آفرینک
X

سریال بیم کوچولوی قدرتمند Mighty Little Bheem (2019)

بیم کوچولوی قدرتمند Mighty Little Bheem

کارتون بیم کوچولوی قدرتمند Mighty Little Bheem ماجرای کودک خردسال ابرقهرمانی است که با قدرت بدنی فوق‌العاده، اتفاقات روزانه را به یک شکل جدید تجربه می‌کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • هند
  • 6.4 امتیاز
  • 4+ سال

فصل 3 سریال بیم کوچولوی قدرتمند

فصل 2 سریال بیم کوچولوی قدرتمند

فصل 1 سریال بیم کوچولوی قدرتمند

معرفی سریال بیم کوچولوی قدرتمند

کارتون بیم کوچولوی قدرتمند که با نام‌های بیم کوچولوی شیطون و بیمی شگفت انگیز نیز در ایران مشهور شده است، درباره کودکی به نام بیم است. کنجکاوی زیاد بیم باعث به وجود آمدن اتفاقاتی می‌شود که در این سریال مشاهده می‌کنیم. برای آشنایی کامل با سریال بیم کوچولوی قدرتمند و نکات مثبت و مهم آن، در ادامه با ما همراه باشید.

داستان کارتون بیم کوچولوی قدرتمند

بیم کوچولو یک پسر خردسال بسیار قوی است که همراه با مادر خود در یک روستای کوچک زندگی می‌کنند. بیم کوچولو، روزانه با انواع اتفاقات و ماجراها روبه‌رو می‌شود و با داشتن قدرت بدنی و البته هوش بسیار زیاد خود، هر مشکلی که ایجاد می‌شود را حل می‌کند و البته به شیطنت‌ها و بازی‌های خود نیز می‌پردازد. همراه همیشگی بیم کوچولو و مادرش، همسایه و پسرش است که کمی از بیم بزرگ‌تر بوده و در اغلب داستان‌ها، در کنار بیم کوچولو است.

نکات مهم سریال بیم کوچولوی قدرتمند

کارتون بیم کوچولوی قدرتمند راجع به زندگی یک مادر و پسر هندی روستایی است. در این انیمیشن، کودکان با شرایط زندگی کاملا جدیدی آشنا خواهند شد، زیرا آداب و رسوم مختلف هندی در سرتاسر انیمیشن به چشم می‌خورد.
این انیمیشن در سال 2016 و پس از آغاز کار مجموعه قدرتمند نتفلیکس در هندوستان، منتشر شد. سریال بیم کوچولوی قدرتمند ، زمان کودکی یک شخصیت کارتونی محبوب یعنی Chhota Bheem را روایت می‌کند. کارتون اصلی، یک انیمیشن 2 بعدی است و درباره بیم قدرتمند در 9 سالگی است که با هوش بالای خود، بهترین راه‌حل‌ها را می‌یابد و با کمک دوستانش، مشکلات مختلف مردم را حل می‌کنند. کارتون بیم کوچولوی قدرتمند ، دنیای خردسالی این شخصیت 9 ساله را نشان می‌دهد و به‌خوبی توانسته توجه مخاطبان را در سرتاسر دنیا کسب کند.
این انیمیشن علاوه بر کودکان خردسال، برای کودکان بزرگ‌تر نیز فوق‌العاده خواهد بود. کارتون بیم کوچولوی قدرتمند بدون دیالوگ بوده و داستان آن کاملا برای کودکان قابل فهم است. کیفیت گرافیک صحنه‌ها عالی بوده و محتوای خشونت‌آمیزی در این انیمیشن وجود ندارد.
فصل اول کارتون بیم کوچولوی قدرتمند با معرفی کاراکترها در قسمت اول آغاز می‌شود. فصل 1 این سریال دارای 21 اپیزود کوتاه حدودا 6 دقیقه‌ای است که هر کدام از آن‌ها، به یک موضوع خاص می‌پردازد. فصل دوم و فصل 3 کارتون بیم کوچولوی قدرتمند نیز همین مسیر را ادامه داده و با اپیزودهای کوتاه منتشر شده است.
هر قسمت جدید بیم کوچولوی قدرتمند بخش دیگری از رفتارها و روش زندگی مردم هند را روایت می‌کند و به همین دلیل، این انیمیشن برای مردم آن کشور و البته مردم سرتاسر جهان، جذابیت دارد. از آن‌جا که این کارتون دارای دیالوگ‌های مختلف نیست، می‌توانید در زمان تماشا با کودکان بالای 4 سال خود، صحنه‌های مختلف را هم‌زمان بررسی کرده و در مورد آن‌ها با کودک‌تان حرف بزنید.

موضوعات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا هر قسمت کارتون بیم کوچولوی قدرتمند

بیم کوچولوی قدرتمند در یک فضای کاملا جدید زندگی می‌کند که اغلب کودکان آن را از نزدیک ندیده‌اند. این موضوع باعث می‌شود که علاوه بر خردسالان، تماشای آن برای کودکان بزرگ‌تر نیز جذاب باشد.
پس از تماشای هر قسمت، می‌توانید راجع به نکات آموزنده و اخلاقی آن صحبت کنید، به چالش‌های رخ‌داده اشاره کرده و از کودک‌تان بخواهید روش خود برای حل آن چالش را به‌تصویر بکشد. افزون بر این می‌توانید راه و روش بیم کوچولوی قدرتمند را نیز با کودک بررسی کرده و نظر او را راجع به آن بپرسید.
گفت‌وگو راجع به نحوه زندگی روستایی در کشورهای مختلف، بررسی آداب و رسوم سایر کشورها، بررسی زندگی روستاییان در ایران و مقایسه آن‌ها با اتفاقات موجود در این سریال کوتاه کارتونی، می‌تواند نکات مهم زیادی را به کودکان شما آموزش دهد.
البته ناگفته پیداست که برای خردسالان، تنها صحنه‌های متحرک این انیمیشن جذابیت دارد و احتمالا برای صحبت کردن راجع به آن، باید چند سال دیگر صبر کنید. اغلب خردسالان در سرتاسر دنیا، علاقه بسیار زیادی به این انیمیشن نشان داده‌اند و در طی اپیزودهای 6 دقیقه‌ای این سریال کارتونی، با دقت کامل سیر داستان را دنبال می‌کنند.

تماشا و دانلود سریال بیم کوچولوی قدرتمند در آفرینک

سریال کامل بیم کوچولوی قدرتمند در آفرینک وجود دارد و می‌توانید آن را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود پخش کرده و یا با دانلود آن، اپیزودهای این سریال جذاب کارتونی را به‌صورت آفلاین و در کنار سایر اعضای خانواده با کودک خود تماشا کنید. تمام جزئیات این انیمیشن برای کودکان به‌شدت جذاب و البته جدید است. تماشای این کارتون می‌تواند لحظات سرگرم‌کننده و مفرحی را برای کودکان ایجاد کرده و علاوه بر آن، نکات مختلفی را نیز به آن‌ها بیاموزد.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون بیم کوچولوی قدرتمند لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سریال اشک های جادویی و سریال کوکوملون را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.