آفرینک
X

سرگذشت نارنیا 3 : سفر کشتی سپیده پیما The Chronicles of Narnia 3 : The Voyage of the Dawn Treader (2010)

سرگذشت نارنیا 3 The Chronicles of Narnia 3

فیلم سرگذشت نارنیا 3 : سفر کشتی سپیده پیما The Chronicles of Narnia 3 : The Voyage of the Dawn Treader سه سال پس از ماجراهای قسمت دوم شاهزاده کاسپین اتفاق م ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.3 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی سرگذشت نارنیا 3 : سفر کشتی سپیده پیما

فیلم سرگذشت نارنیا 3 : سفر کشتی سپیده پیما The Chronicles of Narnia 3 : The Voyage of the Dawn Treader سه سال پس از ماجراهای قسمت دوم شاهزاده کاسپین اتفاق میافته. ادموند و لوسی به همراه پسر عموشون استوس زندگی میکنن. توی خونه استوس یه تابلوی نقاشی کشتی وجود داره که اونا رو به وسط اقیانوس نارنیا میبره. کاسپین اونا رو با کشتی نجات میده و ازشون درخواست میکنه که توی سفر برای نجات هفت ارباب نارنیا بهش ملحق بشن. اونا به جزیره میرن و در اونجا کاسپین و ادموند دستگیر و زندانی میشن و لوسی و استوس به عنوان برده فروخته میشن.

کاسپین با ارباب بِرن ملاقات میکنه و میفهمه که برده‌ها فروخته نمیشن، بلکه برای یه مه سبز رنگ قربانی میشن. خدمه کشتی اونا رو نجات میدن و ارباب بِرن به کاسپین یه شمشیره میده که یکی از هفت شمشیر ارباب‌های نارنیا هست. کاسپین برای پیروزی باید هر هفت تا شمشیر رو پیدا بکنه. اونا به راهشون ادامه میدن و بقیه شمشیرها رو هم پیدا میکنن. استوس توی جزیره وسوسه میشه و از یه گودال پر از گنج دزدی میکنه و اینطوری میشه که تبدیل به اژدها میشه. اونا به محل میز سنگی اسلان میرن و وقتی شمشیرها رو روی میز میزارن میبینن که یکی از شمشیرها نیست. یه ستاره از آسمون به زمین میافته و تبدیل به یه زن زیبا میشه که اونا رو به جزیره تاریک محل آخرین ارباب نارنیا میبره. در اونجا ترس ادموند به شکل یه مار دریایی ظاهر میشه و به کشتی حمله میکنه. استوس به شکل اژدها با مار دریایی میجنگه، اما با آخرین شمشیر زخمی میشه. اسلان میاد شمشیر رو درمیاره و استوس رو دوباره به یه پسر تبدیل میکنه. استوس با آخرین شمشیر خودشو به میز سنگی میرسونه و نیروی جادویی رو آزاد میکنه. با آزاد شدن نیروی جادویی شمشیرها جزیره تاریک از بین میره و برده‌های قربانی شده آزاد میشن.

در صورتی که از فیلم سرگذشت نارنیا 3 : سفر کشتی سپیده پیما خوشتون اومده، قسمت دوم سرگذشت نارنیا شاهزاده کاسپین رو هم میتونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی فیلم سرگذشت نارنیا 3 : سفر کشتی سپیده پیما The Chronicles of Narnia 3 : The Voyage of the Dawn Treader

بازگشت به جادو، بازگشت به امید، بازگشت به نارنیا