آفرینک
X

سریال سونیک پرایم Sonic Prime (2022)

سونیک پرایم Sonic Prime

کارتون سونیک پرایم Sonic Prime درباره ماجراجویی‌های عجیب سونیک در دنیایی جدید است که باید بتواند در آن‌جا دوستان خود را نجات دهد تا به دنیای خودشان برگردند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • دوبله
  • 6+ سال

فصل 3 سریال سونیک پرایم

فصل 2 سریال سونیک پرایم

فصل 1 سریال سونیک پرایم

معرفی سریال سونیک پرایم

سونیک در «گرین هیل» با خوبی و خوشی، در کنار دوستان صمیمی خود زندگی می‌کرد. در گرین هیل، همه چیز آرام و قشنگ و دوست‌داشتنی بود، اما دکتر اگمن هم در این‌جا حضور دارد، هر بار یک مشکل تازه درست می‌کند و سونیک و دوستانش مثل همیشه باید هر مشکل جدیدی را حل کنند! در یکی از این ماجراها، وقتی سونیک به سمت دکتر اگمن می‌رود، یک اتفاق عجیب و غریب رخ می‌دهد. می‌پرسید چه اتفاقی؟ خب بهتر است هر چه سریع‌تر قسمت اول سریال سونیک پرایم با دوبله فارسی را همراه با فرزندان‌تان تماشا کنید و از ماجرای جدید سریع‌ترین جوجه‌تیغی محبوب دنیا، با خبر شوید!

داستان کارتون سونیک پرایم 2022 درباره چیست؟

سونیک با سرعت زیاد به سمت دکتر اگمن و اختراع جدیدش می‌رود. در همان ثانیه‌ای که سونیک، جوجه‌تیغی محبوب، با اختراع جدید اگمن برخورد کرد، وارد دنیای تازه‌ای می‌شود! این دنیای جدید بر خلاف گرین‌هیل، خیلی خشک است، انواع ربات‌ها در آن‌جا حکمرانی می‌کنند و از همه بدتر اینکه، دوستان سونیک در آن دنیا او را نمی‌شناسند! حالا و با این وضعیت، سونیک باید سعی کند ابتدا دوستان خود را پیدا کرده، با آن‌ها دوباره دوست شود، از دست ربات‌ها فرار کند و از همه مهم‌تر، از تخریب دنیای خود و بقیه دنیاهای موجود، توسط اگمن و ربات‌های او، جلوگیری کند. آیا سونیک از پس همه این کارها بر می‌آید؟ برای پاسخ به این سوال کافیست تماشا سریال سونیک پرایم با دوبله فارسی را با فرزندان‌تان شروع کنید!

تماشا کارتون Sonic Prime با دوبله فارسی چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

انیمیشن سریالی سونیک پرایم با بررسی دنیاهای موازی و حضور کاراکترهای محبوب بچه‌ها و حتی بزرگترها در آن‌جا، یک سریال مهیج و جذاب به مخاطبان خود ارائه داده است. از قسمت 1 کارتون سونیک پرایم در فصل اول ، چالش‌ها و مشکلات کاراکتر اصلی شروع می‌شود. بچه‌ها پس از تماشا این کارتون سریالی با نکات مهم و آموزنده زیر آشنا می‌شوند:

اهمیت دوستان در زندگی

مهم‌ترین اتفاقی که در هر قسمت کارتون سونیک پرایم تکرار می‌شود، تلاش کاراکتر اصلی برای یافتن دوستان خود، محافظت از آن‌ها و بازگشت به دنیای خود است. از این بخش استفاده کرده و درباره دوستان و اعضای خانواده، اهمیت حضور آن‌ها در زندگی و ارزش این روابط انسانی، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. درباره تلاش‌های تیمی سونیک و بقیه دوستان او هم صحبت کرده و از کودکان بپرسید که چرا انجام کارها به‌صورت گروهی بهتر است.

