آفرینک
X

سونیک خارپشت 1 Sonic the Hedgehog 1 (2020)

سونیک خارپشت 1 Sonic the Hedgehog 1

فیلم سونیک خارپشت 1 1 Sonic the Hedgehog یکی از جذاب‌ترین فیلم‌هایی است که بر اساس یک بازی ویدئویی ساخته شده و ماجرای سونیک دوست‌داشتنی بر روی زمین را روایت می‌کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی سونیک خارپشت 1

فیلم سونیک خارپشت 1 درباره یک موجود آبی است که با قدرتی فوق‌العاده، پا روی زمین می‌گذارد. سونیک که ‌می‌تواند با سرعت بسیار بالایی بدود، در زمین تنها زندگی می‌کند اما یک روز با فردی به نام تام واچوفسکی آشنا می‌شود. از طرفی دانشمند شروری به نام ربوتنیک نیز به دنبال سونیک و قدرت او است. در فیلم سونیک 1 ماجراجویی و فرار سونیک و تام از دست این دکتر نابغه را مشاهده می‌کنیم. آیا ربوتنیک موفق می‌شود تا سونیک را گیر بیاندازد؟ چه اتفاقی برای سونیک و تام خواهد افتاد؟ برای پاسخ به این سوال و بررسی نکات جالب این فیلم با ما همراه باشید.

داستان فیلم سونیک 1

سونیک یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سگا بود و شخصیت اصلی آن، یک خارپشت آبی با سرعت فوق‌العاده زیاد است. فیلم Sonic the Hedgehog بر اساس همین شخصیت جذاب ساخته شده و روایتی از حضور این موجود فرازمینی، بر روی زمین است. سونیک خارپشت در سیاره‌ای بسیار دورتر از زمین زندگی می‌کرد ولی به دلیل حمله موجودات شرور، مجبور می‌شود که با کمک دوست خود یعنی جغد دانا و البته کیسه‌ای پر از حلقه‌های طلایی، به‌تنهایی به زمین بیاید. سونیک در زمین بدون هیچ دوستی زندگی خود را سپری کرده و ناگهان با یک اشتباه کوچک، توجه سرویس‌های ویژه و امنیتی آمریکا را به خود جلب می‌کند. پس از آن، سونیک باید همراه با همسایه و دوست تازه خود، از دست دکتر شروری که قصد استفاده از توانایی‌های فوق‌العاده او را دارد، فرار کند.

فیلم سینمایی سونیک خارپشت 1 و نکات جذاب آن

این فیلم انیمیشنی جذاب، با ترکیبی از بازیگران مشهور و البته یک کاراکتر انیمیشنی در دنیای واقعی، ساخته شده است. سونیک همان چیزی که احتمالا شما هم از بازی ویدئویی آن را به یاد می‌آورید، یک خارپشت آبی با چشمانی سبز و سرعت بسیار زیاد است که همیشه لبخندی پر از شیطنت بر لب دارد. قدرت‌های جذاب سونیک شامل دویدن با سرعت فوق‌العاده بالا، تبدیل کردن خود به یک گردونه چرخان با قدرت یک موشک و البته تولید تیرهای الکترومغناطیسی است.
سونیک پس از 10 سال پنهان شدن از چشم سایرین، یک شب با یک اشتباه کوچک و در نتیجه قطع برق یک منطقه کامل، توسط نیروهای امنیتی کشف می‌شود. در فیلم جدید سونیک 1 ماجراهای فرار یکی از سریع‌ترین موجودات دنیا را همراه با یک انسان معمولی خواهید دید. هر چند با توجه به سرعت بسیار زیاد این کاراکتر، احتمالا فرار کردن کار چندان سختی نباشد، اما سونیک باید بتواند دنیا را از نگاه یک انسان معمولی تحلیل کند و با دغدغه‌ها و تفاوت‌های میان خود و سایرین، آشنا شود.
در فیلم سینمایی سونیک خارپشت 1 موضوعات اکشن و آموزنده با درون‌مایه طنز به مخاطب عرضه می‌شوند. این فیلم توانست تحسین منتقدان زیادی را به خود جلب کرده و به فروش بسیار خوبی نیز دست پیدا کند.
جیم کری در این فیلم در نقش یک دانشمند نابغه و البته شرور ایفای نقش می‌کند. جیم کری همانند همیشه توانسته با بازی فوق‌العاده خود، سکانس‌های بی‌نظیری را ایجاد کرده و مقابله نیروهای شرور و نیکو را به‌بهترین شکل، به مخاطبان نشان دهد. فیلم جدید سونیک خارپشت 1 با دوبله فارسی بهترین گزینه برای یک دورهمی خانوادگی است و البته پس از آن، می‌توانید نکات مهم مختلفی را با فرزندان خود بررسی کنید.

نکات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشای فیلم سونیک 1

فیلم جدید سونیک خارپشت 1 یکی از فیلم‌های جذابی است که می‌توانید به‌صورت خانوادگی و همراه با کودکان خود تماشا کنید. پس از تماشای این فیلم، می‌توانید درباره ارزش دوستی، جایگاه انسان‌ها در دنیا، تلاش برای یافتن هدف خود از زندگی و البته مقابله خوبی و بدی، با کودکان حرف بزنید.
پیام اصلی این فیلم، نیاز انسان‌ها به دوست و البته مکانی به نام خانه است. اهمیت رفاقت و کمک به یکدیگر در زمان‌های سختی، دیگر ارزش‌هایی است که در این فیلم سینمایی به آن‌ها اشاره شده است. علاوه بر این، می‌توانید راجع به جاه‌طلبی انسان‌ها برای دستیابی به قدرت بیشتر و از دست‌دادن انسانیت در این مسیر نیز صحبت کرده و به آن‌ها یادآوری کنید که اهمیت انسانیت، از هر قدرت خارق‌العاده‌ای، بیشتر و ارزشمندتر است.
فیلم سونیک 1 با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد و یک انتخاب ایده‌آل برای یک آخر هفته خانوادگی خواهد بود. ممکن است سکانس‌های اکشن برای کودکان کمتر از 8 سال چندان مناسب نباشد. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم ابتدا تریلر فیلم سونیک خارپشت 1 را در اینستاگرام آفرینک تماشا کرده و پس از آن، برای کودکان کم سن‌وسال خود، آن را دانلود کنید.

تماشا و دانلود فیلم سینمایی سونیک خارپشت 1 با دوبله فارسی در آفرینک

این فیلم جذاب با دوبله فارسی در آفرینک وجود دارد و می‌توانید به‌صورت کاملا رایگان، برای دانلود فیلم سونیک خارپشت 1 با دوبله فارسی کامل اقدام کرده و سپس به شکل آفلاین برای کودکان خود پخش کنید. البته امکان تماشای آن به‌‌صورت آنلاین نیز وجود دارد و می‌توانید همراه با کودکان، در سایت آفرینک به تماشای فیلم سونیک 1 بنشینید. خبر خوب این است که فیلم سونیک خارپشت 2 نیز در سال 2022 عرضه شده است و می‌توانید پس از تماشای فیلم اول، فیلم دوم را نیز از آفرینک دانلود کرده و ببینید.