آفرینک
X

داستان کریسمس A Christmas Story (1983)

داستان کریسمس A Christmas Story

داستان کریسمس درباره‏‌ی پسر بچه ای به نام رالف است که برای هدیه‏‌ی کریسمس یک تفنگ بادی رد رایدر می‏‌خواهد و خانواده این اجازه را به او نمی‏‌دهد. رالف برای بدست آوردن این هدیه به کارهای مختلف دست می‏‌زند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 12+ سال
  • FHD

معرفی داستان کریسمس

فیلم داستان کریسمس (A Christmas Story) درباره سال نو و ذوق و شوق مردم در آستانه شروع سال جدید است. مثل فیلم‏‌های کابوس قبل از کریسمس و انیمیشن سرود کریسمس که با همین موضوع ساخته شده‏‌اند. 
این فیلم نشان دهنده ذوق بچه‏‌ها برای هدیه دادن و هدیه گرفتن و تلاش بزرگترها برای خوشحال کردن خانواده‏‌شان در شب کریسمس است و صد البته حضور پاپانوئل تپل و بامزه و مهربان که آرزوی بچه‏‌ها را برآورده می‏‌کند، بر شیرینی این جشن می‌افزاید. حتماً شما هم این حس را داشته‏‌اید که دلتان بخواهد وسیله یا اسباب بازی خاصی را در مناسبتی هدیه بگیرید و نمی‏‌دانستید چگونه این قضیه را به بقیه بگویید. شخصیت اصلی این فیلم پسر کوچکی است که رالف نام دارد. رالف هم مثل خیلی از بچه‏‌ها آرزو دارد در شب کریسمس کادوی مورد علاقه‏‌اش را از پاپانوئل و والدینش بگیرد. رالف سعی می‏‌کند به هر شکلی که ممکن است به پدر و مادرش گوشزد کند که دلش چه چیزی می‏‌خواهد. از نوشتن انشاء گرفته تا اشاره‏‌های مکرر گاه و بی‏‌گاه. به قول ضرب المثل معروف، بارها به در گفته که دیوار بشنود. پدر و مادر رالف با هدیه مورد علاقه او مخالف هستند. ولی کادوی رالف چه بوده که مخالفت والدین را همراه داشته؟ رالف آرزوی داشتن یک تفنگ بادی مارک رد رایدر را دارد. او این تفنگ بادی را در ویترین مغازه‏‌ای دیده و تمام فکر و ذکرش داشتن همان تفنگ است. ولی همه می‏‌دانیم که داشتن یک تفنگ بادی خطرناک است و ممکن است باعث زخمی شدن خود و دیگران شود. رالف تمام توان خود را به کار می‏‌گیرد تا با پاپانوئل ملاقات کند و به او بگوید که آرزوی داشتن چه وسیله‏‌ای را دارد. بلکه پاپانوئل بتواند آرزوی او را برآورده کند. حتی پاپانوئل هم با داشتن اسلحه مخالف است و معتقد است که چنین اسباب بازی‏‌هایی برای بچه‏‌ها خطرناک است. رالف در طی روزهای قبل از کریسمس و برای به دست آوردن تفنگ مورد علاقه‏‌اش دست به کارهای مختلفی می‏‌زند و درگیر اتفاقاتی می‏‌شود. روزها می‏‌گذرند و رالف به شب کریسمس نزدیک‏‌تر می‏‌شود. آیا او می‏‌‍‏‌‏‌‏‌تواند به آرزویش برسد و صاحب تفنگ بادی مارک رد رایدر بشود یا نه؟ پاپانوئل و پدر و مادر برای او و برادرش چه هدیه‏‌ای خواهندآورد؟
داستان کریسمس (A Christmas Story) در سال 1983 و توسط باب کلارک (Bob Clark) کارگردانی شده است. این فیلم زیبا را در آفرینک تماشا کنید و همراه رالف بخندید و هیجان‏‌زده شوید.

شعار تبلیغاتی فیلم داستان کریسمس

بعضی وقتا کریسمس درباره اینه که تو واقعاً چی می‏‌خوای.