آفرینک
X

بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم Mighty Little Bheem : I Love Taj Mahal (2022)

بیم کوچولوی قدرتمند Mighty Little Bheem

انیمیشن بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم Mighty Little Bheem : I Love Taj Mahal 2022 ماجرای سفر بیم کوچولو به تاج‌محل است که تصمیم می‌گیرد عروسک خرسی گمشده یک دختربچه را به دستش برساند و... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • هند
  • 5.5 امتیاز
  • 20 دقیقه
  • 4+ سال
  • FHD

معرفی بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم

بیم کوچولوی بامزه و دوست‌داشتنی، با توانایی‌ها و قدرت عجیب و غریب‌اش، همیشه انواع ماجراهای جذاب را دارد و این بار، در یکی از جدیدترین قسمت‌های ویژه خود، قرار است به یکی از زیباترین، خاص‌ترین و شگفت‌انگیزترین مکان‌های دنیا یعنی تاج محل برود و همراه با خانواده خود، این مکان جذاب و دیدنی را از نزدیک ببیند. البته که حضور بیم کوچو و بقیه دوستان او در یک مکان جدید، بدون شک انواع چالش‌ها را هم خواهد داشت. در کارتون بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم که با اسم سفر بیم کوچولوی قدرتمند به تاج محل هم در ایران معروف شده است، ماجرای این سفر به‌شدت مهیج را می‌توانید تماشا کنید!

داستان کارتون بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم

بیم کوچولوی قدرتمند همراه با بقیه اعضای خانواده، تصمیم می‌گیرند که به تاج محل بروند و در این مسیر، بیم کوچولو با یک دختربچه بامزه و دوست‌داشتنی، دوست می‌شود. دوست تازه بیم، یک عروسک خرسی صورتی دارد که در راه، آن را گم می‌کند، اما بیم کوچولو، عروسک دوست تازه‌اش را پیدا کرده و همه تلاش خود را برای برگرداندن این عروسک، به کار می‌برد. با اینکه برگرداندن این عروسک کار زیاد سختی به نظر نمی‌رسد، اما نباید شیطنت‌های پسر همسایه را که همراه آن‌ها است، فراموش کنیم! حالا فکر می‌کنید بیم کوچولوی دوست‌داشتنی، موفق می‌شود؟ برای پاسخ به این سوال باید همراه با فرزند خود به تماشا کارتون بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم بنشینید!

جزئیات جالب انیمیشن کوتاه بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم 2022

کارتون بیم کوچولوی قدرتمند یک سریال کودکانه و جذاب است که بچه‌ها با تماشای آن، وارد روستای سرسبز و زیبای محل زندگی بیم کوچولو شده و با این کاراکتر جذاب، قوی، مهربان و به‌شدت دوست‌داشتنی، آشنا می‌شوند. اپیزود ویژه این سریال، با اسم بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم  2022 ، همان کاراکترها را در یک فضای جدید نشان می‌دهد و تماشای آن لحظات سرگرم‌کننده‌ای را برای کودکان و البته خود شما می‌سازد.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا انیمیشن کوتاه بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم همراه با بچه‌ها، از ماجراجویی‌های این کاراکترهای بامزه در کنار هم لذت ببرید و البته اگر کودکان شما کمی بزرگ‌تر از سنین مهدکودک هستند، می‌توانید پس از تماشای این اپیزود ویژه، درباره مهم‌ترین ماجراهای این انیمیشن با هم گفت‌وگو کرده و چیزهای جدیدی به فرزندان‌تان یاد بدهید.

پیام های مثبت کارتون صامت بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم برای بچه ها

تماشا این کارتون برای کودکان بالای 4 سال، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت انیمیشن کوتاه بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم شامل موارد زیر است:

  • آشنا شدن با یکی از مهم‌ترین مکان‌های دیدنی و گردشگری دنیا؛

  • بررسی رفتار درست در زمان گردش با خانواده؛

  • کمک به دوستان؛

  • تلاش برای برقراری ارتباط با افراد تازه و اهمیت یافتن دوستان جدید.

در صورتی که کودکان شما هنوز خیلی کوچک هستند، با تماشا انیمیشن صامت بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم ، می‌توانید درباره رفتار صحیح در خارج از خانه، با آن‌ها حرف بزنید. با اشاره به بخش‌های مختلف کارتون و بررسی رفتار بیم کوچولو، به فرزندان‌تان بگویید که در صورت جدا شدن از پدر یا مادر، ممکن است با مشکلات مختلفی مواجه شوند و به همین خاطر، به هیچ عنوان نباید از شما فاصله بگیرند.
برای کودکان کمی بزرگ‌تر، بررسی تاج محل و معرفی دیگر جاهای مشهور و بقیه عجایب هفتگانه دنیا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. از این فرصت استفاده کرده و درباره تفاوت فرهنگ‌ها و جوامع، جاهای دیدنی کشورهای مختلف و البته جاذبه‌های گردشگی شهر و محل زندگی خود، با کودکان گفت‌وگو کرده و بچه‌ها را به شناخت دیگر جوامع، ترغیب کنید.
مهم‌ترین ماجرای این کارتون، تلاش بیم کوچولو برای رساندن عروسک به دوست جدیدش است. با استفاده از این موضوع، با کودکان درباره رفتار درست پس از یافتن یک وسیله گم‌شده، حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که در چنین شرایطی، باید چه کارهایی انجام دهند و چرا باید وسیله گم‌شده را به صاحب او برگردانند.

تماشا و دانلود انیمیشن بی کلام بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم در آفرینک

در آفرینک امکان پخش آنلاین بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم 2022 برای شما فراهم شده است و به‌راحتی و به‌صورت کاملا رایگان و آنلاین، می‌توانید این کارتون را برای کودکان خود پخش کنید. علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود کارتون جدید بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است و می‌توانید پس از دانلود این قسمت ویژه، این کارتون جذاب و سرگرم‌کننده را همراه با کودکان و بقیه اعضای خانواده، تماشا کنید.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن بیم کوچولوی قدرتمند : من تاج محل را دوست دارم لذت برد پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن ناجیان اژدها سوار : شکار اژدهای طلایی و انیمیشن اسپوکیز را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.