آفرینک
X

سریال پت و مت Pat & Mat

پت و مت Pat & Mat

انیمیشن سریالی پت و مت Pat & Mat داستان دو تا از مشهورترین شخصیت های دنیاست. حالا شما ممکنه توی ورزش مشهور بشید یا اوی سینما و سیاست و این چیزها، ولی پا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • چک
  • 8.7 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 1 سریال پت و مت

معرفی سریال پت و مت

انیمیشن سریالی پت و مت Pat & Mat داستان دو تا از مشهورترین شخصیت های دنیاست. حالا شما ممکنه توی ورزش مشهور بشید یا اوی سینما و سیاست و این چیزها، ولی پا و مت در زمینه خیلی خیلی سختی مشهور شدن. در کاری که هر کسی نمیتونه اونقدر موفق بشه و انقدر پله های موفقیت رو بره بالا، در خنگ بازی و خراب کاری و داغون کردن چیزها.

این دو تا دوست که در اصل چکی هست، یعنی اهل کشور چک هستن بیشتر از 40 ساله بهترین دوستان هم هستن و توی این مدت کلی خاطره و داستان و ساختن، البته خیلی چیزها رو هم خراب کردن و آتش زدن و نابود کردن. اگه بخواید مخرب ترین آدمهای این حوالی رو پیدا کنید مطمئنن این دو تا در صدر هستن.

اونها توی هر قسمت یک سری مشکلات رو خودشون به دست خودشون درست میکنن. یعنی اگه اون قضیه رو ول کنن اتفاقی براش نمیفته و همه چیز خوب و معمولی پیش میره ولی این کارها هیچ وقت از پت و مت برنمیاد.

خوب، میدونم که خودتون به حد کافی این دو تا رفیق رو میشناسید و لازم نیست من براتون چیز بیشتری بگم پس بیایید با همدیگه به تماشای کارهای اونها بشینیم. اونها توی فیلم هاشون هیچ حرفی نمیزنن و همینجوری با چشم و ابرو با همدیگه ارتباط برقرار میکنن.

جزئیات ساخت مجموعه انیمیشن سریالی پت و مت Pat & Mat

اولین قسمت این سریال در سال 1976 ساخته شده. یعنی الان که در سال 2016 هستیم دقیقن 40 سال از دوستی این دو تا میگذره. دو تا برادر به اسامی لوبومیر بنس Lubomír Beneš و مارک بنس Marek Beneš کارگردانی قسمت های مختلف اون رو انجام دادن.