آفرینک
X

ایوان مشهور The One and Only Ivan (2020)

ایوان مشهور The One and Only Ivan

فیلم ایوان مشهور The One and Only Ivan درباره ایوان، گوریل مشهور و محبوب یک سیرک جذاب است که تصمیم می‌گیرد با کمک دوستان خود، آزادی را تجربه کند ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی ایوان مشهور

هر سیرک، یک ستاره بزرگ و مهم دارد و ایوان، محبوب‌ترین ستاره سیرک شهر است که همراه با استلا، فیل بزرگ و بقیه دوستان‌شان یعنی اسنیکرز و هنریتا و...، در سیرک هنرنمایی می‌کنند. با ورود روبی کوچولو، فیل کوچک و بامزه به سیرک، محبوبیت ایوان کمی کمتر می‌شود و حالا وقت دارد که به چند موضوع مهم فکر کند: اینکه از کجا آمده؟ چرا هیچ خاطره‌ای از بچگی‌اش ندارد و اصلا چرا این‌جاست؟ در همین شرایط تازه و سخت، استلا هم به‌شدت مریض می‌شود و از ایوان یک خواسته بسیار مهم دارد. می‌پرسید چه خواسته‌ای؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید که داستان کامل فیلم ایوان مشهور را برای شما تعریف کنیم که با اسم‌های دیگری مثل ایوان بی نظیر، بی همتا، منحصر به‌فرد، شگفت انگیز و یکی و آن هم ایوان، در ایران مشهور شده است.

داستان کامل فیلم سینمایی فیلم ایوان مشهور

استلا بعد از مریض شدن، از ایوان می‌خواهد که روبی را آزاد کرده و همراه با او، به طبیعت برگردد تا روبی بتواند زندگی طبیعی داشته باشد. با این درخواست استلا و خاطرات مبهم ایوان از بچگی خود، ایوان مصمم می‌شود که همراه با بقیه دوستان خود، از سیرک فرار کنند! البته که این کار، اصلا و ابدا راحت نیست و قرار است ایوان و بقیه ستاره‌های سیرک، با انواع مشکلات کوچک و بزرگ روبه‌رو شوند. شما فکر می‌کند بالاخره ایوان، روبی و بقیه حیوانات سیرک، به طبیعت بر می‌گردند؟

جزئیات جالب فیلم The One and Only Ivan با دوبله فارسی 

در صورتی که برای یک شب‌نشینی خانوادگی با بچه‌ها، به دنبال یک فیلم جذاب، با داستانی زیبا، لحظات طنز، مهیج و البته سکانس‌هایی به‌شدت تاثیرگذار می‌گردید، بدون شک تماشا فیلم سینمایی ایوان مشهور را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این فیلم فوق‌العاده با داستانی قابل درک برای بچه‌ها، روند مهم رشد موجودات را به کودکان نشان می‌دهد و از همان اولین روزهای انتشار، به‌راحتی توانست نظر مثبت بزرگترین منتقدان دنیای سینما را به خود جلب کند.  نکته بسیار جالب و مهم درباره فیلم ایوان این است که این فیلم بر اساس داستان زندگی واقعی گوریلی به اسم ایوان ساخته شده که آن گوریل هم مهارت خوبی در نقاشی‌کردن داشت.
دیالوگ‌ها در این فیلم، ساده هستند و بدون شک، بچه‌ها برای لذت بردن هر چه بیشتر از ماجراهای فیلم ایوان، به درک همه جمله‌ها و گفت‌وگوهای آن نیاز دارند. به خاطر همین پیشنهاد می‌کنیم با تماشا فیلم The One and Only Ivan با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، فرصت لذت بردن از این فیلم جذاب را در اختیار آن‌ها بگذارید. البته مثل همیشه، می‌توانید بعد از تمام‌شدن فیلم، درباره مهم‌ترین بخش‌های آن با بچه‌ها حرف بزنید و توجه آن‌ها را به نکات مهم و مثبت فیلم، جلب کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید نکات آموزنده و مهم این فیلم کدام موارد هستند، اصلا نگران نباشید و با ما به بخش بعدیی بیایید که همه آن‌ها را به شما بگوییم.

پیام های مثبت فیلم ایوان مشهور برای بچه ها

تماشا فیلم The One and Only Ivan برای بچه های بالاتر از 8 سال کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام های مثبت فیلم  ایوان برای بچه‌ها شامل موارد زیر است:

  • تلاش برای رسیدن به آرزوها و اهداف خود؛

  • کمک به هم و انجام کارها به‌صورت گروهی و تیمی برای افزایش میزان موفقیت؛

  • عدم قضاوت بقیه بر اساس شرایط اختصاصی خود.

بچه‌ها با تماشا فیلم ایوان مشهور ، با انواع حیوانات موجود در سیرک، آشنا می‌شوند، نکات مهمی درباره زندگی حیوانات مختلف و البته گوریل‌ها یاد می‌گیرند و از همه مهم‌تر اینکه متوجه می‌شوند که چرا دستگیری و حبس حیوانات در سیرک‌ها و باغ‌وحش‌های دارای قفس، بد است. از این بخش‌ها کمک بگیرید و به کودکان خود، نحوه رفتار درست با حیوانات و دیگر موجودات زمین را آموزش بدهید. به آن‌ها یادآوری کنید که همه موجودات، از حیوانات کوچک و بزرگ گرفته تا گیاهان و درختان، حق زندگی دارند و نباید به هیچ‌کدام از آن‌ها، آسیب بزنیم.
از سوی دیگر بچه‌ها می‌بینند که صاحب اصلی سیرک یعنی مایک، واقعا همه حیوانات را دوست دارد، اما تصور می‌کند که زندگی آن‌ها در سیرک، بسیار بهتر و مناسب‌تر از زندگی در طبیعت وحشی است. از این بخش هم استفاده کرده و درباره محیط مناسب برای زندگی انواع موجودات، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید. اگر کودکان شما هم هر روز از شما می‌خواهند یک حیوان خانگی کوچک داشته باشند و به دلایل مختلفی مثل فضای کم محل زندگی، امکان آن را ندارید، این فیلم فرصت فوق‌العاده‌ای در اختیارتان می‌گذارد که دلیل عدم موافقت خود را به بچه‌ها توضیح دهید.

تماشا و دانلود فیلم ایوان مشهور با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم The One and Only Ivan با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این فیلم را رایگان و آنلاین، برای بچه‌ها پخش کنید. البته علاوه بر پخش آنلاین، امکان دانلود فیلم ایوان مشهور با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و می‌توانید این فیلم جذاب و آموزنده را به‌صورت آفلاین، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، تماشا کنید. ایوان به همه مخاطبان یادآوری می‌کند که شاید زندگی در شرایط سخت همیشگی، آسان‌تر باشد؛ اما برای رسیدن به طبیعت و چشیدن طعم زندگی آزاد، باید سختی مواجه‌شدن با چالش‌ها را به جان خرید.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم ایوان مشهور لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم دامبو و فیلم لایل، لایل، کروکودیل را برای او در آفرینک نیز پخش یا دانلود کنید.