آفرینک
X

سریال بالی Bali (2005)

بالی Bali

مجموعه کارتون بالی Bali داستان یک شهر و زندگی در صلح و صفاست. بالی که یک توله سگ قشنگ و دوست داشتنی هست با یک روباه و بره و حیوانات دیگر در صلح و صفا به مدر ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 7.4 امتیاز
  • 3+ سال

فصل ۱ سریال بالی

معرفی سریال بالی

مجموعه کارتون بالی Bali داستان یک شهر و زندگی در صلح و صفاست. بالی که یک توله سگ قشنگ و دوست داشتنی هست با یک روباه و بره و حیوانات دیگر در صلح و صفا به مدرسه میره. چه شهر خوبی که همه با هم دوستن. اون به همراه خانواده اش در یک آپارتمان در شهر زندگی میکنه. کی فکرش رو میکرد سگ ها هم خونه و آپارتمان دار بشن ولی هنوز عده ای باشن که توی خونه های اجاره ای و کوچک زندگی کنن؟!خوب، بذارید به داستان خودمون برگردیم. این مجموعه بر اساس کتابهایی نوشته ماگدالنا و لارن ریچارد Magdalena and Laurent Richard ساخته شده. بالی یک سگ کوچولوی پیش دبستانی هست که با خانواده اش زندگی مدرنی رو میگذرونه. مدرن یعنی که در یک شهر کاملن شبیه به شهرهای معمولی در قرن بیست و یکم. با ماشین و مدرسه و کامپیوتر و گوشی تلفن و . . . اون که گوشهای تقریبن بنفش رنگی داره معمولن یک شلوار آبی رنگ هم میپوشه. فکر کنم میخواد لباسهاش رو ست کنه. بالی خانواده اش رو اینجوری معرفی میکنه: اونها در برخورد با دنیا کنجکاو هستن. بعضی وقتها خجالتی، هیچوقت بی پروا و بی احتیاط کاری نمیکنن و همیشه برای چیزهای جدید شور و شوق دارن. عجب خانواده درجه یکی. کارهایی که اون هر روز میکنه و اتفاقاتی که براش میفته درست مثل هر پسربچه واقعی توی دنیای واقعی هست. اگه میخواید با دنیای فانتزی بالی و دوستاش بیشتر آشنا بشید پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این مجموعه بشینید. زبان اصلی این کارتون فرانسوی هست اما شما در آفرینک میتونید دوبله فارسی اون رو ببینید.

جزئیات ساخت مجموعه کارتون بالی Bali

این مجموعه ساخت استودیوی پلنت نمو انیمیشن Planet Nemo Animation هست. در اصل هم در قسمت فرانسوی کانادا ساخته شده. برای همین هست که زبانش فرانسویه. اونقدر هم موفق و پرطرفدار بوده که به بیشتر از 20 زبان ترجمه و توی کشورهای مختلف نمایش داده شده. حتی توی پاریس یک سالن تئاتر براش ساختن که فقط نمایش هایی با موضوع بالی Bali و خانواده اش اونجا اجرا میشه.