آفرینک
X

سونیک خارپشت 2 Sonic the Hedgehog 2 (2022)

سونیک خارپشت 2 Sonic the Hedgehog 2

فیلم سونیک خارپشت 2 Sonic the Hedgehog 2 دنباله‌ای بر فیلم سینمایی سونیک خارپشت 1 است که سال 2020 اکران شد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.8 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی سونیک خارپشت 2

فیلم سونیک 2 ، بعد از 2 سال از اکران سونیک 1 و استقبال زیاد مخاطبان اکران شد. در این فیلم سینمایی جدید، سونیک دوست جدیدی به نام تیلز پیدا می‌کند. تیلز که از راهی دور برای دیدن سونیک آمده‌است به او کمک می‌کند تا زمرد قدرتمند را پیدا کنند. اما در این میان دکتر روبوتنیک و خارپشت دیگری به نام ناکلز نیز به دنبال این زمرد می‌گردند. در نهایت چه کسی موفق خواهدشد تا زمرد را پیدا کند؟ آیا سونیک دوباره می‌تواند دکتر روبوتنیک را شکست دهد؟ برای پاسخ به این سوال و آشنایی با جزئیات کامل فیلم سونیک خارپشت 2 در ادامه با ما همراه باشید.

داستان فیلم سینمایی سونیک 2

پس از اتفاقات فیلم قبل، سونیک یک رابطه دوستانه با تام و همسرش دارد و البته از شر دکتر شرور یعنی روبوتنیک نیز راحت شده است. البته که اوضاع به همین خوبی پیش نرفته و پس از رفتن تام و همسرش به تعطیلات، این بار دکتر روبوتنیک با هدف نابودی تمدن انسان‌ها، از تبعید باز می‌گردد. برای این کار، دکتر روبوتنیک قصد دارد به یک زمرد باارزش دست پیدا کرده و آن را از بین ببرد. به همین خاطر سونیک و دوست جدید او یعنی تیلز، باید تلاش کنند با دکتر مبارزه کرده، زمرد را نجات دهند و در این مسیر، با انواع مشکلات دیگر، دست و پنجه نرم کنند. سوال مهم این است که آیا موفق خواهند شد؟

جزئیات جالب فیلم جدید سونیک خارپشت 2

فیلم جدید سونیک 2 پس از وقفه‌ای دو ساله به سینماها بازگشته است و پس از موفقیت‌های فیلم سونیک خارپشت 1 ، انتظارات بسیار بیشتری نسبت به این فیلم وجود دارد. حضور کاراکترهای جدید، لوکیشن‌های مختلف، هنرنمایی دوباره جیم کری در نقش شخصیت منفی و البته افزایش صحنه‌های اکشن در این فیلم، همه نکات مهمی است که باید پیش از دیدن فیلم، آن‌ها در نظر بگیرید.
با وجود همه این عناصر، فیلم سونیک 2 2022 با دوبله فارسی یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک دورهمی خانوادگی خواهد بود. لحظات طنز برای کودکان جذابیت فراوانی خواهد داشت و ارجاعات این فیلم به سایر بازی‌های ویدئویی یا فرهنگ عامه جامعه در سال‌های پیش، احتمالا توجه و علاقه اغلب بزرگسالان را به‌راحتی جذب می‌کند. لحظات درام و عاشقانه مختلفی نیز در این فیلم به چشم می‌خورد که بی‌شک همه مخاطبان را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
یکی از مهم‌ترین نکاتی که اغلب منتقدین در اکران نیمه‌خصوصی به آن اشاره کرده‌اند، نبود یک خط داستانی منسجم و دقیق است. هرچند این موضوع را می‌توان با کمی اغماض نادیده گرفت و احتمالا مخاطبان کودک، توجه چندانی به این بخش نخواهند کرد.
تماشای فیلم سونیک خارپشت 2 با دوبله فارسی کامل احتمالا بهترین گزینه برای یک آخر هفته خانوادگی است. هر چند وجود صحنه‌های اکشن و کمی خشن، برخی لحظه‌های عاشقانه و ارجاعات مرتبط، ممکن است برای کودکان زیر 5 سال مناسب نباشد. به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم تریلر فیلم سونیک 2 را در اینستاگرام آفرینک تماشا کرده و پس از آن، برای تماشای خانوادگی همراه با کودکان کم سن و سال، تصمیم‌گیری کنید.

نکات مهم فیلم سینمایی سونیک 2 با دوبله فارسی برای بررسی با کودکان

فیلم سونیک خارپشت 2 همانند فیلم اول، ارزش‌های مهمی را به تصویر می‌کشد. به همین دلیل، پس از تماشای آن با کودکان، می‌توانید در رابطه با موضوعات مهمی با فرزندان خود صحبت کنید.
فیلم جدید سونیک 2 پیام‌های ارزشمندی هم‌چون اهمیت حضور دوستان، همکاری با یکدیگر، تلاش برای حضور فعال در جامعه و کمک به سایرین را نمایش می‌دهد. در اغلب مواقع، سونیک در دردسرهای جدی گیر افتاده و تنها دوستان‌ او می‌توانند باعث نجات جان این کاراکتر محبوب شوند.
تاکید بر ارزش انسانیت و تلاش برای حفظ آن نیز پیام مهم دیگری است که در سرتاسر فیلم به آن اشاره می‌شود. می‌توانید راجع به نیاز انسان‌ها به یکدیگر و تلاش جامعه برای حفظ این ارزش مهم نیز با کودکان حرف زده و نظرات آن‌ها را راجع به این موضوع مهم گوش دهید.

تماشا و دانلود رایگان فیلم سونیک خارپشت 2 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

آفرینک مانند همیشه بهترین فیلم‌های دنیا را به‌سرعت در اختیار شما می‌گذارد. خوشبختانه امکان دانلود فیلم سونیک 2 با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد. می‌توانید این فیلم را پس از دانلود و به‌صورت آفلاین برای کودکان خود پخش کرده و یا آن را به‌صورت آنلاین همراه با سایر اعضای خانواده تماشا کنید. فیلم سونیک خارپشت 2 با ترکیبی از نوستالژی، هیجان، لحظه‌های عاشقانه و البته درون‌مایه طنز، به‌سرعت همه اعضای خانواده را مجذوب خود کرده و می‌تواند انتخاب فوق‌العاده‌ای برای خانواده شما باشد.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم سونیک خارپشت 2 لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم فلورا و اولیس را نیز از آفرینک برای او دانلود و پخش کنید.