آفرینک
X

لایل، لایل، کروکودیل Lyle, Lyle, Crocodile (2022)

لایل، لایل، کروکودیل Lyle, Lyle, Crocodile

فیلم لایل، لایل، کروکودیل Lyle, Lyle, Crocodile 2022 درباره یک کروکودیل آوازخوان است که در قلب نیویورک، در اتاقک زیرشیروانی یک خانه، زندگی می‌کند! ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 6.1 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی لایل، لایل، کروکودیل

هکتور، یک هنرمند و نوازنده است و با کم‌شدن استقبال مردم از هنرش، تصمیم می‌گیرد یک کار هیجان‌انگیز کند و با خوش‌شانسی تمام، با لایل کوچولو آشنا می‌شود. لایل، یک کروکودیل آوازخوان است که صدای خیلی قشنگی دارد و تنها از طریق خواندن آهنگ‌های جذاب، با هکتور و بقیه، ارتباط برقرار می‌کند. هکتور و لایل برای اولین اجرای خود حسابی تمرین می‌کنند، اما متاسفانه در همان اولین اجرا، لایل به خاطر ترس از صحنه و حضور مردم، نمی‌تواند آواز بخواند و هکتور، همه پول‌های خود را از دست می‌دهد. با این اتفاق، هکتور باید خانه خود در نیویورک را خالی کند و لایل را در آن‌جا تنها بگذارد، اما اوضاع قرار است حسابی تغییر کند. چه تغییری؟ با ما به بخش بعدی بیایید که به شما بگوییم!

داستان فیلم سینمایی Lyle, Lyle, Crocodile 2022

با رفتن هکتور از نیویورک، کروکودیل آوازخوان تنها می‌شود، اما این تنهایی زیاد طول نخواهد کشید، چون یک خانواده سه نفره، همراه با پسر نوجوان‌شان یعنی «جاش»، وارد خانه می‌شوند و قرار است ساکنان جدید خانه باشند! در همان شب‌های اول، جاش از بالای اتاق خود و از اتاق زیرشیروانی، صداهای عجیبی می‌شنود و با رفتن به آن‌جا، با یک کروکودیل بزرگ یعنی لایل آشنا شده و ماجراجویی‌های آن‌ها از همان لحظه آغاز می‌شود. هکتور هم برای چند روز، به نیویورک برمی‌گردد و حالا لایل، جاش و خانواده او و هکتور، در کنار هم هستند. البته که با وجود همسایه مزاحم، اوضاع اصلا خوب باقی نمی‌ماند و جاش و هکتور، باید سعی کنند که لایل را از یک خطر خیلی بزرگ نجات دهند. فکر می‌کنید موفق می‌شوند؟ برای پاسخ به این سوال کافیست با فرزند خود به تماشا فیلم لایل، لایل، کروکودیل بنشینید!

جزئیات جالب فیلم جدید لایل، لایل، کروکودیل با دوبله فارسی

برای بچه‌هایی که عاشق انواع فیلم‌های موزیکال هستند، ارتباط خوبی با حیوانات دارند و البته با ورود به یک محیط تازه، دچار استرس شده‌اند، تماشا فیلم جدید لایل، لایل، کروکودیل را پیشنهاد می‌کنیم. همه بخش‌های این فیلم، به‌بهترین شکل ممکن طراحی و ساخته شده است و با حضور بازیگران فوق‌العاده و بازی بی‌نظیر آن‌ها، این فیلم به یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک دورهمی خانوادگی، تبدیل شده است.
همه اعضای خانواده، به‌راحتی می‌توانند با کاراکترهای مختلف ارتباط برقرار کنند و با توجه به همین موضوع، عجیب نیست که این فیلم از همان روزهای اول پخش، با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. روند داستان، ساده و قابل درک است و کودکان کم سن و سال هم به‌راحتی می‌توانند از ماجراهای آن، لذت ببرند. البته پیشنهاد می‌کنیم با تماشا فیلم Lyle, Lyle, Crocodile با دوبله فارسی کامل همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که همه جزئیات مهم را به‌صورت کامل درک کنند و سپس درباره مهم‌ترین نکات آموزنده فیلم، با آن‌ها حرف بزنید.

