آفرینک
X

پت و مت : برای 40 سال بهترین دوستان Pat & Mat : For 40 years, best friends (2016)

پت و مت Pat & Mat

در انیمیشن پت و مت: برای 40 سال بهترین دوستان که به زبان چکی !Buurman & Buurman: Al 40 jaar beste vrienden همچین چیزی میشه با پت و مت بعد از 40 سال دوست ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • جمهوری چک
  • 7.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 3+ سال
  • SD

معرفی پت و مت : برای 40 سال بهترین دوستان

در انیمیشن پت و مت: برای 40 سال بهترین دوستان که به زبان چکی !Buurman & Buurman: Al 40 jaar beste vrienden همچین چیزی میشه با پت و مت بعد از 40 سال دوستی روبه رو هستیم. یعنی شما فکر کن که 40 سال از اولین باری که اونها با همدیگه سر و کله شون پیدا شد و یک گندکاری اساسی درآوردن میگذره و هنوز هم به گند کاری های خودشون ادامه میدن.

من فقط از این تعجب میکنم که هنوز هم جای سالمی در خونه و محله و شهر زندگی اونها مونده، آخه این دو تا روی هم بیشتر از هیتلر و چنگیز خان خرابی بالا آوردن ولی باز هم در ابتدای هر قسمت همه چیز سالم و آماده است که اونها به یک آشوب دیگه تبدیلش کنن.

توی این فیلم تقریبن یک ساعتِ اونها هی به مرور کردن خاطرات و به یادآوردن کارهایی که قبلن کردن میپردازن. اگه همه قسمتهای سریال پت و مت رو هم دیده باشید باز هم این کارها برای شما تازه و عجیب و خفن هست. پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این قسمت بلند از ماجراهای پت و مت بشینید. این قسمت هم مثل همه قسمتهای دیگه هیچ دیالوگی نداره و در عوض با اون آهنگ معروف پت و مت روبه رو هستیم.

جزئیات ساخت انیمیشن پت و مت: برای 40 سال بهترین دوستان

کارگردان این قسمت مارک بنس Marek Benes هست که قبلن خیلی از قسمتهای سریال پت و مت رو کارگردانی کرده.