آفرینک
X

سریال هتل ترانسیلوانیا Hotel Transylvania : The Series (2017)

هتل ترانسیلوانیا Hotel Transylvania

کارتون هتل ترانسیلوانیا Hotel Transylvania : The series 2020 درباره مسئولیت جدید میویس است که باید به تنهایی هتل را مدیریت کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.6 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 1 سریال هتل ترانسیلوانیا

معرفی سریال هتل ترانسیلوانیا

دراکولای بزرگ، برای انجام یک ماموریت سری و خاص، هتل ترانسیلوانیا را ترک کرده و مسئولیت مدیریت هتل در این زمان، به دختر نوجوان او یعنی میویس رسیده است. میویس که همیشه انتقادهای مختلفی به نحوه مدیریت هتل توسط پدرش داشت، حالا با خوشحالی تمام قصد دارد که همه کارهایی را به نظرش خوب و مفید هستند، در هتل اجرا کند. البته که انجام این کار، چندان هم ساده نیست! اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، هر چه سریع‌تر تماشا قسمت اول سریال هتل ترانسیلوانیا در فصل اول با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان خود شروع کنید!

خلاصه کارتون هتل ترانسیلوانیا چیست؟

میویس همراه با دوستان خود یعنی هنک، پدرو و وندی، کار خود را آغاز می‌کنند. میویس ایده‌های جذاب و جدیدی دارد، اما در همان ساعت‌های اول متوجه می‌شود که اداره یک هتل بزرگ، اصلا کار راحتی نیست! چالش‌های مختلف و مشکلات گوناگون، لحظه‌به‌لحظه ایجاد می‌شوند و همه چیز با ورود عمه میویس یعنی عمه لیدیا، سخت‌تر هم خواهد شد! حالا میویس باید بتواند با وجود نظرات متفاوت عمه‌اش، اهداف خود را هم در هتل دنبال کند. فکر می‌کنید که موفق خواهد شد؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن سریالی هتل ترانسیلوانیا چه نکات آموزنده  مثبتی یاد می‌گیرند؟

این سریال بر اساس کارتون هتل ترانسیلوانیا ساخته شده است که ماجراهای زندگی دراکولا و دوستان او را نشان می‌دهد که در هر انیمیشن، با یک چالش و مشکل بزرگ مواجه می‌شوند. داستان مجموعه هتل ترانسیلوانیا ، از انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 1 آغاز شد. در این انیمیشن، دراکولا قصد دارد برای دختر نوجوان خود یعنی میویس، جشن تولد بگیرد. همه برنامه‌های دراکولای بزرگ با حضور یک انسان عادی، به هم می‌ریزد و مرحله تازه‌ای در زندگی همه هیولاهای هتل ترانسیلوانیا آغاز می‌شود.
فصل 1 سریال Hotel Transylvania ، با نگاهی تازه به ماجراهای زندگی کاراکترهای اصلی این مجموعه، لحظات جذاب و سرگرم‌کننده‌ای برای کودکان ایجاد می‌کند. علاوه‌بر این لحظات طنز و خنده‌دار، این سریال نکات آموزنده و مهمی نیز دارد که می‌توانید پس از اتمام هر اپیزود، راجع به آن‌ها با کودکان حرف بزنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

