سریال آبشار سرنوشت !!Haikyuu (2014)

آبشار سرنوشت !!Haikyuu

مجموعه انیمیشن آبشار سرنوشت Haikyuu!! یک داستان جذاب و پر از هیجان و ماجراجویی راجع به بازیکنان تیم والیبال و اتفاقاتی هست که برای اونها میفته. اگه از انیمی ... ادامه متن

  • ژاپن
  • 8.8 امتیاز
  • 14+ سال

فصل 3 سریال آبشار سرنوشت

فصل 2 سریال آبشار سرنوشت

فصل 1 سریال آبشار سرنوشت

معرفی سریال آبشار سرنوشت

مجموعه انیمیشن آبشار سرنوشت Haikyuu!! یک داستان جذاب و پر از هیجان و ماجراجویی راجع به بازیکنان تیم والیبال و اتفاقاتی هست که برای اونها میفته. اگه از انیمیشن فوتبالیست ها و خاطرات و هیجانات اون مجموعه لذت بردید پس حتمن باید مجموعه آبشار سرنوشت رو هم ببینید.

هیناتا یک دانش آموز دبیرستانی هست که کاملن اتفاقی و یکدفعه عاشق والیبال میشه، به قول معروف عشق در نگاه اول برای اون اتفاق میفته. یک روز که بصورت اتفاقی یک بازی ملی رو از تلویزیون میبینه میفهمه که والیبال چیزی هست که نمیشه فراموشش کرد ولی خوب، یک مشکل کوچولو وجود داره. هیناتا برای والیبال بازی کردن یک کم قدش کوتاه هست! اما اینها چیزی نیست که بتونه جلوی یک پسربچه با آرزوهای بزرگ رو بگیره، اون تصمیم گرفته که تبدیل به یک قهرمان ملی بشه، پس بیایید توی این مسیر جذاب همراه هیناتا بشیم.

شانس هم به اون رو میکنه و یک بازیکن خوب والیبال به مدرسه شون اضافه میشه، شویو که به غول کوچک معروف هست به مدرسه اونها میاد و اولین کاری هم که میکنه اینه که باشگاه والیبال مدرسه رو راه اندازی میکنه. حالا تنها مشکل این هست که حداقل باید 5 تا بازیکن دیگه هم پیدا کنه تا بتونه تیم مدرسه رو راه بندازه. البته این فقط مشکل اول هست و برای اینکه یک تیم خوب راه بیفته کلی ماجرا و اتفاق دیگه در راه هست. پس وقت رو از دست ندید و در این ماجراجویی با بازیکن های مدرسه و زندگی های داخل و بیرون زمین مسابقه شون همراه شید. مجموعه انیمیشن آبشار سرنوشت از سال 2014 شروع شده و تا حالا سه فصل از اون تولید و پخش شده که شما بصورت هفتگی میتونید قسمتهای اون رو در آفرینک ببینید. زبان اصلی این انیمه ژاپنی هست و با زیرنویس فارسی میتونید در آفرینک ببینیدش.

جزئیات ساخت انیمیشن آبشار سرنوشت Haikyuu!!

آبشار سرنوشت بر اساس مانگایی به همین اسم که توسط هارویچی فوروداته Haruichi Furudate خلق شده بود ساخته شده. اگه به داستان های ورزشی و پر هیجان علاقه دارید که این بهترین انتخاب برای شماست.