آفرینک
X

سریال دیوید جوان Young David (2023)

دیوید جوان Young David

کارتون دیوید جوان Young David درباره دیوید، بزرگ‌ترین فرمانروای باستانی است که دوران نوجوانی خود را در یک دشت بزرگ سپری می‌کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.1 امتیاز
  • دوبله
  • 5+ سال

فصل 1 سریال دیوید جوان

معرفی سریال دیوید جوان

همه فرمانرواها و پادشاهان بزرگ دنیا، در دوره نوجوانی خود با انواع چالش‌ها و مشکلات مواجه شده‌اند و بچه‌ها با تماشا سریال کامل دیوید جوان ، می‌توانند دنیای نوجوانی یکی از بزرگ‌ترین پادشاهان دنیا را ببینند. دیوید، یک نوجوان چوپان است که هر روز، ماجراهای مختلفی را در کنار گله‌اش تجربه می‌کند. اگر دقیقا نمی‌دانید منظور ما چیست، باید هر چه سریع‌تر تماشا فصل 1 کارتون جدید دیوید جوان با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه سریال جدید دیوید جوان 2023 

همه فکر می‌کنند که چوپانی در دشت‌ها و کوهستان‌ها بسیار ساده است، اما دیوید جوان برای انجام این کار هر روز باید با یک چالش مختلف مواجه شود. مراقبت از خود، محافظت از گله، کمک به افراد ضعیف‌تر و شجاع‌ماندن در لحظات سخت، تنها بخشی از ماجراجویی‌های دیوید در زندگی است. حالا اگر دوست دارید که با دیگر بخش‌های زندگی دیوید آشنا شوید، باید قسمت اول سریال دیوید جوان را همراه با فرزندان خود تماشا کنید.

بچه‌ها پس از تماشا فصل اول کارتون دیوید جوان چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

انیمیشن سریالی Young David ، با یک نگاه کودکانه و داستانی، روایت یکی از بزرگ‌ترین پادشاهان تاریخی را روایت می‌کند. این کارتون، چالش‌های زندگی روزمره را به‌شکلی نشان می‌دهد که بچه‌ها از تماشای آن لذت ببرند و نکات مهمی هم از آن فرا بگیرند.
فصل اول کارتون دیوید جوان، تنها 5 اپیزود دارد و می‌توانید پس از اتمام هر قسمت، درباره نکات مهم آن با کودکان گفت‌وگو کنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

آشنایی با انسان‌های تاثیرگذار تاریخ

این کارتون، بچه‌ها را با کاراکتر داوود پیامبر آشنا می‌کند. علاوه‌بر معرفی این شخصیت، پس از اتمام کارتون می‌توانید فرماندهان، شخصیت‌های بزرگ تاریخی، علمی و تاثیرگذار تاریخ بشریت را به بچه‌ها معرفی کنید.
برای این کار می‌توانید از انیمیشن‌های دیگر یا کتاب‌های داستانی کمک بگیرید. سپس با بچه‌ها، زندگی و دستاوردهای افراد مهم دنیا را بررسی نمایید. با ایجاد فضایی شاد و مهیج در حین انجام این کار، کسب اطلاعات بیشتر را به یک فعالیت خوشایند برای بچه‌ها تبدیل کنید. با این کار، یادگیری موضوعات تازه برای بچه‌ها، کاملا سرگرم کننده خواهد شد و احتمال یادگیری آن‌ها نیز بسیار بیشتر می‌شود.

بررسی رفتارهای مثبت اجتماعی

در قسمت چهارم کارتون Young David ، کاراکتر اصلی باید با ترس‌های خود مواجه شود و استعداد خود را در سرودن شعر، باور کند. روش‌های دیوید برای افزایش اعتماد‌به‌نفس او، فرصت بسیار خوبی است که در این باره با فرزندان خود حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که همه انسان‌ها، استعدادهای منحصر‌به‌فردی دارند. تنها باید به خود باور داشته باشند و تلاش کنند با تمرین و پشتکار، استعدادهای خود را پرورش دهند.
برای درک بهتر این موضوع توسط کودکان، از فرزندان خود بخواهید که نقاط قوت‌شان را به شما بگویند. علایق‌شان را لیست کنند و کارهایی را بنویسند که از انجام دادن آن‌ها لذت می‌برند. سپس با بررسی این موارد، توانایی‌های کودکان را مشخص کنید. فضای مناسبی برای پرورش و تقویت این توانایی‌ها ایجاد کرده و اجازه دهید که بچه‌ها از سنین کم، علایق خود را دنبال کنند.

کمک به موجودات ضعیف‌تر

در قسمت دوم کارتون دیوید جوان ، کاراکتر اصلی باید به یکی از گوسفندهای آسیب‌دیده کمک کند. او در حین انجام این کار، با مشکلات مختلفی مواجه می‌شود و همین مسئله، کار را برای دیوید سخت‌تر می‌کند. پس از اتمام این اپیزود، به بچه‌ها بگویید که کمک‌کردن به موجودات ضعیف‌تر، افراد ناتوان، آسیب‌دیده و البته خواهر و برادر کوچک‌تر، یکی از بهترین رفتارهایی است که می‌توانند انجام دهند.
البته در همین حین، حتما به بچه‌ها تاکید کنید که در زمان کمک به بقیه، قوانین مراقبت از خود را به خاطر بسپارند. تحت هیچ شرایطی بدون اطلاع شما، از خانه یا مدرسه با افراد غریبه یا حتی آشنا، دور نشوند. به بچه‌ها یادآوری نمایید که سلامت و امنیت آن‌ها، همیشه اصلی‌ترین اولویت است.

والدین پیش از پخش کارتون کامل Young David با دوبله فارسی باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • این کارتون فضایی آرام و داستانی ساده دارد، کودکان 5 ساله و بزرگ‌تر می‌توانند این سریال را تماشا کنند.

  • اغلب دیالوگ‌های این کارتون از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون دیوید جوان، اشاراتی به برخی آیه‌های انجیل دارند.

  • عدم حضور یک فرد بزرگ‌تر در کنار دیوید، ممکن است این ایده را به بچه‌های کوچک بدهد که آن‌ها هم می‌توانند بدون حضور والدین، انواع ماجراجویی‌ها را انجام دهند.

تماشا و دانلود کارتون جدید دیوید جوان با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون جدید دیوید جوان با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشا آنلاین، امکان دانلود سریال دیوید جوان با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، اپیزودهای مختلف کارتون Young David را می‌توانید با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌های دیوید در دنیای آرام و زیبای او، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون دیوید جوان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون مایا و سه مبارز و کارتون دنیل افسون شده را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.