آفرینک
X

بی باک Fearless (2020)

بی باک Fearless

انیمیشن بی باک Fearless درباره رید، پسر نوجوانی است که عاشق انواع بازی‌های ویدئویی است که در یک آخر هفته عادی، زندگی‌اش با حضور سه کودک عجیب فضایی، کاملا تغییر می‌کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کانادا
  • 5.0 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی بی باک

رید، پسر نوجوانی است که درست مثل اغلب بچه‌ها، عاشق انواع بازی‌های جذاب و مهیج ویدئویی است. رید که حسابی در این بازی‌ها حرفه‌ای شده، در یک روز تقریبا آرام، آخرین مرحله یکی از بازی‌های ویدئویی را به‌اتمام می‌رساند و در همان لحظه، یک اتفاق عجیب رخ می‌دهد. در صفحه نمایش، یک به‌روزرسانی غیر عادی اتفاق می‌افتد و سه بچه عجیب و غریب، ظاهر می‌شوند. رید در ابتدا فکر می‌کند که این موضوع، فقط یک خطای سیستمی است تا اینکه صداهای عجیبی از حیاط پشتی خانه، به گوش او می‌رسد! حالا اگر می‌خواهید از ادامه ماجرا این انیمیشن که با اسم « نترس » هم در ایران مشهور شده باخبر شوید، بهتر است هر چه زودتر تماشا کارتون سینمایی بی باک 2020 با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها را شروع کنید!

داستان کارتون سینمایی بی باک چیست؟

رید و هم‌کلاسی او یعنی ملانی، قرار بود یک آخر هفته عادی و معمولی داشته باشند که با یک اتفاق پیش‌بینی نشده، همه چیز تغییر می‌کند. رید، صداهای عجیبی از حیاط پشتی خانه‌شان می‌شنود، اما در آن‌جا هیچ چیز غیرعادی نمی‌بیند. اما با ورود دوباره به خانه، متوجه حضور همان سه بچه کوچکی می‌شود که چند دقیقه قبل، آن‌ها را در مرحله آخر بازی دیده بود! چند دقیقه بعد، رید و ملانی متوجه می‌شوند که این سه بچه از فضا آمده‌اند، قدرت‌های خیلی زیادی دارند و یک موجود شرور به اسم دکتر آرکانیس قصد دارد آن‌ها را دستگیر کند! حالا و با این شرایط، رید و ملانی تصمیم می‌گیرند که بچه‌ها را نجات دهند، از دست ارتش فرار کنند و اجازه ندهند که کسی به بچه‌ها آسیب بزند! اما آیا موفق خواهند شد؟ برای پاسخ به این سوال باید انیمیشن Fearless با دوبله فارسی را با فرزند خود تماشا کنید.

تماشا انیمیشن سینمایی Fearless 2020 با دوبله فارسی چه پیام مثبتی برای بچه ها دارد؟

انیمیشن بی باک 1 بهترین و جذاب‌ترین گزینه برای یک آخر هفته هیجان‌انگیز با کودکان، نوجوانان و بقیه اعضای خانواده است. بچه‌ها بدون شک عاشق قدرت‌های بچه‌های فضایی می‌شوند، نوجوانان به‌خوبی مشکلات رید و ملانی را درک می‌کنند و بزرگترها هم چند دقیقه با یک ماجرای مهیج و جذاب، همراه خواهند شد. البته با وجود محبوبیت قسمت اول ، تا سال 2023 هنوز خبری از ساخت انیمیشن بی باک 2 منتشر نشده است.
کارتون سینمایی بی باک علاوه بر سرگرمی، نکات مهمی هم برای کودکان دارد که پس از تماشا انیمیشن بی باک ، می‌توانید درباره آن‌ها با فرزندان‌تان گفت‌وگو کنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های آموزنده و مثبت این انیمیشن شامل موارد زیر هستند:

معایب فرار کردن از دنیای واقعی و پناه‌بردن به دنیای آنلاین

کاراکتر اصلی یعنی رید، درست مثل اغلب نوجوان‌ها به دلیل مشکلاتی که در مدرسه دارد، ترجیح می‌دهد همه زمان خود را به بازی‌های مختلف اختصاص دهد. این شرایط با حضور بچه‌ها و نیاز آن‌ها به کمک او، کاملا تغییر می‌کند و در بخش‌های مختلفی، رید درباره هیجان زندگی واقعی، اهمیت حضور در آن و جذابیت ماجراجویی‌های واقعی، صحبت می‌کند.
بعد از تماشا انیمیشن بی باک ، به کودکان و مخصوصا نوجوانان یادآوری کنید که فرار کردن از مشکلات و پنهان شدن در دنیای آنلاین، اصلا روش درستی برای ادامه زندگی نیست. درباره مشکلات رید با بچه‌ها صحبت کنید و از آن‌ها بخواهید که در صورت تمایل، چالش‌های خود را با شما در میان بگذارند تا بتوانید با کمک هم، روش‌های مختلفی برای حل آن مشکلات پیدا کنید.

عدم توجه به کلیشه‌های ظاهری

در این کارتون جذاب و مهیج، ابرقهرمان‌ها سه کودک فضایی هستند که در نگاه اول، چندان قوی به نظر نمی‌آیند. از طرف دیگر با وجود قضاوت‌های اشتباه در مورد رید، این کاراکتر به‌خوبی می‌تواند با مشکلات موجود، روبه‌رو شود و از بچه‌ها محافظت نماید. از این بخش کمک گرفته و به کودکان بگویید که ارزشمند بودن، اصلا به سن، جنسیت، میزان قدرت جسمانی و دیگر موارد مشابه، ارتباطی ندارد.
همه مردم با هر نوع ظاهر و هر میزان توانایی، می‌توانند در بخشی از کارها، استعداد و توانایی منحصر به‌فردی داشته باشند. به بچه‌ها همیشه یادآوری کنید که اجازه ندهند کلیشه‌های مرتبط به ظاهر در جامعه، آن‌ها را نسبت به توانایی‌های‌شان مردد کند.

پذیرفتن تغییرات و سازگارشدن با بخش‌های مختلف زندگی

در انیمیشن Fearless ، ملانی ترجیح می‌دهد همه کارها را با توجه به جدول زمانی خاص خود انجام دهد و نمی‌تواند تغییرات مختلف را بپذیرد. درباره این موضوع هم با کودکان حرف بزنید، به آن‌ها بگویید که تغییر، تنها بخش ثابت زندگی است و برای موفق‌شدن در مسیر زندگی، باید توانایی مهم سازگاری با تغییرات را به‌خوبی یاد بگیرند.

والدین پیش از پخش آنلاین کارتون بی باک با دوبله فارسی این نکات را به خاطر بسپارند

  • با توجه به صحنه‌های تعقیب و گریز، حمله نیروهای مختلف و البته حضور کاراکتر منفی، تماشای این کارتون برای کودکان 8 ساله و بزرگتر مناسب‌تر خواهد بود.

  • در سکانس‌های مختلف، صحنه‌های مبارزه با انواع سلاح‌ها وجود دارد. اگر فرزندان شما نسبت به چنین محتوایی حساسیت دارند، پیش از پخش کارتون بی باک برای آن‌ها، حتما درباره این سکانس‌ها با هم صحبت کنید و در طی تماشا کارتون، کنار فرزندان‌تان بمانید.

  • کاراکترهای اصلی در راستای رسیدن به هدف خود، چندین کار خطرناک یا غیر قانونی انجام می‌دهند. درباره این بخش با کودکان حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که انجام چنین کارهایی در واقعیت، تا چه حد می‌تواند خطرآفرین و غیر قابل جبران باشد.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی بی باک با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن Fearless 2020 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را رایگان و آنلاین برای فرزندان خود پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود کارتون بی باک 2020 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک نیز وجود دارد. می‌توانید این کارتون را در یک شب تعطیل، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از تماشا ماجراجویی‌های رید، ملانی و سه بچه ابرقهرمان و فضایی، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن بی باک لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن روی ماه و انیمیشن جاسوسان نامحسوس را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.