آفرینک
X

سریال اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش Spidey and His Amazing Friends (2021)

اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش Spidey and His Amazing Friends

کارتون اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش Spidey and His Amazing Friends درباره ماجراجویی‌های یک گروه جذاب از سه ابرقهرمان کوچک یعنی پیتر، گوین و مایلز است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.0 امتیاز
  • دوبله
  • 4+ سال

فصل 1 سریال اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش

معرفی سریال اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش

کارتون اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش که با اسم‌های دیگری مثل « مرد عنکبوتی و دوستانش » و « مارول اسپایدی و دوستان او » هم در ایران ترجمه شده، درباره یک گروه بامزه از چند بچه است که در یک شهر آرام و زیبا با خانواده‌های خود زندگی می‌کنند و تفریح اصلی و همیشگی آن‌ها، بستنی خوردن و بازی‌کردن انواع بازی‌های ویدئویی است. نکته عجیب و جذاب درباره این بچه‌ها این است که هر کدام از آن‌ها، یکی از قدرت‌های مرد عنکبوتی را دارد! اگر هنوز هم دقیقا متوجه داستان این کارتون نشده‌اید، بهتر است هر چه زودتر با تماشا قسمت اول کارتون اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش با دوبله فارسی در فصل اول همراه با فرزندان‌تان، با کاراکترها آشنا شده و ماجراهای جذاب این سه دوست را با هم ببینید!

خلاصه داستان کارتون اسپایدی چیست؟

پیتر، گوین و مایلز، سه دوست صمیمی هستند که مثل بقیه بچه‌ها، از روزهای زندگی خود لذت می‌برند. آن‌ها هر روز خیلی عادی به کارهای معمولی خود رسیدگی می‌کنند، اما اوضاع همیشه هم آرام نیست. در این شهر، موجودات بدجنسی مثل داک اوک، گرین گابلین و رینو هم حضور دارند که هر بار برای بچه‌ها یک مشکل تازه درست می‌کنند و در این حالت، زنگ خطر اسپایدی، زنگ می‌زند! با شنیدن صدای زنگ هشدار، هر کدام از این سه نفر به‌سرعت لباس‌های ابرقهرمانی خود را پوشیده و به سراغ ماجرای آن روز می‌روند. در کارتون اسپایدی می‌توانید این ماجراها را با بچه‌های خود دنبال کنید و از راه‌حل‌های هیجان‌انگیز و جذاب پیتر، گوین و مایلز حسابی لذت ببرید!

بچه ها با تماشا کارتون اسپایدی و دوستان شگفت انگیز او چه پیام های مثبتی یاد می گیرند؟

سریال اسپایدی و دوستان شگفت انگیز او ، نسخه‌ای کودکانه و جذاب از انواع اسپایدرمن‌های ساخته‌ شده در سینمای روز دنیا است. این کارتون مهیج و جذاب برای کودکان کم‌سن و سال تولید شده و با خیال راحت می‌توانید آن را برای فرزندان خود پخش کنید. ماجراهای بامزه و اتفاقات عجیب و غریب، کودکان را کاملا مجذوب خود کرده، آن‌ها را سرگرم می‌کند و علاوه بر همه این موارد، نکات مثبتی مثل موارد زیر هم به آن‌ها می‌آموزد.

همکاری با همدیگر

از فصل اول کارتون Spidey and His Amazing Friends در قسمت 1 ، بچه‌ها با یک گروه سه نفره آشنا می‌شوند. هر بار کاراکترهای اصلی فقط با کمک همدیگر می‌توانند مشکل آن روز را حل کنند و تکرار این موضوع، می‌تواند فرصت خوبی برای گفت‌وگو درباره همکاری با هم باشد. به فرزندان‌تان بگویید که همه انسان‌ها و حتی ابرقهرمان‌ها، برای موفقیت و رسیدن به اهداف خود، به کمک همدیگر نیاز دارند.
با بچه‌ها درباره انواع ورزش‌های تیمی هم صحبت کنید و روش‌های مختلفی برای کمک به همدیگر، مثال بزنید. به بچه‌ها وظایف متنوعی در خانه بدهید تا از کودکی، با مفهوم کمک به همدیگر و مسئولیت‌پذیری در قبال کارهای روزمره و همیشگی، آشنا شوند.

استفاده از توانایی‌های ابرقهرمانی و مهارت‌های فردی

در قسمت 4 سریال اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش 2021 در فصل اول ، پیتر یک اختراع جدید دارد که باید بتواند با کمک آن، جلوی داک اوک را بگیرد. در این اپیزود کودکان می‌بینند که ابرقهرمان‌ها علاوه بر توانایی‌های ابرقهرمانی خود، باید از توانایی‌ها و مهارت‌های فردی هم استفاده کنند. سرنخ‌های تازه را بیابند و سپس با کنار هم قراردادن آن‌ها، مشکل موجود را حل نمایند. با کمک این بخش، با بچه‌ها درباره روش‌های مختلف حل مشکلات و چالش‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که حتی ابرقهرمان‌ها هم باید به توانایی‌های انسانی و فردی خود تکیه کنند و با کمک مجموع این توانایی‌ها، با اتفاقات ناخوشایند روبه‌رو شوند.

مقابله با کاراکترهای منفی

از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش ، پیتر، مایلز و گوین باید با کاراکترهای منفی مقابله کنند. با ایده گرفتن از این بخش، با بچه‌ها درباره اهمیت دفاع از خود و دیگر افراد ضعیف در مقابل ظلم، صحبت کنید. البته فراموش نکنید که قبل از هر چیز، به آن‌ها بگویید که نباید بدون فکر و کاملا هیجانی، خود را به دردسر بیندازند و بهتر است در صورت دیدن ظلم و زور، با والدین خود حرف بزنند. در مدرسه و مهد به معلم یا مربی مراجعه کنند و اجازه ندهند که افراد زورگو، باعث آزار آن‌ها یا دوستان‌شان شوند.

نکاتی که والدین پیش از پخش کارتون Spidey and His Amazing Friends باید به خاطر بسپارند

  • ماجراهای ساده و مهیج، کاراکترهای بامزه و دوست‌داشتنی و اتفاقات قابل درک و بدون خطرات جدی باعث شده که تماشای کارتون اسپایدی 2021 با دوبله فارسی برای کودکان 4 ساله و بزرگتر، مناسب باشد.

  • سرگرمی‌های اصلی سه کاراکتر انیمیشن سریالی اسپایدی ، بازی‌های ویدئویی است که می‌تواند الگوی نامناسبی باشد. با بچه‌ها در این باره گفت‌وگو کرده و به آن‌ها بگویید که بهتر است همه کودکان، سرگرمی‌های سالم‌تری برای خود پیدا کنند.

  • روند داستان و خط زمانی اتفاقات مختلف، ممکن است از دید مخاطبان بزرگسال چندان منطقی نباشد، اما ظاهرا مخاطبان کودک هیچ مشکلی با آن ندارند و فقط از ماجراهای هر اپیزود لذت می‌برند.

تماشا و دانلود کارتون اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش 2021 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون Spidey and His Amazing Friends با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان و آنلاین برای فرزندان‌تان پخش کنید. البته امکان دانلود سریال اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود قسمت‌های مختلف فصل اول کارتون اسپایدی ، می‌توانید این قسمت‌ها را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از ماجراهای این سه دوست بامزه، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون سونیک پرایم و کارتون ظهور لاک پشت های نینجا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.