آفرینک
X

سریال اشک های جادویی Cry Babies Magic Tears (2018)

اشک های جادویی Cry Babies Magic Tears

کارتون اشک های جادویی Cry Babies Magic Tears ما را به دنیایی می‌برد که اشک‌ها، قدرت‌های ویژه و جادویی دارند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.1 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 5 سریال اشک های جادویی

فصل 4 سریال اشک های جادویی

فصل 3 سریال اشک های جادویی

فصل 2 سریال اشک های جادویی

فصل 1 سریال اشک های جادویی

معرفی سریال اشک های جادویی

احتمالا شما هم متوجه شده‌اید که اشک همه بچه‌ها، جادویی است و کافی است یک یا دو قطره از این اشک‌ها بریزد تا همه خواسته‌های‌شان برآورده شود! این بار قرار است در کارتون اشک های جادویی، که با نام گریه بچه ها اشک جادویی نیز در ایران مشهور شده‌است، بچه‌ها و البته والدین‌شان، با دنیایی آشنا شوند که اشک بچه‌ها علاوه بر این خاصیت عجیب و جذاب، چند قدرت جادویی دیگر هم داشته باشد. داستان چیست؟ با ما باشید که برای شما بگوییم.

داستان سریال اشک های جادویی

13 بچه بامزه، دوست‌داشتنی با چشم‌های درشت و لباس‌های عروسکی، همه در کنار هم در یک دنیای کاملا خیالی و البته جادویی، زندگی می‌کنند. این بچه‌های بامزه، مثل همه بچه‌های واقعی، گاهی گریه می‌کنند و تفاوت اصلی‌شان، قدرت جادویی اشک‌های آن‌ها است. هر کدام از شخصیت‌های این کارتون یعنی کایرا، نسی، دیزی، ساشا، سیدنی و...، توانایی منحصر به‌فردی دارند و در کنار هم می‌توانند انواع مشکل‌ها را حل کرده و البته که خودشان هم انواع دردسرهای کوچک و بزرگ را ایجاد کنند!

جزئیات جالب کارتون Cry Babies Magic Tears

در قسمت 1 کارتون اشک های جادویی ، بیننده‌ها وارد دنیایی می‌شوند که در آن‌جا، همه چیز رنگارنگ، زیبا و بسیار دوست‌داشتنی است. این دنیای جالب، متعلق به بچه‌ها بوده و بدون شک، همه چیز در این دنیا مناسب کودکان طراحی شده است. دیالوگ‌های ساده و کوتاه این انیمیشن، برای کودکان کم سن و سال، مناسب هستند و می‌توانید با پخش آنلاین سریال اشک های جادویی با زبان اصلی به فرزندان‌تان کمک کنید که مهارت‌های شنیداری خود را افزایش دهند.
این انیمیشن کودکانه و جذاب، در پنج فصل ساخته شده است که قسمت آخر هر فصل با یک جمع‌بندی نهایی، گوشه‌ای از اتفاقات فصل آینده را هم به بچه‌ها نشان می‌دهد. این کارتون با محوریت کودکان و نونهال‌ها ساخته شده و به همین خاطر، هیچ‌گونه سکانس اکشن، خشن و نامناسبی در آن وجود ندارد. صداگذاری‌های کارتون Cry Babies Magic Tears کاملا ملایم، بچه‌گانه و خوشایند است و حس آرامش فوق‌العاده‌ای را به کودکان و حتی بزرگسالان منتقل می‌کند.
با تماشا کارتون اشک های جادویی با زبان انگلیسی ، بچه‌ها می‌توانند کلمات روزمره و آسان را یاد گرفته و البته از ماجرای هر اپیزود، یک نکته و درس تازه یاد بگیرند.

چرا بچه ها باید کارتون اشک های جادویی با زبان انگلیسی را ببینند؟

ماجراهای سریال اشک های جادویی در هر اپیزود متفاوت است و بچه‌ها هر بار با یک چالش جدید مواجه می‌شوند. عدم تفاهم با یکدیگر، نحوه رفتار درست در موقعیت‌های مختلف، مواجه‌شدن با ترس‌ها، عصبانیت و مدیریت خشم، ناراحتی و انواع رفتارهای عادی و مهم روزمره، در هر قسمت جدید سریال اشک های جادویی اتفاق می‌افتد.
بچه‌ها از طریق تماشا کارتون Cry Babies Magic Tears شخصیت‌های مورد علاقه‌شان را می‌بینند که در شرایط سخت قرار خواهند گرفت و می‌توانند با کمک ماجراهای هر اپیزود، نحوه رفتار درست را در موقعیت‌های مختلف یاد بگیرند. البته شما به‌عنوان والدین و بزرگترها هم می‌توانید در کنار آن‌ها هر اپیزود را تماشا کرده و سپس راجع به ماجراهای آن قسمت، با هم گفت‌وگو کنید. از کودکان سوالات مختلف پرسیده و اجازه دهید خودشان راه‌حل منطقی برای مشکل موجود در آن اپیزود را بیابند. با این روش، توانایی حل مسئله بچه‌ها نیز تقویت می‌شود.
برخی از مهم‌ترین ارزش‌های این کارتون شامل موارد زیر است:

  • اهمیت دوستی و کنار هم بودن؛

  • انجام کارها به‌صورت گروهی و تلاش برای رسیدن به اهداف؛

  • یافتن روش صحیح حل هر چالش به بهترین شکل.

تماشا و دانلود کارتون اشک های جادویی با زبان اصلی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون Cry Babies Magic Tears با زبان انگلیسی و به‌صورت کاملا رایگان وجود دارد و می‌توانید این کارتون دوست‌داشتنی و جذاب را برای بچه‌های خود پخش کنید. البته که باید بگوییم امکان دانلود سریال اشک های جادویی با زبان اصلی هم در آفرینک فراهم شده و به‌راحتی می‌توانید آن را به‌صورت آفلاین و در کنار بقیه اعضای خانواده، ببینید. کارتون اشک های جادویی همه مخاطبان خود را به دنیای رنگارنگ و رویایی می‌برد که فقط مخصوص بچه‌ها است و چه کسی عاشق چنین دنیای آرام، زیبا و جذابی نیست؟

اگر فرزند شما از تماشا کارتون اشک های جادویی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون کوکوملون و سریال ادبادز را نیز برای او در آفرینک دانلود و پخش کنید.