مسئولیت‌پذیری و تلاش برای انجام کارها به شکل درست و اصولی

فصل 1 سریال هتل ترانسیلوانیا در قسمت 1 ، با ماجرایی مهم و داستانی آشنا برای اغلب والدین، آغاز می‌شود. در بیشتر مواقع نوجوانان عقیده دارند که خیلی بهتر و کامل‌تر از والدین خود می‌توانند شرایط زندگی را مدیریت کنند. این کارتون با زبانی کودکانه و در فضایی تخیلی، این مسئولیت را به یک نوجوان می‌دهد.
پس از اتمام قسمت اول سریال Hotel Transylvania در فصل 1 و البته در اپیزودهای بعدی آن، می‌توانید به این موضوع اشاره کنید. به کودکان و نوجوانان بگویید که در بیشتر موارد، والدین فقط می‌خواهند که فضایی امن و آرامش‌بخش برای همه اعضای خانواده به وجود آورند. با اشاره به چالش‌های میویس در شرایط جدید، به کودکان تاکید کنید که مدیریت یک خانه و خانواده، اصلا به آن سادگی که آن‌ها فکر می‌کنند، نیست. در صورت تمایل، می‌توانید برای یک یا چند روز، این مسئولیت را به فرزندان خود بدهید تا آن‌ها هم درک بیشتری از این موضوع داشته باشند. این شرایط در فصل 2 سریال هتل ترانسیلوانیا هم ادامه پیدا می‌کند و هر اپیزود، بخش تازه‌ای از چالش‌های میویس و دوستان او را نشان خواهد داد.

چالش‌های ورود به دوره‌های جدید زندگی

در قسمت آخر کارتون سریالی Hotel Transylvania در فصل اول ، میویس باید برای آغاز دوره جدید زندگی خود و به‌دست‌آوردن شنل مخصوص دراکولاها، یک ماموریت مهم را انجام دهد. از این بخش کمک گرفته و درباره چالش‌های ورودی به مراحل تازه زندگی، با بچه‌ها حرف بزنید. آن‌ها را برای تغییرات روحی و جسمی دوره‌های جدید نوجوانی و جوانی آماده کنید. به فرزندان خود بگویید که بزرگ‌شدن و مواجه‌شدن با مشکلات مرتبط به آن، بخش مهمی از زندگی همه انسان‌ها و البته دراکولاها است!

مواجه‌شدن با ترس‌های بزرگ فردی

در هر اپیزود از این انیمیشن کارتونی ، کاراکترهای اصلی با یک مشکل جدید مواجه می‌شوند و باید با کمک هم، این مشکل را حل کنند. در فصل دوم کارتون هتل ترانسیلوانیا قسمت 22 ، این چالش جدید درباره ترس‎های هنک است. میویس و بقیه دوستان، باید به او کمک کنند که با ترس بزرگ زندگی خود مواجه شود.
با اشاره به این قسمت، به فرزندان خود بگویید که همه آدم‌ها، یک ترس بزرگ دارند. در صورت تمایل، به ترس‌های مهم زندگی خود اشاره کنید و از بچه‌ها هم بخواهید که ترس‌های خود را با شما به اشتراک بگذارند. سپس با کمک هم، یک روش اصولی و درست برای مواجه‌شدن با این ترس‌ها بیابید. فراموش نکنید که در این بخش نباید احساسات کودکان را مسخره کرده یا کوچک جلوه دهید. تنها شنونده‌های خوبی باشید و با جدیت برای یافتن یک راه‌حل مناسب، فرزندان خود را همراهی کنید.

والدین پیش از پخش کارتون سریالی هتل ترانسیلوانیا باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • روند سریع داستان و ظاهر متفاوت کاراکترهای اصلی باعث شده که تماشا کارتون Hotel Transylvania 2020 برای کودکان 7 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • ممکن است که بچه‌ها پس از تماشا این سریال، به تماشا انیمیشن‌های مختلف این مجموعه کارتونی هم علاقه‌مند شوند.

  • انواع وسایل، اسباب‌بازی‌ها و محصولات با تصاویر کاراکترهای این سریال کارتونی، در بازار وجود دارند. احتمالا بچه‌ها پس از تماشا این کارتون به خرید این وسایل و اسباب‌بازی‌ها ترغیب شوند.

تماشا و دانلود سریال هتل ترانسیلوانیا با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سریالی هتل ترانسیلوانیا 2020 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. شما می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای فرزندان خود پخش کنید. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود سریال Hotel Transylvania با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، اپیزودهای مختلف این کارتون را می‌توانید به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن تلاش‌های میویس و دوستان او برای مدیریت هتل، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا سریال هتل ترانسیلوانیا لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن هیولاهای خانگی : هتل ترانسیلوانیا و انیمیشن خانواده آدامز 2 را نیز برای او در آفرینک تماشا یا دانلود کنید.