آفرینک
X

پسر پاگنده The Son of Bigfoot (2017)

پسر پاگنده The Son of Bigfoot

انیمیشن پسر پاگنده The Son of Bigfoot داستان ارث و میراثی هست که از پدر و مادرمون بهمون میرسه، ژنتیک و باقی قضایا. آدام پسربچه نرمالی هست، صبر کنید، شاید به ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • بلژیک
  • 6.2 امتیاز
  • 7+ سال

معرفی پسر پاگنده

انیمیشن پسر پاگنده The Son of Bigfoot داستان ارث و میراثی هست که از پدر و مادرمون بهمون میرسه، ژنتیک و باقی قضایا. آدام پسربچه نرمالی هست، صبر کنید، شاید بهتر باشه بگیم نرمالی نیست آخه اگه پسر پاگنده باشی دیگه خیلی نرمال محسوب نمیشی.

ولی اون در حال گذراندن زندگی معمولی و روزمره خودش هست، مدرسه میره و دوستهایی داره و باهاشون بازی میکنه و... تنها نکته در موردش پدرش هست. آدام هیچوقت پدرش رو ندیده و سالهاست که اون ناپدید شده و کسی ازش خبری نداره، حتی مادرش. اما وقتی که یک روز آدام بصورت اتفاقی جعبه ای رو پیدا میکنه همه داستان عوض میشه. توی جعبه نشونه هایی از پدرش هست و حدس بزنید قراره برای پیدا کردنش به کجا بریم. خوب، باید به عمق جنگهای ناشناخته و خطرناک بریم. پس بیایید همراه آدام در این سفر بشیم.

با همون نشونه ها، آدام میتونه پدرش رو توی جنگل پیدا کنه و چه پدری! بزرگ و قوی و پشمالو با پاهایی خیلی گنده، خیلی خیلی گنده. پدر آدام بخاطر اینکه کسایی بودن که میخواستن شکارش کنن از خونه فرار کرده و به کوه و جنگل رفته. شما فکر کن چقدر اتفاق بدی هست که کسی بخواد پدرت رو شکار کنه، آدام حالا با همچین وضعیتی روبه رو شده. البته اون انقدر از پیدا کردن پدرش خوشحال هست که این مسائل براش اهمیتی نداشته باشه. تازه اون متوجه میشه که ژنتیک پدرش رو هم به ارث برده، پس قراره حسابی پشمالو بشه و هیکلش گنده بشه و از همه بهتر، اینکه میتونه با حیوانات جنگل حرف بزنه و باهاشون دوست بشه! چی بهتر از این؟

خوب پس، برای اینکه یک جنگل نوردی و ماجراجویی حسابی با آدام و پدرش و حیوانات جنگل داشته باشیم سریع بشینید پای دیدن انیمیشن پسر پاگنده و بیایید ببینیم اونها میتونن از دست آدم بدها فرار کنن یا نه. زبان اصلی این انیمیشن انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید. شاید با دیدنش یاد فیلم اژدهای پیت بیفتید و بخواید اون رو هم ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن پسر پاگنده The Son of Bigfoot

پسر پاگنده با اینکه محصول بلژیک و فرانسه هست اما زبانش انگلیسیه. کارگردانش جرمی دگرسون Jeremy Degruson و نویسنده اش هم باب بارلن Bob Barlen هست.