آفرینک
X

پدینگتون 1 Paddington 1 (2014)

پدینگتون 1 Paddington 1

داستان انیمیشن پدینگتونPaddington 1  به جنگلای تاریک کشور پرو بر‌ می‌گرده. جاییکه یه جغرافیدان به اسم مونگومری کلاید متوجه میشه که خرسای ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.2 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 3+ سال
  • HD

معرفی پدینگتون 1

داستان انیمیشن پدینگتونPaddington 1  به جنگلای تاریک کشور پرو بر‌ می‌گرده. جاییکه یه جغرافیدان به اسم مونگومری کلاید متوجه میشه که خرسای اون منطقه خیلی باهوشن و می‌تونن انگلیسی یاد بگیرن. اون متوجه میشه که اونا خیلی مارمالاد دوس دارن. اون به خرسا حرف زدن یاد میده و از اونا می‌خواد تا باهاش به لندن بیان. لوسی و پاستوزو با برادرزادشون زندگی می‌کردن. یه روز زمین لرزه میشه و پاستوزو ناپدید میشه. لوسی به برادرزادش میگه که به لندن بیاد و خودش میره خونه سالمندان.

بردارزاده لوسی و پاستورزو به لندن میرسه. یه خونواده به اسم براون اونو می‌برن پیش خودشون و اسمشو میزارن پدینگتون.

هنری براون نمی‌خواد پدینگتون زیاد پیش اونا بمونه. پدینگتون یه کارایی تو خونه خانواده براون انجام میده که اونا مجبور میشن بندازنش بیرون. اون می خواست با کمک مونتگومری کلاید یه خونه‌ای برا خودش پیدا کنه. خونواده کلاید متوجه میشن که کلاهی که رو سر پدینگتونه و می‌گفت که مال پاستوزو، در حقیقت برا کلایده. اونا کلاه رو به یه مغازه عتیقه فروشی می‌برن تا جای کلاید رو پیدا کنن.

یه نفر تو این قصه هست که تاکسیدرمیسته. اون حیونای عجیب و میگیره و اونا را خشک می‌کنه و اسمش میلیسنته. اون وقتی متوجه میشه یه خرس به اسم پدینگتون وجود داره که می‌تونه حرف بزنه می‌خواهد بگیردش. یه روز که پدینگتون تو خونه تنها بود میلیسنت با همسایه براون و یکی به اسم رجینالد کری سعی می‌کنن پدینگتون رو بگیرن. اما اون فرار میکنه و یه بخشی از خونه آتیش می‌گیره. وقتی خانواده براون بر‌ می‌گردن ماجرایی رو که پدینگتون در مورد آتیش گرفتن خونه تعریف می‌کنه باور نمی‌کنن و تصمیمم می‌گیرن پدینگتون  و به یه جای دیگه ببرن.

پدینگتون میره و سعی می‌کنه خودش مونتگومری کلاید رو پیدا کنه. آخر سر متوجه میشه که اون مرده و میلیسنت دختر مونتگومری کلایده و می‌خواد پولدار و معروف بشه. برای همین حیوونای عجیب و می‌گیره. میلیسنت پدینگتون رو می‌گیره و برا تاکسیدرمی آماده می‌کنه.    

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن پدینگتون 1، خرس پدینگتون، میلیسنت، مونتگومری کلاید، لوسی و پاستوزو هستن.

در صورتی که از انیمیشن پدینگتون Padington 1 خوشتون اومده، قسمت بعدی اون پدینگتون 2 رو هم می‌تونین توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.  

جزییات ساخت انیمیشن  پدینگتونPaddington 1

این انیمیشن ساخت کشور انگلستان است و در 12 دسامبر سال 2014 اکران شده است. کارگردان این انیمیشن پائول کینگ و شخصیت اصلی آن خرسی با نام پدینگتون است.