آفرینک
X

افسانه تیم تالر : پسری که خنده اش را فروخت The Legend of Timm Thaler : The Boy Who Sold His Laughter (2017)

افسانه تیم تالر The Legend of Timm Thaler

فیلم سینمایی افسانه تیم تالر پسری که خنده اش را فروخت The Legend of Timm Thaler or The Boy Who Sold His Laughter یک فیلم آلمانی هست ولی نگران نباشید، اگه زب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آلمان
  • 5.7 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی افسانه تیم تالر : پسری که خنده اش را فروخت

فیلم سینمایی افسانه تیم تالر پسری که خنده اش را فروخت The Legend of Timm Thaler or The Boy Who Sold His Laughter یک فیلم آلمانی هست ولی نگران نباشید، اگه زبان آلمانی بلد نیستید هم اشکالی نداره چون آفرینک این فیلم باحال و پر ماجرا رو براتون دوبله فارسی اختصاصی کرده.

هر بچه ای توی دنیا یک چیز خیلی با ارزش که فقط مال خودش باشه داره. یکی هوش خیلی بالایی داره و دانشگاه خوبی میره، یکی دیگه خیلی سریع میدوه و توی تیم فوتبال شهرشون مهاجم خوبی میشه، یکی خوب حرف میزنه و وعده میده و سیاستمدار خوبی میشه ولی خیلی از بچه ها هم هستن که چیزهای خیلی ساده تری دارن، مثلن یک خنده خاص که همه شهر اون رو با همین خنده میشناسه. تیم تالر دقیقن همچین پسربچه ای هست، کسی که به خنده های طولانی و با نشاط و پر سر و صداش مشهوره.

مسئله همین جاست که اگه حواسم به توانایی هامون نباشه و ازشون درست استفاده نکنیم یا یک وقت برای چیزای بیشتر حرص بزنیم ممکنه اتفاق های خوبی برامون نیفته، این اتفاقی هست که برای تیم تالر افتاد. خنده اون انقدر خوب و جادویی بود که براش یک خریدار خیلی خیلی خاص پیدا شد، شیطان حاضر شد در ازای اینکه تیم در همه مسابقات و شرط بندی ها برنده باشه خنده اون رو ازش بخره.

بنظرتون چطور معامله ای میاد؟ اگه شما بجای تیم بودین حاضر میشدین خنده تون رو بفروشید؟ اونوقت تبدیل به یک آدم اخمو میشدین ولی در عوض تا جایی که فکرش رو کنید پولدار و ثروتمند میشدید. بیایید همراه تیم تالر و اهالی شهرش بشیم و ببینیم آخر و عاقبت معامله کردن با شیطان چی هست و به کجا میرسه. اگه از فیلمهای آلمانی خوشتون میاد که حتمن فیلم فوتبالیست های وروجک رو هم ببینید و اونجا با یک سری پسربچه دیگه و داستانهای هیجان انگیزشون همراه بشید.

شعار تبلیغاتی فیلم سینمایی افسانه تیم تالر پسری که خنده اش را فروخت

وقتی که یک بچه میخنده شیطان قدرتش رو از دست میده.