آفرینک
X

سریال آبشار سرنوشت !!Haikyuu (2014)

آبشار سرنوشت !!Haikyuu

کارتون آبشار سرنوشت !!Haikyu داستان شویو هیناتا و علاقه او به والیبال است که برای رسیدن به یک جایگاه خوب در تیم والیبال مدرسه، فراتر از توان و نیروی خود، تلاش می‌کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 8.7 امتیاز
  • دوبله
  • 12+ سال

فصل 3 سریال آبشار سرنوشت

فصل 2 سریال آبشار سرنوشت

فصل 1 سریال آبشار سرنوشت

معرفی سریال آبشار سرنوشت

دوره نوجوانی، همان زمانی است که بچه‌ها کم‌کم علایق و استعدادهای خود را پیدا می‌کنند و شویو هیناتا هم با تماشای فینال مسابقات والیبال در تلویزیون، عاشق این ورزش فوق‌العاده می‌شود. البته که شویو برای شروع این ورزش در مدرسه، دو مشکل کمی کوچک دارد: اول اینکه در مدرسه آن‌ها تیم والیبال وجود ندارد و دوم هم اینکه قد او نسبتا خیلی کوتاه است! با وجود این دو مانع نسبتا سخت، شویو هیناتا با تمام توان، علاقه خود را دنبال خواهد کرد و برای دیدن مسیر فوق‌العاده‌ او، باید به به تماشا کارتون آبشار سرنوشت را که در ایران به اسم‌های دیگری مثل هایکیو و والیبالیست ها هم مشهور شده است، بنشینید!

داستان کارتون !!Haikyu با دوبله فارسی

شویو هیناتا و توبیو کاگیاما، دو نوجوان سال اولی دبیرستان هستند که با وجود تفاوت‌های خاص خود، در یک نقطه مهم یعنی علاقه به والبیال، اشتراک دارند. هیناتا که با دیدن یک مسابقه والیبال، به این ورزش علاقه پیدا کرده است، همه تلاش خود را می‌کند که یک تیم والیبال در مدرسه داشته باشند و همه ماجراها، از همین لحظه آغاز می‌شود. تیم تازه‌کار دبیرستان کاراسونو را نمی‌توان یک تیم فوق‌العاده قوی و حرفه‌ای نامید، اما هر کدام از اعضای تیم، تمام تلاش خود را می‌کنند که با وجود همه مانع‌ها و چالش‌ها، بهترین عملکرد خود را داشته باشند و شویو هیناتا، بیش از همه باید با این چالش‌ها مواجه شود. فکر می‌کنید این تیم تازه‌کار بتوانند در مسابقات مختلف موفق شوند؟

جزئیات جالب انیمه آبشار سرنوشت

انیمیشن سریالی آبشار سرنوشت در 4 فصل ساخته شد و در هر فصل، بخشی از ماجراهای شویو هیناتا در یکی از سال‌های تحصیل او را نشان می‌دهد. بچه‌ها در هر فصل با اعضای تیم دبیرستان کاراسونو، همراه شده و با روحیات، مشکلات، چالش‎ها و شخصیت هر کدام از این نوجوان‌ها، آشنا خواهند شد.
طراحی کاراکترها و جزئیات کامل این انیمیشن، همانند سایر انیمه‌ها، به‌شدت زیبا و خاص است. این موضوع از همان فصل اول سریال آبشار سرنوشت ، همه مخاطبان را تحت تاثیر قرار می‌دهد و حتی اگر فرزندان شما طرفدار پر و پاقرص انواع انیمه‌ها نباشند، باز هم از دیدن سکانس‌های خاص و جذاب این انیمیشن سریالی، لذت خواهند برد.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون !!Haikyu با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار کودکان بگذارید که تمام جزئیات این کارتون جذاب را درک کنند. سپس می‌توانید درباره مهم‌ترین بخش‌های هر اپیزود، با کودکان گفت‌وگو کرده و نکات مهمی را به آن‌ها یادآوری کنید.

پیام های مثبت کارتون آبشار سرنوشت برای بچه ها

تماشا این کارتون برای بچه‌های بالای 11 سال مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت سریال آبشار سرنوشت برای بچه‌ها شامل موارد زیر است:

  • تاکید بر مشخصه‌های اخلاقی مثبت مثل پشتکار و دنبال‌کردن علایق در هر شرایطی؛

  • اهمیت روابط دوستانه و نحوه برقراری ارتباط با اطرافیان؛

  • بررسی قوانین ورزش والیبال و ایجاد علاقه به این رشته ورزشی برای کودکان.

در قسمت 1 کارتون آبشار سرنوشت بچه‌ها و مخاطبان با کاراکترهای اصلی آشنا می‌شوند. دلیل ایجاد علاقه هیناتا به والیبال، کاملا معمولی و قابل درک است و بچه‌ها به‌راحتی می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند. در ادامه هم این ارتباط فوق‌العاده با مخاطبان حفظ می‌شود و حتی در قسمت آخر کارتون آبشار سرنوشت و نوع خداحافظی دو کاراکتر اصلی با یکدیگر، بچه‌ها می‌توانند بخشی از روابط احساسی خود با اطرافیان را در سکانس‌های مختلف ببینند.
این موضوع می‌تواند به شما کمک کند که با استفاده از این قسمت‌ها، درباره احساسات مختلف فرزندان‌تان با آن‌ها گفت‌وگو کنید. می‌توانید از این بخش کمک گرفته و درباره یک ورزش یا فعالیت خاص، با بچه‌ها حرف زده و آن‌ها را به انجام یک ورزش یا فعالیت جسمانی هم ترغیب نمایید.
علاوه بر این، در هر قسمت کارتون !!Haikyu یک ماجرا و چالش مهم رخ می‌دهد که بچه‌ها با تماشای آن می‌توانند یک موضوع مهم را به‌خوبی درک کنند. از سوی دیگر، شخصیت های آبشار سرنوشت از هیناتا و کاگیاما گرفته تا بقیه اعضای تیم، هر کدام یک چالش و مانع مخصوص به خود را دارند. بچه‌ها می‌توانند با دیدن هر کدام از این کاراکترها و همراه شدن با آن‌ها، با بخشی از مشکلات دنیای واقعی نیز آشنا شوند. بدین شکل، از همان ابتدای نوجوانی متوجه می‌شوند که هر کسی، در هر جایگاهی و با هر شخصیتی، مشکلات و محدودیت‌های خاص خود را دارد و این حس سردرگمی در دنیای بزرگ، مختص به آن‌ها نیست.

تماشا و دانلود کارتون !!Haikyu با دوبله فارسی کامل در آفرینک

خوشبختانه در آفرینک امکان تماشا کارتون آبشار سرنوشت با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید همه قسمت ها کارتون !!Haikyu را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای فرزندان خود پخش کرده و فرصت دیدن این کارتون فوق‌العاده را در اختیار آن‌ها بگذارید. البته امکان دانلود و تماشا سریال آبشار سرنوشت با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و اگر کودکان شما هم طرفدار تماشای چندین باره یک کارتون هستند، می‌توانید با دانلود هر اپیزود، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که هر قسمت را چندین بار ببینند و از دیدن همه جزئیات فوق‌العاده انیمه آبشار سرنوشت لذت ببرند.
اگر فرزند شما از تماشا کارتون آبشار سرنوشت لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون فوتبالیست ها را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.