آفرینک
X

شهر شب Nocturna (2007)

شهر شب Nocturna

انیمیشن شهر شب Nocturna داستان پسربچه‌ای به اسم تیم هست که از تاریکی می‌ترسه. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که تیم طرح ستاره‌ها رو که تو ی ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • اسپانیا
  • 7.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی شهر شب

انیمیشن شهر شب Nocturna داستان پسربچه‌ای به اسم تیم هست که از تاریکی می‌ترسه. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که تیم طرح ستاره‌ها رو که تو یکی از کتاب‌ها‌یش دیده، روی پشت‌بام نقاشی می‌کنه در حالی که یه گربه مراقب او هست. تیم در یه پرورشگاه همراه با بچه‌های دیگه زندگی می‌کنه. قبل از خواب همه بچه‌ها در حال بازی کردن هستند ولی تیم در حال مسواک زدن هست. مسئول پرورشگاه اعلام خاموشی می‌کنه و همه بچه‌ها به تخت‌هایشان می‌روند تا بخوابند ولی تیم تخت رو می‌بره به سمت پنجره و بعد از اون بالا می‌رود تا بتونه پنجره رو باز کنه و زیر نور ماه و ستاره‌ها بخوابه چون از تاریکی می‌ترسه. ترس او باعث می‌شه تا بقیه بچه‌ها با او بازی نکنند و او رو مسخره کنند.

یه روز که بچه‌ها در حال توپ بازی بودند، توپشون جلوی پای تیم می‌افته ولی او به طور اشتباهی توپ رو  داخل زیرزمین می‌اندازه. آن‌ها او رو مجبور می‌کنند تا توپ رو بیاورد ولی نمی‌تونه چون از تاریکی می‌ترسه و بچه‌ها هم برای تلافی کردن، دستگیره پنجره‌ای که تیم هر شب باز می‌کرده رو بر می‌دارند و پنهان می‌کنند. شب می‌شه و تیم بر می‌گرده تا بخوابد ولی دستگیره رو پیدا نمی‌کنه و ترس تمام وجودش رو فرا می‌گیره. او به سمت پشت‌بام می‌رود و ستاره‌ خودش به اسم آدهارا رو در آسمون پیدا می‌کنه ولی ناگهان ستاره ناپدید می‌شه. در یه لحظه و به طور اتفاقی پای تیم لیز می‌خورد و از بالای پشت‌بام می‌افتد ولی یک نفر او را به سمت بالا می‌کشد. وقتی تیم سرش رو بر می‌گردونه، در اطرافش تعداد زیادی گربه و در بینشون یه موجود عجیب و بزرگ رو می‌بینه. آن موجود بین گربه‌ها می‌گرده و گربه‌ای که مسئول بیدار موندن تیم تا نصف شب هست رو پیدا می‌کنه ولی قبل از اینکه گربه جواب بدهد، تیم دلیل بیدار موندنش رو توضیح می‌دهد.

تا الان فهمیدیم که تیم از تاریکی می‌ترسه و ستاره‌اش در آسمان ناپدید شده. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای شهر شب رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن شهر شب، تیم و نگهبان گربه‌ها هستند.

در صورتی که از انیمیشن شهر شب خوشتون اومده، انیمیشن پسر پاگنده رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن شهر شب Nocturna

این انیمیشن به کارگردانی Adrià García و Víctor Maldonado در سال 2007 ساخته شده و محصول شرکت Filmax Entertainment و Animakids Productions است.