آفرینک
X

خرس های دهکده The Country Bears (2002)

خرس های دهکده The Country Bears

انیمیشن خرس‌های دهکده The Country Bears داستان بچه خرسی به اسم بری هست که می‌خواد اعضای گروه موسیقی مورد علاقه‌اش را دوباره برای یه اجرای با ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی خرس های دهکده

انیمیشن خرس‌های دهکده The Country Bears داستان بچه خرسی به اسم بری هست که می‌خواد اعضای گروه موسیقی مورد علاقه‌اش را دوباره برای یه اجرای با شکوه دور هم جمع کنه.  گروه خرس‌های دهکده یه گروه موسیقی راک بودن که کلی طرفدار داشتن و حسابی معروف شده بودن اما مثل هر گروه موسیقی معروف دیگه عاقبت از همدیگه جدا می‌شن و گروه منحل می‌شه.

حالا از منحل شدن گروه موسیقی خرس‌های دهکده بیشتر از ده سال می‌گذره و یه بچه خرس که از طرفدارای دو آتیشه اون‌ها هست براش اتفاقاتی پیش میاد و تصمیم می‌گیره اعضای گروه را پیدا کنه. بچه خرس داستان ما یعنی بری توسط خانواده بارینگتون که آدمیزاد هستن نگه داری و بزرگ شده و اونا رو خانواده واقعی خودش می‌دونه اما این اواخر احساس می‌کنه خیلی با بقیه اعضای خانواده‌اش تفاوت داره و از این بابت خیلی ناراحت هست.

پدر بری بهش توضیح می‌ده که هر چقدر هم متفاوت باشه خانواده‌اش اونو از صمیم قلبشون دوست دارن و تفاوت‌ها فقط دلیلی برای رسیدن به هدف‌های بزرگ هست. اما برادر بزرگش دکس حقیقت را در مورد بری و اینکه از کجا اومده بهش می‌گه. شنیدن حقیقت بری را هم ناراحت و هم عصبانی می‌کنه به همین خاطر خونه را ترک می‌کنه و به سمت سالن قدیمی خرس دهکده، جایی که گروه موسیقی خرس‌های دهکده کنسرت اجرا می‌کردن رهسپار می‌شه.

بری وقتی به سالن کنسرت می‌رسه متوجه می‌شه که می‌خوان سالن را خراب کنن، بیگ اَل سرایدار ساختمان و هنری دیکسن تایلر مدیر گروه موسیقی به بری می‌گن که یه بانکدار طماع به اسم تیمپل می‌خواد سالن قدیمی کنسرت را تخریب کنه. اونا خیلی تلاش می‌کنن که ۲۰ هزار دلار برای جلوگیری از تخریب سالن بدست بیارن اما به نتیجه نمی‌رسن و بری به هِنری پیشنهاد می‌کنه که اعضای گروه موسیقی افسانه‌ای خرس‌های دهکده را یه بار دیگه دور هم جمع کنن و یه کنسرت با شکوه برگذار کنن.

در حالی که بری سرگرم جمع کردن گروه موسیقی هست خانواده‌اش نگران و بی‌خبر از اون هستند و دو افسر پلیس را مامور پیدا کردن بری می‌کنن. شخصیت‌های اصلی انیمیشن زیبای خرس‌های دهکده The Country Bears، بری، هنری، تد بدرهد، فرد بدرهد، هنری دیکسن تایلر و تیمپل هستند.

در صورتی که از انیمیشن خرس‌های دهکده The Country Bears خوشتون اومده، انیمیشن‌های دیگه مثل ماپت‌ها را هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن خرس‌های دهکده The Country Bears

اولین فیلم گروه موسیقی افسانه‌ای دیزنی شخصیت‌هایی دوست داشتنی به شما معرفی می‌کند.