بررسی تئوری‌های جذاب علمی

سونیک در اولین دقایق فصل 1 سریال سونیک پرایم در قسمت 1، وارد دنیای جدیدی می‌شود. در قسمت 4 کارتون سونیک پرایم ، دوباره این اتفاق تکرار شده و کاراکتر اصلی به دنیای دیگری خواهد رفت. این اتفاق و تکرار آن فرصت خوبی است که درباره تئوری‌های دنیای چندگانه و وجود یا عدم وجود آن‌ها، با کودکان کمی بزرگتر و نوجوان خود حرف بزنید. می‌توانید دیگر کارتون‌ها با موضوعات مشابه را یافته و پس از آن، آن‌ها را هم با هم ببینید.

گفت‌وگو درباره سرعت سونیک

کاراکتر اصلی این سریال انیمیشنی به توانایی عجیب و سرعت فوق‌العاده خود شهرت دارد. این موضوع در قسمت آخر کارتون Sonic Prime بررسی شده است. گروه سونیک تنها در صورتی می‌توانند آخرین ماموریت خود را به‌خوبی به‌پایان برسانند که از همه رقیب‌ها، سریع‌تر باشند. از اتفاقات این اپیزود کمک گرفته و درباره سرعت در بخش‌های مختلف زندگی، با کودکان حرف بزنید. از آن‌ها بپرسید که سرعت در چه زمان‌هایی مفید و در چه وقت‌هایی مضر است؟ پاسخ فرزندان‌تان را به‌خوبی گوش داده و پس از آن، به‌صورت غیر مستقیم درباره هر کدام از جواب‌ها، درستی یا اشتباه‌بودن‌شان، گفت‌وگو کنید.

نکاتی که والدین قبل از پخش فصل اول سریال سونیک پرایم باید بدانند

قبل از تماشا آنلاین کارتون سونیک پرایم 2022 با بچه‌ها، بهتر است این نکات را هم به خاطر بسپارید:

  • این کارتون دارای انواع لحظات مبارزه است و کاراکتر اصلی هر بار با یک چالش جدید روبه‌رو می‌شود. به خاطر همین، تماشا آن برای بچه‌های 6 ساله و بزرگتر، مناسب‌تر خواهد بود.

  • کاراکترها در اغلب موارد سعی می‌کنند که مشکلات خود را با مبارزه‌های فیزیکی حل کنند. از این بخش از کارتون Sonic Prime کمک گرفته و درباره معایب این کار و روش‌های جایگزین آن برای حل اختلافات، مشکلات و چالش‌های زندگی، با فرزندان‌تان صحبت کنید.

  • زورگفتن به دیگران، تمسخر اطرافیان و آسیب‌زدن به محیط اطراف توسط کاراکتر منفی، در چند سکانس تکرار می‌شود. از این موضوع ایده گرفته و نظر کودکان درباره مقابله با چنین رفتارهایی را بپرسید. آن‌ها را از معایب داشتن چنین رفتاری در مقابل افراد ضعیف‌تر آگاه کنید و اثرات منفی این کار را با هم بررسی کنید.

  • این کارتون بر اساس بازی ویدئویی مشهور و محبوب سونیک ساخته شده است. احتمالا کودکان شما هم بعد از دیدن سریال انیمیشنی سونیک پرایم به انجام این بازی ویدئویی تمایل پیدا کنند.

تماشا و دانلود کارتون سونیک پرایم با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا آنلاین سریال سونیک پرایم با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. البته به جز تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون Sonic Prime با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. می‌توانید هر قسمت از انیمیشن سریالی سونیک پرایم را در یک شب آرام و تعطیل با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید، با سونیک وارد ماجراهای مهیج او شده و هر بار با فرزندان خود، بخش تازه‌ای از دنیاهای موازی را کشف کنید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون سونیک پرایم لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم سینمایی و یکی دیگر از انیمیشن‌های سریالی این شخصیت محبوب یعنی فیلم سونیک خارپشت 1 و کارتون سونیک را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.