آفرینک
X

سریال دختر کفشدوزکی : داستان هایی از پاریس Miraculous : Tales From Paris (2017)

دختر کفشدوزکی Miraculous

کارتون دختر کفشدوزکی : داستان هایی از پاریس Miraculous : Tales From Paris درباره زندگی روزانه مرینت و دوستان او است که هر بار با یک ماجرای جذاب همراه می‌شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6+ سال

فصل 1 سریال دختر کفشدوزکی

معرفی سریال دختر کفشدوزکی : داستان هایی از پاریس

ابرقهرمان نوجوان یعنی لیدی باگ دوست‌داشتنی، به جز نجات دادن مردم شهر از دست انواع موجودات شرور، زندگی شخصی خودش را هم دارد. با تماشا قسمت اول کارتون دختر کفشدوزکی : داستان هایی از پاریس با زبان اصلی همراه با بچه‌ها، می‌توانید جزئیات جذابی از زندگی مرینت، دوستان او و اتفاقات هر روزه‌شان بدانید. این کارتون سرگرم‌کننده که با اسم «دختر کفشدوزکی : ماجراهایی از پاریس» هم در ایران مشهور شده است، در هر اپیزود خود یک داستان تازه دارد. همراه ما باشید که قبل از پخش این کارتون برای کودکان خود، چند نکته مهم راجع به این سریال جذاب انیمیشنی به شما هم بگوییم!

خلاصه داستان انیمیشن سریال دختر کفشدوزکی : داستان هایی از پاریس چیست؟

مرینت نوجوان، همراه با دوستان خود یعنی آلیا، تیکی، رز، نینو و... در یک مدرسه درس می‌خوانند. آن‌ها در طول روز، انواع ماجراها را پشت سر می‌گذارند، با بخش‌های جدیدی از زندگی آشنا شده و باید بتوانند با چالش‌های ورود به دنیای بزرگسال‌ها، مواجه شوند. همه این اتفاقات، در پاریس و در شهر محل زندگی آن‌ها، اتفاق می‌افتد. مرینت باید علاوه بر ابرقهرمان بودن، درس بخواند، در فروشگاه خانوادگی به والدین‌اش کمک کند و در این بین، به زندگی شخصی خود هم برسد! در کارتون داستان هایی از پاریس، بچه‌ها با مرینت، آدریان و بقیه بچه‌ها همراه می‌شوند که با جنبه‌های تازه‌ای از زندگی خصوصی این ابرقهرمان‌ها، آشنا شوند!

کودکان با تماشا کارتون دختر کفشدوزکی : داستان هایی از پاریس چه نکات مثبتی یاد می گیرند؟

از اپیزود اول تا قسمت آخر کارتون دختر کفشدوزکی : داستان هایی از پاریس ، تمرکز اصلی بر زندگی عادی و روزمره کاراکترهای اصلی این سریال است. طراحی جذاب کاراکترها در فضای دو بعدی، طراحی صحنه‌ها با رنگ‌های شاد و جذاب و صداگذاری فوق‌العاده شخصیت‌های این کارتون، باعث شده که علاوه بر بچه‌ها، بزرگترها هم از تماشای این کارتون لذت ببرند. هر اپیزود انیمیشن سریالی دختر کفشدوزکی : داستان هایی از پاریس ، درباره یک موضوع مجزا است. بچه‌ها با تماشای این قسمت‌ها، می‌توانند چند دقیقه سرگرم شوند، درباره مرینت و دوستان او بیشتر بدانند و از آن مهم‌تر، نکات مثبت و آموزنده‌ای هم یاد بگیرند. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر است:

کمک به همدیگر

ماجرای تبدیل شدن مرینت به دختر کفشدوزکی، با کمک او به یک پیرمرد شروع می‌شود. کمک به دیگران، در هر کدام از اپیزودها و کارتون‌های این کاراکتر، تکرار می‌شود و می‌توانید با استفاده از آن، یک نکته مهم به بچه‌های خود آموزش دهید. در قسمت 4 سریال دختر کفشدوزکی : داستان هایی از پاریس در فصل اول هم موضوع کمک به همدیگر بررسی می‌شود. در این قسمت، مرینت برای رفتن به یک جشن، عجله دارد و در همین روز خاص، کارهای زیادی در مغازه والدین او تلنبار شده است.
دوستان مرینت یعنی آلیا، جکی و رز، به کمک او می‌آیند و سعی دارند که هر چه زودتر، کارها را تمام کنند. درباره کمک به همدیگر با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که کمک به دوستان و اعضای خانواده، می‌تواند بخش زیادی از خستگی‌های روزانه را کم کند. از این موضوع استفاده کرده و فرزندان‌تان را به انجام وظایف روزمره‌شان در کارهای خانه، تشوق کنید.

