آفرینک
X

سریال شوی پاتریک ستاره ای The Patrick Star Show (2021)

شوی پاتریک ستاره ای The Patrick Star Show

کارتون شوی پاتریک ستاره ای The Patrick Star Show درباره یک برنامه مهیج و جذاب است که دوست صمیمی باب اسفنجی یعنی پاتریک، ستاره صورتی محبوب، میزبان آن است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 3.5 امتیاز
  • دوبله
  • 6+ سال

فصل 1 سریال شوی پاتریک ستاره ای

معرفی سریال شوی پاتریک ستاره ای

تقریبا همه بچه‌ها و البته بزرگترها، پاتریک را به‌خوبی می‌شناسند. این ستاره دریایی بامزه و دوست‌داشتنی، همیشه و همه جا همراه باب اسفنجی است. هرچند که مثل همه ستاره‌های دریایی، پاتریک هم گاهی اوقات بدون دوست صمیمی خود، در خانه و کنار اعضای خانواده‌اش حضور دارد و حتی یک برنامه تلویزیونی جذاب هم برگزار می‌کند! با تماشا سریال شوی پاتریک ستاره ای با دوبله فارسی همراه با فرزندان‌تان، می‌توانید جزئیات بسیار بیشتری درباره جزیره بیکینی‌باتم، پاتریک، برنامه اختصاصی او و خانواده عجیب و غریب ستاره دریایی مشهور دنیای کارتون‌ها بفهمید! البته قبل از تماشای قسمت 1 کارتون The Patrick Show Star در فصل اول همراه با بچه‌ها، چند دقیقه با بمانید که نکات مهم این سریال انیمیشنی را به شما هم بگوییم!

خلاصه کارتون شوی پاتریک ستاره ای

پاتریک با پدر، مادر، خواهر کوچک‌تر و پدربزرگش زندگی می‌کند و این خانواده عجیب و بامزه، هر روز یک اتفاق جذاب و هیجان‌انگیز را کنار هم تجربه می‌کنند. علاوه بر همه ماجراهای روزانه، پاتریک یک برنامه اختصاصی هم دارد که در آن، با تماشاگران درباره چیزهای متنوعی حرف می‌زند و این برنامه هم هر بار یک موضوع مهیج و تازه دارد! حالا اگر می‌خواهید بدانید که برنامه پاتریک درباره چیست، چه اتفاقاتی در هر اپیزود رخ می‌دهند و از همه مهم‌تر و جذاب‌تر اینکه خانواده پاتریک چه کسانی هستند، باید قسمت اول کارتون شوی پاتریک ستاره ای را ببینید!

نکات مثبت سریال شوی پاتریک ستاره ای با دوبله فارسی برای بچه ها

این کارتون طنز و مهیج، بعد از سریال کارتونی باب ‌اسفنجی ساخته شده است. البته اگر بچه‌های شما تا حالا کارتون باب اسفنجی را ندیده باشند، هیچ مشکلی برای تماشا فصل اول کارتون The Patrick Star Show ندارند. ماجراها و اتفاقات این کارتون کاملا مجزا هستند و هر کدام، داستان خاص و البته نکات آموزنده اختصاصی خود را دارند. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون برای کودکان شامل موارد زیر است:

بررسی روابط میان اعضای خانواده

در قسمت 1 سریال شوی پاتریک ستاره ای ، کودکان با اعضای خانواده پاتریک آشنا می‌شوند. حضور پدربزرگ پاتریک در خانه آن‌ها، فرصت خوبی است که درباره حضور پدربزرگ‌ها یا مادربزرگ‌ها در خانه با کودکان صحبت کنید. علاوه بر این، در هر اپیزود این کارتون، بچه‌ها رفتار پاتریک نسبت به اعضای خانواده‌اش و البته رفتار آن‌ها را نسبت به کاراکتر اصلی می‌بینند. می‌توانید از این بخش استفاده کرده و درباره نحوه رفتار اعضای خانواده با یکدیگر، چالش‌های احتمالی میان آن‌ها و نحوه حل‌کردن‌شان، با فرزندان خود گفت‌وگو کنید.

