلیل، نباید حیوانات را تنها به خاطر علاقه شخصی خود، در یک شرایط بد قرار دهیم.

مشورت گرفتن از دوستان و افراد بزرگتر برای مواجه‌شدن با مشکلات فردی

یکی از مهم‌ترین نکات مثبتی که کودکان در انیمیشن Leo با آن آشنا می‌‌شوند، اهمیت حضور یک فرد دانا و مشاور عاقل در زندگی است. بچه‌ها می‌بینند که همه شخصیت‌های کم‌ سن و سال، با استفاده از راهنمایی‌ها و مشورت‌های لئو، شرایط بهتری برای خود خواهند ساخت.
این موضوع، می‌تواند باعث ترغیب و تشویق بچه‌ها به مشورت با شما یا دیگر بزرگسالان مورد اعتماد شود. تنها به خاطر داشته باشید که در حین مشورت با بچه‌ها، آن‌ها را سرزنش و قضاوت نکنید و اجازه دهید که بدون ترس و شرم، همه مشکلات‌شان را با شما در میان بگذارند.

والدین پیش از پخش کارتون سینمایی لئو باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • با توجه به روند نسبتا سریع داستان و حرف‌زدن حیوانات، تماشا کارتون Leo با دوبله فارسی برای بچه‌های 8 ساله و بزرگتر مناسب است.

  • احتمال آسیب‌دیدن کاراکترهای اصلی در برخی مواقع وجود دارد. بهتر است در حین پخش کارتون کنار بچه‌ها بمانید و به آن‌ها اطمینان بدهید که هیچ خطر جدی و مهمی شخصیت‌های اصلی را تهدید نمی‌کند.

  • ممکن است بچه‌ها پس از اتمام کارتون، به نگهداری از حیوانات خاص مثل مارمولک و آفتاب‌پرست و...، ترغیب شوند.

تماشا و دانلود انیمیشن جدید Leo با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی لئو 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انمیشن جدید لئو با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. شما می‌توانید این کارتون را پس از دانلود، در یک شب تعطیل و آرام با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های لئو همراه با بچه‌های کلاس پنجم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن لئو لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن زندگی مخفی حیوانات خانگی 2 و انیمیشن ماداگاسکار 1 را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.