آفرینک
X

کلیفورد سگ بزرگ قرمز Clifford the Big Red Dog (2021)

کلیفورد سگ بزرگ قرمز Clifford the Big Red Dog

فیلم کلیفورد سگ بزرگ قرمز The Big Red Dog با الهام از کتابی به همین نام نوشته شده و ارتباط عمیق امیلی الیزابت و کلیفورد، یک سگ بیش از حد بزرگ و قرمز را نمایش می‌دهد. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • کانادا
 • 5.9 امتیاز
 • 1+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی کلیفورد سگ بزرگ قرمز

تمام کسانی که صاحب یک حیوان خانگی هستند، علاقه بسیار زیادی به حیوان خود دارند. اما اگر این علاقه باعث رشد و بزرگ‌شدن حیوان خانگی شود چه اتفاقی خواهد افتاد؟ فیلم کلیفورد سگ بزرگ قرمز ، ماجرای سگی است که با توجه به میزان علاقه صاحبش رشد می‌کند. به طوری که این سگ، به یک سگ بزرگ غول پیکر تبدیل می‌شود. در این فیلم، جسه بزرگ کلیفورد باعث به وجودآمدن اتفاقات زیادی شده‌است. برای آشنایی کامل با فیلم سگ بزرگ قرمز و نکات مهم آن، در ادامه با ما همراه باشید.   

داستان فیلم کلیفورد سگ بزرگ قرمز

در مدرسه جدید امیلی، هم‌کلاسی‌های قلدر و زورگو، زندگی را برای او سخت کرده‌اند. البته این سختی، با رفتن مادر امیلی به یک ماموریت کاری و سپردن او به دست دائی‌اش، بیشتر نیز خواهد شد. در طی یک اتفاق عجیب، امیلی با یک سگ کوچک، بامزه و قرمز، آشنا می‌شود. این دختر نوجوان که از دست آزارهای بچه‌های مدرسه عاصی شده، شب پیش از خواب با گریه آرزو می‌کند که آنقدر بزرگ و قوی شوند که هیچ‌کس نتواند آسیبی به آن‌ها برساند. روز بعد، این آرزو محقق می‌شود. کلیفورد کوچک، به یک سگ بسیار بزرگ و بسیار قوی تبدیل خواهد شد. اما آیا مشکلات آن‌ها با این آرزو تمام می‌شوند؟

موضوعات مهم فیلم سینمایی جدید سگ بزرگ قرمز

این فیلم اکشن، طنز و البته درام، ماجرایی جادویی دارد. امیلی، از همان روزهای اول و طی یک اتفاقات به‌ظاهر ساده، پا به مکانی جادویی می‌گذارد. زندگی امیلی از همان لحظه، کاملا دست‌خوش تغییر شده و با مشکلات مهم‌تر و البته بزرگ‌تری روبه‌رو می‌شود.
فیلم سینمایی کلیفورد سگ بزرگ قرمز با دوبله فارسی برای تمام کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به دنیای حیوانات، فوق‌العاده است. ماجراهای جذاب و طراحی فوق‌العاده کاراکترها، باعث شده که این فیلم سینمایی نه تنها برای کودکان، بلکه برای همه اعضای خانواده مناسب باشد. کلیفورد قرمز رنگ، احتمالا عجیب‌ترین سگی است که همه کودکان و یا حتی بزرگ‌سال‌ها، از تصور داشتن آن لذت می‌برند. اما با پیش‎رفتن فیلم، بیننده‌ها متوجه می‌شوند داشتن چنین دوست بسیار باهوش و بسیار بزرگی، چه مشکلاتی در پی دارد.
مهم‌ترین پیام فیلم این است که اطراف ما، پر از جادو است. اگر ما جادو را نیابیم، جادو ما را پیدا خواهد کرد و دنیا، توسط انسان‌های خاص و عجیب‌وغریب، کاملا دگرگون می‌شود.
این موضوع، از دیدگاه دیگری نیز می‌تواند برای کودکان مفید باشد. در این فیلم، کودکان متوجه می‌شوند که افراد، هر کدام رفتارها، توانایی‌ها و علایق متفاوتی دارند. هیچ‌کدام از این موارد نباید باعث شود که آن‌ها مورد آزار قرار گرفته یا دیگران را آزار دهند. زورگویی توسط هم‌سن و سال‌ها، یکی از مشکلات بزرگ کودکان و نوجوانان است که در این فیلم، به‌خوبی آن را بررسی کرده‌اند.

نکات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا فیلم سگ قرمز بزرگ با دوبله فارسی

در این فیلم، ارزش‌های مهمی مورد بررسی قرار می‌گیرند. محوریت داستان با سگ بزرگ قصه، یعنی کلیفورد است. به همین خاطر، مهم‌ترین و محوری‌ترین داستان، علاقه آدم‌ها و نیاز آن‌ها به حیوانات در زندگی است. از طریق این شخصیت، موضوعات بسیار مهم دیگری هم‌چون اجرای آزمایش بر حیوانات نیز بررسی می‌شود. پس از تماشای فیلم سگ بزرگ قرمز با دوبله فارسی، می‌توانید با فرزندان خود راجع به موارد زیر صحبت کنید:

 • شجاعت انسان‌ها برای دفاع از خود و دفاع از انسان‌ها و موجودات ضعیف‌تر؛

 • مقاومت در برابر مشکلات زندگی و تلاش برای یافتن بهترین راه‌حل در هر لحظه؛

 • هم‌دلی با سایر اعضای خانواده و دوستان؛

 • ارزش و اهمیت همکاری با یکدیگر برای عبور از چالش‌ها.

علاوه بر این موارد، می‌توانید درباره موضوعات بسیار مهم دیگری نیز گفت‌وگو کنید که در دنیای واقعی و اطراف کودکان رخ می‌دهد. پس از تماشای کامل فیلم کلیفورد سگ بزرگ قرمز ، از قدرت مجموعه‌های بزرگ و آسیب‌های ناشی از فعالیت آن‌ها بر دنیا و محیط زیست، اجرای آزمایشات مختلف بر حیوانات، حیوان‌آزاری و زورگویی به دوستان و هم‌کلاسی‌ها حرف بزنید و نظر کودکان خود را راجع به این موضوعات بپرسید.

تماشا و دانلود فیلم کلیفورد سگ بزرگ قرمز با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک می‌توانید فیلم سگ بزرگ قرمز با دوبله فارسی را ببینید. پیشنهاد می‌کنیم که با دانلود فیلم کلیفورد سگ بزرگ قرمز و تماشای آن به‌صورت خانوادگی، یک دورهمی و آخر هفته به یاد ماندنی را در کنار کودکان‌تان سپری کنید. البته امکان پخش آنلاین این فیلم نیز در آفرینک وجود دارد. فیلم سینمایی جدید سگ بزرگ قرمز با داستانی جادویی، عمیق و درام، تاثیر زیادی بر فرزندان و البته خودتان، خواهد گذاشت. امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم کلیفورد سگ بزرگ قرمز لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم بنجی را نیز برای از از آفرینک دانلود و پخش کنید.