آفرینک
X

طعمه کوسه Shark Bait (2006)

طعمه کوسه Shark Bait

انیمیشن طعمه کوسه Shark Bait داستان سفر شگفت‌انگیز یه ماهی کوچولو به اسم پای هست. پای همراه با خانواده‌اش در آب‌های کنار شهر زندگی می‌کن ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کره جنوبی
  • 4.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی طعمه کوسه

انیمیشن طعمه کوسه Shark Bait داستان سفر شگفت‌انگیز یه ماهی کوچولو به اسم پای هست. پای همراه با خانواده‌اش در آب‌های کنار شهر زندگی می‌کنند که به جیوه‌ و فاضلاب‌ صنعتی آلوده شدند. ماجرا از زمانی شروع می‌شه که پدر و مادر پای با هم در مورد اینکه به کجا سفر کنند تا از این همه آلودگی در امان باشند، بحث می‌کنند. پای که حوصله‌اش سر رفته، ازشون جدا می‌شه تا بازی کنه. او با یه نهنگ آزاد کوچولو به اسم پرسی آشنا می‌شه. مادر پای او رو صدا می‌کنه و او مجبور می‌شه که پیش والدینش برگرده. در همین لحظه پای و خانواده‌اش گروهی از ماهی‌های در حال فرار از تور ماهی‌گیری رو می‌بینند که به سمت آن‌ها می‌آیند. آن‌ها نمی‌تونند سریع شنا کنند و داخل تور گیر می‌افتند ولی پای می‌تونه از داخل تور فرار کنه چون جثه کوچکی دارد. پای در آخرین لحظه به مادرش قول می‌دهد که به شهر ریف پیش خاله پرل برود. مادر پرسی که شاهد کل ماجرا بوده، تصمیم می‌گیره که پای رو به ریف ببرد. آن‌ها مسافت زیادی رو شنا می‌کنند تا به ریف می‌رسند. پای که دیگه اون ماهی کوچولوی اول داستان نیست و بزرگ شده، از پرسی و مادرش خداحافظی می‌کنه تا به قولی به مادرش داده بوده، عمل کنه.

ریف یه شهر آروم، زیبا، تمیز و امن هست. تنها خطری که ماهی‌های شهر ریف رو تهدید می‌کنه یه کوسه به اسم تروی هست که تمام ماهی‌های شهر سعی می‌کنند تا ازش دوری کنند. پای که تازه وارد ریف شده و از قضیه خبر نداره، وقتی تروی رو در حال اذیت کردن ماهی‌های دیگر می‌بینه، سعی می‌کنه تا جلوی او بایستد ولی تروی تهدیدش می‌کنه که او رو می‌خوره.

تا الان فهمیدیم که پای تونسته به شهر ریف برسد ولی شهر یه مشکل بزرگ به اسم تروی داره که همه رو تهدید می‌کنه. به نظرتون او چطوری می‌تونه مردم شهر رو از شر تروی نجات بدهد؟ خودتون انیمیشن زیبای طعمه کوسه رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن طعمه کوسه، پای، خاله پرل، کوردلیا و تروی هستند.

در صورتی که از انیمیشن طعمه کوسه خوشتون اومده، انیمیشن داستان کوسه رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن طعمه کوسه Shark Bait

این انیمیشن به کارگردانی Howard E. Baker و John Fox در سال 2006 ساخته شده و محصول شرکت Arc Productions، Digi Art و Digiart Productions است.