آفرینک
X

سریال کوکوملون Cocomelon (2018)

کوکوملون Cocomelon

کارتون کوکوملون Cocomelon یک کارتون آموزشی است که دانستنی‌های مختلف را از طریق شعرهای ریتمیک و بازی‌های بچه‌گانه، به کودکان آموزش می‌دهد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.6 امتیاز
  • 2+ سال

فصل 3 سریال کوکوملون

فصل 2 سریال کوکوملون

فصل 1 سریال کوکوملون

معرفی سریال کوکوملون

کارتون کوکوملون درباره پسر کوچکی به نام جِی جِی است که با ماجراجویی‌هایش به همراه خانواده و دوستان، نکات مهمی را به کودکان می‌آموزد. سریال کوکوملون زبان اصلی یکی از بهترین سریال‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی و مهارت‌های اجتماعی به کودکان است. اگر به دنبال یک کارتون مناسب برای کودکان 2 سال به بالا هستید، باید کارتون Cocomelon را با فرزندتان تماشا کنید!

داستان سریال کوکوملون

در این کارتون سریالی، کودکان با یک خانواده پنج نفره همراه می‌شوند. پدر، مادر و سه فرزند آن‌ها، با موضوعات مختلفی در طی روز سروکار دارند و از این طریق، بچه‌ها تجربه‌های جدیدی کسب می‌کنند. سریال کوکوملون در یک دنیای خیالی رخ می‌دهد که کودکان، بزرگسالان و حیوانات مختلف، با هم‌دیگر تعامل دارند.

نکات مهم کارتون Cocomelon

کارتون کوکوملون ، اولین بار در یوتیوب پخش شد. علی‌رغم داستان ساده، این کارتون در مدت زمان نسبتا کوتاهی به محبوبیت فوق‌العاده‌ای دست یافت. کارتون انگلیسی کوکوملون در سال 2021 به موفق‌ترین مجموعه کارتونی کودکان تبدیل شد و در لیست پربیننده‌ترین مجموعه‌های یوتیوب، رتبه دوم را کسب کرد.
این مجموعه در ابتدا تنها در یوتیوب پخش می‌شد، اما با آغاز موفقیت‌های بی‌نظیرش، در سایر رسانه‌های اختصاصی کودکان نیز پخش شد. قسمت اول کارتون کوکوملون با هدف آموزش الفبای انگلیسی ساخته شده بود و قسمت‌های بعدی نیز هر کدام برای آموزش یک موضوع مهم به کودکان 2 تا 5 سال، طراحی و تولید شدند.
کارتون جدید Cocomelon همانند سایر کارتون‌های کودکانه، سرشار از رنگ و ترانه است. زاویه دید در این کارتون از نگاه کودکان کمتر از پنج سال است و برای مخاطبان کم سن و سال، بی‌نظیر خواهد بود. در ابتدا این مجموعه کارتونی، تنها یک پروژه شخصی «جی جون»، همسرش بود که می‌خواستند به کودکان خود برخی از مهم‌ترین موضوعات روزمره را آموزش دهند. کم‌کم و با افزایش محبوبیت مجموعه، تیم آن‌ها نیز بزرگ‌تر شد و در حال حاضر، یک گروه حرفه‌ای در حال فعالیت برای ساخت قسمت‌های جدید آن هستند.
به گفته آن‌ها، گروه تولیدکننده هیچ‌گاه این میزان محبوبیت و موفقیت را پیش‌بینی نمی‌کرد. نویسنده‌های سریال کوکوملون از تجربه‌های شخصی خود با فرزندان یا کودکان سایر اعضای خانواده‌شان الهام گرفته و تعامل خود را به‌صورت یک قسمت جدید، می‌نویسند. همین موضوع باعث شده که تمام اپیزودهای کوکوملون ، سرشار از تجربه‌های مشابه برای والدین و کودکان باشد و البته محبوبیت آن را برای هر دو گروه، افزایش دهد.

موضوعات مهم برای بررسی با خردسالان پس از تماشا کارتون کوکوملون انگلیسی

تحقیقات مختلف نشان داده که تماشای کارتون با کودکان، به یادگیری بهتر و سریع‌تر آن‌ها کمک می‌کند. هر چند تماشای سه‌باره و چهارباره کارتون کوکوملون ممکن است برای والدین چندان جذاب نباشد، اما پیشنهاد می‌کنیم که حتما قسمت های جدید سریال کوکوملون را همراه با کودکان خود تماشا کرده و درباره اتفاقات آن، با فرزندان خود حرف بزنید.
کارتون کوکوملون دارای یک سناریو خاص و پیچیده نیست. به همین دلیل، آموزش‌های آن نیز کاملا عمومی بوده و شامل همه اتفاقاتی است که بچه‌ها در طی روز با آن مواجه می‌شوند. تمیز کردن خانه یا مهدکودک، حمام‌کردن، آشنایی با وسایل جدید در خانه و مدرسه، اتوبوس‌سواری و همه موارد مشابه این‌ها، موضوعاتی هستند که در این مجموعه کارتونی با آن‌ها مواجه می‌شوید. تکرار و تماشای چندباره هر کدام از اپیزودها، به کودکان کمک می‌کند که اطلاعات و دانستنی‌های گفته‌شده را بهتر درک کنند و ملکه ذهن آن‌ها شود.
کارتون انگلیسی کوکوملون یکی از راه‌های جذاب برای آموزش این زبان به کودکان است. می‌توانید پس از تماشای هر اپیزود، همان موضوع را در طی روز با کودک خود تمرین کرده و با خواندن ترانه‌های کودکانه آن، به تقویت زبان انگلیسی و البته مهارت‌های رفتاری فرزندان خود، کمک کنید. پیشنهاد ما تماشا کارتون کوکوملون 2021 زبان اصلی است، بدین شکل حتی کودکان بزرگ‌تر نیز می‌توانند از تماشای آن لذت برده و با توجه به مکالمات کوتاه و ساده، کلمات جدیدی فرا بگیرند.

تماشا و دانلود رایگان کارتون کوکوملون با زبان اصلی در آفرینک

قسمت آخر کارتون Cocomelon در 15 فوریه سال 2022 پخش شده و دیگر اپیزود جدیدی در این سال منتشر نشده‌است. در آفرینک می‌توانید همه قسمت‌های قدیمی و جدید این مجموعه کارتونی را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود پخش کرده و یا با دانلود آن‌ها، به‌صورت آفلاین با کودکان خود تماشا کنید. ترانه‌های ساده و موضوعات روزمره، باعث شده که کارتون کوکوملون یکی از بهترین و جذاب‌ترین مجموعه‌های کارتونی کودکان در سال‌های اخیر باشد.