پیام های مثبت فیلم Lyle, Lyle, Crocodile برای بچه ها

شما می‌توانید با خیال راحت این فیلم را برای بچه‌های 6 سال و بالاتر، پخش کنید. مهم‌ترین پیام‌های فیلم لایل، لایل، کروکودیل شامل موارد زیر هستند:

 • زندگی حیوانات مختلف و شرایط مورد نیاز برای هر کدام از آن‌ها؛

 • زورگویی در مدرسه و نحوه مقابله با آن؛

 • تغییرات مختلف زندگی و نحوه سازگار شدن با شرایط جدید؛

 • پذیرفتن افراد جدید در خانواده.

بچه‌ها در این فیلم، با خانواده‌ای مواجه می‌شوند که یک عضو از آن، پس از فوت مادر کاراکتر اصلی، وارد خانواده شده و در واقع نامادری پسربچه است. با وجود این، همه اعضای خانواده رابطه بسیار خوبی با هم دارند و برخلاف کلیشه‌های موجود در داستان‌های کودکانه، رابطه مادرخوانده و فرزند، کاملا صمیمانه است. از این بخش استفاده کرده و درباره انواع خانواده‌ها و شرایط خاص هر کدام، با بچه‌ها حرف بزنید.
به آن‌ها بگویید که در میان دوستان و هم‌کلاسی‌ها خود، احتمالا با انواع خانواده‌های مختلف مواجه خواهند شد و باید از همین سن بدانند که همه این موارد، طبیعی هستند و بچه‌ها نباید دوستان و هم‌کلاسی‌های مهدکودک یا مدرسه را به خاطر نوع خانواده‌شان، مورد تمسخر یا آزار و اذیت قرار دهند. اگر خانواده شما هم به هر دلیلی، شرایط معمول جامعه را ندارد، می‌توانید با کمک این فیلم، به بچه‌ها نشان دهید که همه این اتفاقات، طبیعی هستند و کودکان با کمی انعطاف‌پذیری، به‌راحتی می‌توانند با شرایط خود سازگار شوند.
از سوی دیگر بچه‌ها متوجه می‌شوند که زندگی در یک شهر بزرگ، چه چالش‌هایی دارد و چرا نمی‌توانند انواع حیوانات را در خانه نگهداری کنند. می‌توانید از این بخش استفاده کرده و درباره رعایت حقوق همسایه‌ها، نحوه رفتار درست در یک آپارتمان یا خانه کوچک و نگهداری از حیوانات مختلف در شرایط متنوع، با بچه‌ها گفت‌وگو کنید.
علاوه بر این موارد، سکانس‌های مختلفی وجود دارند که لایل، از سطل زباله نزدیک یک رستوران غذا می‌خورد و همین بخش، می‌تواند فرصت فوق‌العاده‌ای برای گفت‌وگو درباره اسراف مواد غذایی و روش‌های جلوگیری از این اتفاق بد، در اختیار شما بگذارد.

تماشا و دانلود فیلم لایل، لایل، کروکودیل با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم Lyle, Lyle, Crocodile با دوبله فارسی کامل فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید این فیلم فوق‌العاده جذاب را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. البته اگر فرزندان شما هم هر فیلم را چندین بار تماشا می‌کنند، باید خبر خوبی به شما بدهیم. امکان دانلود فیلم لایل، لایل، کروکودیل با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد و می‌توانید بعد از دانلود، این کارتون را به‌صورت آفلاین، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم لایل، لایل، کروکودیل لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم چهار بچه و اون و فیلم سونیک خارپشت 1 را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.