آفرینک
X

سریال پهلوانان The Heroes (2022)

پهلوانان The Heroes

کارتون پهلوانان The Heroes داستان‌های شگفت‌انگیزی از ایران کهن دارد که دیدن آن برای کودکان و البته بزرگسالان، تجربه فوق‌العاده‌ای خواهد بود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ایران
  • 5.1 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال پهلوانان

معرفی سریال پهلوانان

دنیای کارتون‌ها، پر از ابرقهرمان‌های خیالی است که بچه‌ها با شنیدن هر داستان از آن‌ها، بیش از پیش عاشق این شخصیت‌های خیالی می‌شوند. خوشبختانه با پخش کارتون پهلوانان در ایران، بچه‌ها و حتی بزرگ‌ترها، پا به دنیای تازه‌ای می‌گذارند که آن‌ها را به صدها سال پیش در ایران کهن برده و مخاطبان را با شخصیت‌های واقعی، محبوب و تاثیرگذار تاریخ ایران، آشنا می‌کند. اگر نمی‌دانید داستان این سریال فوق‌العاده چیست، همراه ما باشید تا در بخش بعدی، داستان آن را برای شما هم تعریف کنیم.

داستان کارتون پهلوانان

همان‌طور که احتمالا از اسم این کارتون حدس می‌زنید، این کارتون درباره گروهی از پهلوانان ایران کهن است که در شهر خوارزم، زندگی می‌کنند. این پهلوانان، همه شاگردان پهلوان بزرگ، پوریای ولی هستند و راه و رسم او را در پیش گرفته‌اند. همانند همه داستان‌های خیر و شر، در این‌جا هم داروغه بدجنسی وجود دارد که این پهلوانان و البته همه مردم شهر را آزار می‌دهد و در اغلب موارد، از آن‌ها شکست می‌خورد. هر قسمت جدید کارتون پهلوانان به یک موضوع خاص می‌پردازد و هر بار، بچه‌ها در قالب یک داستان تازه، با یک ارزش مهم آشنا می‌شوند.

جزئیات جالب سریال پهلوانان

فصل 1 سریال پهلوانان با استقبال بی‌نظیری روبه‌رو شد و این موضوع باعث شد که فصل‌های بعدی نیز به‌سرعت ساخته شوند. کارتون پهلوانان با الهام‌گرفتن از پوریای ولی، یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین پهلوانان ایران‌زمین ساخته شده است و با توجه به همین موضوع، علاوه بر کودکان، بزرگسالان زیادی نیز طرفدار پر و پاقرص این کارتون هستند.
قسمت 1 کارتون پهلوانان با معرفی کاراکترهای مختلف شروع می‌شود و بچه‌ها با پهلوانان مختلف یعنی پوریای ولی و شاگردان او مثل یاور، طغرل، مفرد، درخشان، غلام، تیمور و بقیه شخصیت‌های مثبت و البته برخی از شخصیت‌های منفی مثل داروغه، همکاران او و البته حاکم شهر، آشنا می‌شوند. در هر قسمت، تعدادی از این شخصیت‌ها حضور دارند و داستانی با محوریت آن کاراکترها، روایت می‌شود.
قسمت آخر سریال پهلوانان در هر فصل، به پایان‌بندی موضوع آن فصل پرداخته و البته سرنخ‌های جدیدی از فصل بعدی به مخاطبان می‌دهد. تا سال 1401، پنج فصل از این کارتون فوق‌العاده منتشر شده است که تماشای هر قسمت جدید آن، علاوه بر تمام جذابیت‌های معمول، نکات آموزنده بسیار زیادی برای همه مخاطبان دارد. می‌توانید بعد از دیدن هر قسمت جدید سریال پهلوانان با کودکان، درباره اتفاقات آن اپیزود صحبت کرده و چیزهای تازه‌ای به بچه‌ها یاد بدهید.

نکات مثبت کارتون پهلوانان برای بررسی با کودکان

پیام اصلی و ارزش مهم کارتون پهلوانان ، مبارزه با ظلم و ایستادگی در مقابل زور است. همه پهلوانان یک هدف اصلی و مهم دارند، اینکه به مردم کمک کنند و اجازه ندهند که انسان‌های ظالم مثل داروغه، حق دیگر انسان‌ها را پایمال کنند.
البته این پیام اصلی و مهم، با ظرافت تمام و با داستانی به‌شدت جذاب، روایت می‌شود و همین موضوع باعث شده که این کارتون، یکی از بهترین و محبوب‌ترین سریال‌های کارتونی ایران باشد که به زبان‌های دیگری مثل ترکی و عربی هم دوبله شده است. دیگر ارزش‌های مهم این کارتون، شامل موارد زیر هستند:

  • جوان‌مردی و تلاش برای کمک به مردم؛

  • همکاری با یکدیگر برای موفق‌شدن؛

  • انتخاب مسیر درست زندگی با الگو گرفتن از انسان‌های بزرگ؛

  • مبارزه با ظلم و تلاش برای ایجاد دنیایی بهتر.

می‌توانید پس از تماشای هر قسمت جدید، درباره ماجراهای آن اپیزود با کودکان صحبت کنید. نظر آن‌ها را درباره اتفاقات رخ داده بپرسید و از آن‌ها بخواهید که راه‌حل‌های متنوعی برای مشکلات موجود در آن اپیزود، پیشنهاد دهند. این فرصت را در اختیارشان بگذارید که روش‌های مختلف حل مسئله را با شما تمرین کنند تا در زمان رخ‌دادن اتفاقات بد، بتوانند به‌تنهایی با مشکلات خود روبه‌رو شده و آن‌ها را مدیریت کنند.
پهلوانان در قرن 13 و در شهر خوارزم زندگی می‌کنند. با توجه به سن بچه‌های خود، می‌توانید اطلاعات مهمی راجع به تاریخ ایران، اسامی شهرها، نحوه زندگی مردم در آن دوران، شغل‌های مختلف، حضور تکنولوژی در زمان حاصر و تغییرات دنیا از آن روزگار تا به الان، با آن‌ها صحبت کنید.
در طی داستان، لحظه‌های مختلفی وجود دارد که شخصیت‌های منفی، به مردم شهر و یا حتی پهلوانان، زورگویی می‌کنند. می‌توانید از این موضوع کمک گرفته، راجع به این اتفاق رایج و ناخوشایند یعنی زورگویی در گروه‌ها و جوامع مختلف، با بچه‌های خود صحبت کرده و آن‌ها را از عواقب این کار و تاثیر منفی آن بر زندگی دیگران، آگاه کنید.

تماشا و دانلود کارتون پهلوانان در آفرینک

در آفرینک می‌توانید کارتون جذاب و بسیار محبوب پهلوانان را به‌صورت آنلاین و رایگان تماشا کرده و از داستان هر اپیزود آن، لذت ببرید. البته تماشا کارتون پهلوانان به‌‌صورت آنلاین، تنها گزینه موجود نیست و می‌توانید با دانلود سریال پهلوانان این کارتون زیبا را با دیگر اعضای خانواده‌تان ببینید. پهلوانان یکی از موفق‌ترین کارتون‌های اخیر ایران است که علاوه بر مردم ایران، توجه دیگر مخاطبان در سرتاسر دنیا را به خود جلب کرده است.