آفرینک
X

سریال فرفره انفجاری Beyblade Burst (2016)

فرفره انفجاری Beyblade Burst

کارتون فرفره انفجاری Beyblade Burst درباره پسر نوجوانی به اسم ولت است که می‌خواهد به مسابقات کشوری فرفره‌های انفجاری راه پیدا کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 6.8 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال فرفره انفجاری

معرفی سریال فرفره انفجاری

کارتون فرفره های انفجاری با یک مسابقه جذاب، مهیج و سرگرم‌کننده شروع می‌شود. ولت نوجوان، عاشق انواع بازی‌های فرفره است و با فرفره انفجاری خود، حریف‌ها را یکی پس از دیگری، از دور مسابقه‌ها خارج می‌کند. سرگرمی ساده و بازی روزمره ولت، به علاقه اصلی زندگی او تبدیل خواهد شد و هیجان از همین ثانیه شروع می‌شود! اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر قسمت 1 انیمه فرفره انفجاری با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها تماشا کنید!

داستان کارتون فرفره انفجاری چیست؟

با افزایش علاقه ولت به بازی فرفره‌ انفجاری، او تصمیم می‌گیرد که در مسابقات مدرسه و پس از آن در مسابقات محلی شرکت کند تا بتواند خود را به مسابقه‌های کشوری برسد. انجام این کار، اصلا راحت نیست و او برای رسیدن‌به این موقعیت، باید ده‌ها مسابقه را پشت‌سر بگذارد، رقیبان خود را از دور مسابقه خارج کند و مشکلات خود را یکی پس از دیگری، از بین ببرد! فکر می‌کنید که ولت موفق خواهد شد؟ برای پاسخ به این سوال کافی است تماشا انیمه فرفره انفجاری را با فرزندتان شروع کنید!

بچه‌ها با تماشا کارتون Beyblade Burst با دوبله فارسی چه چیزهایی می‌آموزند؟

انیمه فرفره انفجاری با داستانی سرگرم‌کننده و مهیج، کودکان و حتی بزرگسالان را وارد فضایی پر از شور و هیجان خواهد کرد. روند پیشرفت کاراکتر اصلی و مشکلات روزمره زندگی او، برای مخاطبان کاملا قابل درک خواهند بود و بچه‌ها می‌توانند در زمان استراحت خود، یکی از اپیزودهای سریال فرفره انفجاری را تماشا کنند.
فصل اول انیمیشن سریال فرفره انفجاری با 51 قسمت، می‌تواند ساعت‌ها فرزندان‌تان را سرگرم کند و در عین حال، نکات مهم و آموزنده‌ای هم برای آن‌ها داشته باشد. اگر دقیقا نمی‌دانید که این کارتون چه موارد مثبتی دارد و پس از تماشا انیمه Beyblade Burst درباره چه نکاتی با کودکان حرف بزنید، می‌توانید از موارد زیر ایده بگیرید:

بررسی سرگرمی‌های خارج از مدرسه کودکان

قسمت اول انیمه سریالی فرفره انفجاری با نشان‌دادن علاقه کاراکتر اصلی به این مسابقه‌ها آغاز می‌شود. پس از اتمام اپیزود اول، می‌توانید درباره انواع سرگرمی‌های خارج از مدرسه با بچه‌ها صحبت کنید. از آن‌ها بپرسید که به چه ورزش‌ها یا سرگرمی‌هایی علاقه دارند و با کمک هم فضای مناسبی برای آموزش بیشتر بچه‌ها فراهم کنید.
این بخش می‌تواند این فرصت را در اختیار شما بگذارد که کودکان را به فعالیت‌های فیزیکی بیشتر ترغیب کرده و آن‌ها را به تحرک وادار نمایید. اجازه دهید که بچه‌ها خودشان سرگرمی مورد نظرشان را انتخاب کنند تا ادامه‌دادن آن سرگرمی در ساعات استراحت‌، برای کودکان خوشایند و جذاب باشد.

تلاش و پشتکار برای رسیدن به موفقیت

از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون فرفره های انفجاری ، بچه‌ها به‌خوبی فرآیند یادگیری، تلاش و پشتکار کاراکتر اصلی برای رسیدن به هدف او را می‌بینند. به کودکان بگویید که رسیدن به یک هدف مهم، کار ساده‌ای نیست. همه انسان‌ها برای موفق شدن، بارها شکست می‌خورند و حتی ممکن است از رسیدن به هدف‌شان ناامید شوند. با وجود همه این‌ها، داشتن پشتکار و ادامه‌دادن مسیر، کلید طلایی دستیابی به اهداف است و بچه‌ها با در نظر گرفتن همین موضوع، می‌توانند به بهترین موفقیت‌های ممکن برسند.

بررسی شرایط و یافتن راه‌حل‌های مناسب

بچه‌ها با تماشا قسمت 6 انیمه سریالی فرفره انفجاری نحوه بررسی شرایط برای یافتن بهترین راه‌حل‌ را یاد می‌گیرند. پس از اتمام این اپیزود می‌توانید به فرزندانتان بگویید که می‌توانند مشکلاتشان را به اعضای خانواده و دوستانشان بگویند و از آن‌ها برای پیداکردن راه‌حل مناسب کمک بگیرند. سعی کنید با ایجاد شرایط مثبت و سازنده، باعث شوید که کودکان روش‌ انتقادکردن از اطرافیان و از آن مهم‌تر انتقادپذیری را یاد بگیرند.

والدین پیش از پخش سریال کامل فرفره انفجاری باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان هر اپیزود و ظهور موجودات تخیلی در حین مسابقه‌ها باعث شده که تماشا کارتون فرفره های انفجاری برای بچه‌های 8 ساله به بالا مناسب باشد.

  • در کارتون Beylade Burst ، کمی کلیشه‌های جنسیتی وجود دارد. پسرها نقش‌ اصلی را برعهده دارند و دخترها تنها تماشاگر و تشویق‌کننده هستند. به بچه‌ها بگویید که انسان‌ها فارغ از جنسیت خود می‌توانند وارد انواع فعالیت‌های فکری و جسمی شوند و علایق و اهداف خود را دنبال کنند.

  • انواع فرفره انفجاری در بازار وجود دارد که ممکن است کودکان پس از اتمام کارتون به خرید آن‌ها علاقه‌مند شوند.

تماشا و دانلود کارتون فرفره انفجاری با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمه کامل فرفره انفجاری با دوبله فارسی فراهم شده است. این کارتون را می‌توانید آنلاین و رایگان برای کودکان پخش کنید. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود فصل یک کارتون کامل Beyblade Burst با دوبله فارسی کامل  از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، می‌توانید این کارتون را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های ولت و دوستان او در مسابقه‌های مهیج فرفره انفجاری، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون فرفره انفجاری لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون لباس جادویی و کارتون دنیای ژوراسیک : اردوی کرتاسه را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.