آفرینک
X

مری و گل ساحره Mary and the Witch's Flower (2017)

مری و گل ساحره Mary and the Witch's Flower

در انیمیشن مری و گل ساحره (Mery And The Weatches flower) دختری به نام مری اسمیت در دهکده ای کوچک و خلوت مشغول گذراندن روزهای پایانی تعطیلات تابستانی در ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 6.8 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی مری و گل ساحره

در انیمیشن مری و گل ساحره (Mery And The Weatches flower) دختری به نام مری اسمیت در دهکده ای کوچک و خلوت مشغول گذراندن روزهای پایانی تعطیلات تابستانی در کنار عمه شارلوت و خدمه منزل است. در نزدیکی خانه آن ها پسری به نام پیتر نیز زندگی می‌کند که با مری آشنا می‌شود. در یکی از روزها مری گربه ای را می‌بیند و به دنبال گربه وارد جنگل می‌شود. مری اسمیت در جنگل گلی زیبا و ناشناخته می‌بیند. این گل عجیب و درخشان و مرموز چیست؟ مری گل را چیده، نزد باغبان، آقای زبدی سان می‌آورد. زبدی سان به مری می‌گوید که بر طبق افسانه‌ها این گل، گل ساحره نام دارد و می‌تواند کارها خارق‌العاده بکند.

بر حسب اتفاق مری به جاروی کوچکی بر می‌خورد و متوجه می‌شود که توانایی پرواز کردن با آن جارو را دارد. جاروی پرنده مری اسمیت را به دانشگاه جادوگران می‌برد. اساتید این دانشگاه جادویی خانم و آقایی به نام مادام و پرفسور هستند. در ابتدای ورود، آن ها استقبال گرمی از مری می‌کنند و مری اسمیت جذب محیط و قدرت جادوگران می‌شود. ولی پس از مدتی می‎فهمد که کارهای پروفسور و مادام باعث لطمه زدن به دیگران می‌شود. برای همین تصمیم می‌گیرد از دانشگاه بیرون بیاید و هرگز به آنجا باز نگردد. ولی نشانی دوستش پیتر، در تکه کاغذی، به دست مادام می‌رسد و از محل زندگی آن‌ها مطلع می شود. پیتر به گروگان گرفته می‌شود و مادام جادوگر از مری اسمیت می‌خواهد که گل جادویی را برای آنها بیاورد. تا در مقابلش، پیتر آزاد شود.

مری اسمیت، گل ساحره را برای مادام و پروفسور جادوگر می‌برد ولی آنها بر خلاف قولشان، پیتر را آزاد نمی‌کنند و مری اسمیت هم زندانی می‌شود. مری اسمیت در زندان می‌فهمد که حیوانات و موجودات زیادی بر اثر سحر و جادوی اشتباه پروفسور، صدمه دیده و تغییر شکل پیدا کرده‌اند. در نهایت مری با استفاده از قدرت جادویی خود، حیوانات را آزاد می‌کند ولی پیتر دوباره اسیر مادام و پروفسور می‌شود و نمی‌تواند فرار کند. مری در میابد که عمه شارلوت نیز مدتها قبل، در دانشگاه جادوگران تحصیل می‌کرده ولی به علت عملکرد نادرست پروفسور و مادام ، آنجا را ترک کرده است. مری اسمیت تصمیم می‌گیرد اوضاع را تغییر دهد و مقابله با پلیدی آغاز می‌شود...

انیمیشن مری و گل ساحره (Mery And The Weatches flower)، ساخته هیروماسا یونبایاشی کارگردان ژاپنی است و در سال 2017 ساخته شده است و جزو انیمیشن های جدید و به روز، به حساب می‌آید.

اگر دوست دارید بدانید که در دانشگاه جادوگران جوان چه می‌گذرد، «مری و گل ساحره» را از دست ندهید.