تشویق کودکان به اجرای پروژه‌های خلاقانه 

در قسمت 2 کارتون Miraculous : Tales of Paris با زبان انگلیسی ، مرینت و تیکی برای یک پروژه مدرسه، سعی دارند که یک لباس زیبا را طراحی کنند. از این بخش کمک بگیرید و فرزندان خود را به ساخت یک وسیله یا اجرای یک پروژه کوچک، تشویق کنید. تیکی در این اپیزود، تاکید زیادی بر خلاقیت مرینت دارد و او را به‌شدت برای درست‌کردن یک لباس خاص، تشویق می‌کند. در صورتی که بچه‌ها تمایل دارند که درست مثل مرینت یک لباس را درست کنند، چند وسیله ساده در اختیار آن‌ها بگذارید و اجازه دهید که مثل دختر کفشدوزکی، لباس اختصاصی خود را بسازند.

بررسی الگوهای کودکان

در قسمت 5 کارتون دختر کفشدوزکی : داستان هایی از پاریس در فصل 1 ، مرینت باید یک مقاله درباره افرادی بنویسد که الهام‌بخش او بودند. از این بخش هم کمک بگیرید و با بچه‌ها درباره الگوی زندگی آن‌ها صحبت کنید. از آن‌ها بپرسید که به نظرشان چه افرادی قوی‌تر، باهوش‌تر و مهربان‌تر هستند؟ چه مشخصه‌هایی باعث شده که بچه‌ها این افراد را بهتر از بقیه بدانند؟ جواب فرزندان‌تان را به‌خوبی گوش دهید و درباره هر کدام از رفتارهای مثبتی که کودکان نام می‌برند، با هم صحبت کنید.

نکات مهمی که والدین قبل از پخش کارتون Miraculous : Tales From Paris با زیرنویس فارسی باید بدانند

  • با توجه به موضوع کارتون که اغلب درباره چالش‌های نوجوانان است، تماشا این انیمیشن سریالی برای کودکان 9 ساله و بزرگتر، جذاب‌تر خواهد بود.

  • مرینت در برخی مواقع، اعتماد به‌نفس کافی ندارد. درباره این موضوع با بچه‌ها حرف بزنید و با مثال‌زدن رفتار مرینت، به آن‌ها بگویید که نباید از احساسات فردی خود خجالت بکشند.

  • برخی کاراکترها از همان قسمت اول انیمیشن سریالی دختر کفشدوزکی : داستان هایی از پاریس ، بقیه شخصیت‌ها را اذیت می‌کنند و زورگو هستند. درباره این کاراکترها، اشتباهات آن‌ها و دلایل عدم تکرار رفتارشان، با کودکان گفت‌وگو کنید.

تماشا سریال کامل دختر کفشدوزکی : داستان هایی از پاریس با زبان انگلیسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون کامل دختر کفشدوزکی : داستان هایی از پاریس با زبان اصلی و زیرنویس فارسی وجود دارد. می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان و آنلاین برای کودکان خود پخش کنید. البته اگر بچه‌های شما هم طرفدار تماشای چندین و چندباره هر کارتون هستند، یک خبر خوب هم برای شما داریم. امکان دانلود کارتون Miraculous : Tales From Paris با زبان انگلیسی وجود دارد. می‌توانید هر قسمت از این کارتون را دانلود کرده و به‌صورت آفلاین، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون دختر کفشدوزکی : ماجراهایی از پاریس لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر کارتون‌های مربوط به این شخصیت محبوب مانند انیمیشن ماجراجویی در نیویورک و انیمیشن میراکلس : چیبی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.