اهمیت انتخاب دوستان خوب

در قسمت 5 کارتون شوی پاتریک ستاره ای در فصل 1 ، خواهر کوچکتر پاتریک، یک دستیار برای خود انتخاب می‌کند. دستیار او همه وسایل استودیو را بر می‌دارد و حالا پاتریک و اسکویدیا خواهرش، باید وسایل را برگردانند. از این بخش استفاده کرده و درباره اهمیت انتخاب افراد درست به‌عنوان دوست یا هم‌بازی، با بچه‌ها حرف بزنید. با توجه به رفتار دستیار، از کودکان بپرسید که چرا نباید به وسایل دیگران بدون اجازه دست بزنند؟ جواب آن‌ها را به‌خوبی گوش دهید و درباره حریم خصوصی افراد، وسایل اختصاصی آن‌ها و رعایت این نکات، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید.

مراقبت از همدیگر

مهم‌ترین موضوعی که در این سریال کارتونی مدام تکرار می‌شود، اهمیت حضور اعضای خانواده در زندگی هم و نحوه کمک آن‌ها به همدیگر برای رسیدن به اهداف‌شان است. پاتریک در اپیزود‌های مختلفی به والدین یا خواهر خود کمک می‌کند. در یکی از قسمت‌های سریال شوی پاتریک ستاره ای‌ احتمال مردود شدن خواهر پاتریک وجود دارد. از این بخش کمک گرفته و به بچه‌ها بگویید که همیشه و در هر شرایطی، افراد خانواده کنار آن‌ها هستند. آن‌ها را حمایت کرده و در مسیر رسیدن‌شان به اهداف، به آن‌ها کمک می‌کنند. کودکان نیز باید چنین رفتاری نسبت به دیگر اعضای خانواده‌شان داشته باشند.

بررسی رفتارهای مثبت اجتماعی با کمک ماجراهای ساده و طنز، تا قسمت آخر کارتون The Patrick Star Show تکرار می‌شود. با استفاده از موضوع هر اپیزود، می‌توانید با بچه‌ها درباره یک نکته مهم، مثبت و آموزنده گفت‌وگو کنید. نظرشان را راجع به راه‌حل‌های پاتریک بپرسید و آن‌ها را به یافتن روش درست در چالش‌های روزمره، تشویق کنید.

والدین قبل از پخش کارتون The Patrick Show Star برای کودکان باید چه نکاتی را بدانند؟

  • در این کارتون کمدی چندین سکانس مبارزه یا تعقیب و گریز وجود دارد و به همین خاطر، تماشای آن برای بچه‌های 6 ساله و بزرگتر مناسب‌تر خواهد بود.

  • می‌توانید بعد از تماشا کارتون شوی پاتریک ستاره ای با دوبله فارسی ، با بچه‌ها درباره محیط زندگی کاراکتر اصلی، گفت‌وگو کنید. انواع موجودات آبزی را با هم بررسی کرده و کودکان را با فضای دریا و اقیانوس آشنا نمایید.

  • پاتریک و خانواده او همه ستاره دریایی هستند. در صورتی که فرزندان‌تان نسبت به این نوع موجودات علاقه‌مند شدند، می‌توانید با کمک هم، مشخصه‌های اصلی ستاره‌های دریایی را بررسی کنید.

تماشا کارتون شوی پاتریک ستاره ای با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون The Patrick Show Star با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان و آنلاین، برای فرزندان‌تان پخش نمایید. با دانلود سریال شوی پاتریک ستاره ای با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک، می‌توانید این کارتون را آفلاین تماشا کنید. هنرپیشه های شوی پاتریک ستاره ای و ماجراهای آن‌ها در هر قسمت، شما و فرزندان‌تان را به بخش جدیدی از بیکینی باتم می‌برند و بدون شک، تماشای این ماجراها برای همه اعضای خانواده جذاب و لذت‌بخش خواهد بود!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون شوی پاتریک ستاره ای لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون باب اسفنجی کمپ کورال و انیمیشن باب اسفنجی منطقه جزر و مد را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.