آفرینک
X

اسکرت و جدایی قاره ها Scrat's Continental Crack-up (2010)

اسکرت و جدایی قاره ها Scrat's Continental Crack-up

در انیمیشن کوتاه اسکرَت و جدایی قاره‌ها Scrat's Continental Crack-up یکی از شخصیت‌ها سنجاب دوست داشتنی به اسم اسکرَت است. اسکرت عاشق میوهٔ بلو ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.6 امتیاز
  • 3 دقیقه
  • 3+ سال
  • FHD

معرفی اسکرت و جدایی قاره ها

در انیمیشن کوتاه اسکرَت و جدایی قاره‌ها Scrat's Continental Crack-up یکی از شخصیت‌ها سنجاب دوست داشتنی به اسم اسکرَت است. اسکرت عاشق میوهٔ بلوطه و بیشتر از هرچیزی بلوط دوست داره. در همه قسمت‌های انیمیشن عصر یخبندان بزرگترین آرزوی اسکرت فقط یه چیزه، میوه مورد علاقه‌اش یعنی بلوط! و برای رسیدن به اون خودش رو به هر آب و آتیشی می‌زنه.

در انیمیشن کوتاه اسکرت و جدایی قاره‌ها، ماجراهای اسکرت و بلوط محبوبش ادامه پیدا می‌کنه. اما این بار اسکرت با دنبال کردن بلوطش باعث اتفاقات بسیار بزرگی روی زمین می‌شه.

معلم‌ها در مدرسه به ما گفتند که قاره‌ها چطوری تشکیل شدن، اما این شاید همه ماجرا نباشه. شاید تشکیل شدن قاره‌ها زیر سر یه سنجاب ماجراجوی کوچک باشه!

اسکرَت در این انیمیشن یک کوه بزرگ را به دو نیمه تقسیم می‌کنه فقط برای اینکه بلوط عزیزش رو زیر زمین پنهان کنه اما این تازه آغاز ماجرا است.

کوه به دو نیمه تقسیم می‌شه و اسکرت به دنبال بلوطش به اعماق زمین سقوط می‌کنه تا به مرکز زمین که یه جای توخالی با یه هسته ست می‌رسه. اسکرت روی هسته افتاده و با بلوطش چند قدم فاصله داره آهسته قدم بر‌می‌داره که به بلوطش برسه اما نمی‌شه. اسکرَت بازیگوش و کم حوصله روی هسته زمین با سرعت می‌دوه که به بلوطش برسه اما آیا ‌می‌تونه بدون دردسر به بلوط برسه؟ یا اینکه کل دنیا رو بهم می‌ریزه؟

 انیمیشن زیبای اسکرَت و جدایی قاره‌ها Scrat's Continental Crack-up را ببینید تا بدونید قاره‌ها چطور تشکیل شدن و کشور چکمه‌ای ایتالیا چطور درست شد و جزیره سیسیل را به یه گوشه دیگه شوت کرد! حتی می‌تونید ببینید که چطور زرافه‌ها گردنشون دراز شده! و در آخر ببینید آیا اسکرت دوست داشتنی می‌تونه به بلوطش برسه یا نه. اگه از این انیمیشن خوشتون اومده می‌تونید انیمیشن فاجعه کیهانی اسکرت رو هم از سایت آفرینک تماشا کنید.

جزییات ساخت انیمیشن زیبای اسکرَت و جدایی قاره‌ ها Scrat's Continental Crack-up

این انیمشین ساخت کشور آمریکا  و محصول کمپانی بلو اسکای هست