آفرینک
X

بی جادو Disenchanted (2022)

بی جادو Disenchanted

فیلم بی جادو 2022 Disenchanted مهم‌ترین تفاوت‌های دنیای خیال و زندگی واقعی را، با تاکید بر همان مشخصه‌های ساده داستان‌های شاه‌پریان، به‌تصویر کشیده است. ادامه متن

 • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
 • آمریکا
 • 5.9 امتیاز
 • 2+ ساعت
 • دوبله
 • 6+ سال
 • FHD

معرفی بی جادو

در دنیای شاه‌پریان، همه چیز قشنگ‌تر است، مردم همیشه ترانه‌های شاد می‌خوانند و همه شاهزاده‌ها، تا آخر عمر به خوبی و خوشی زندگی می‌کنند. حالا اگر یکی از این شاهزاده‌ها، به طور اتفاقی و کاملا غیر منتظره، ده سال پیش وارد دنیای واقعی شده باشد، الان زندگی او در چه وضعیتی است؟ بالاخره به پایان خوش داستان خود رسیده؟ در فیلم سینمایی بی جادو 2022 که در ایران به نام‌های افسون زدایی، افسون نشده و خالی از افسون نیز ترجمه شده‌است، جواب این سوال‌ها را پیدا کنیم و البته با یک ماجرای عجیب و طلسم خطرناک، مواجه شویم. داستان از چه قرار است؟ با ما به بخش بعد بیایید که برای شما هم بگوییم!

داستان فیلم سینمایی Disenchanted 2022

«جیزل»، سال‌ها پیش از دنیای افسانه‌ها، ناگهان وارد دنیای واقعی شد و پس از روبه‌رو شدن با انواع دردسرها، تصمیم گرفت برای همیشه در دنیای واقعی بماند. الان و با گذشت 10 سال، جیزل هنوز به دنبال همان پایان خوش و همیشگی داستان‌ها است و برای رسیدن به همین پایان خوش، با خانواده خود به یک خانه جدید می‌روند. در این‌جا هم جیزل احساس می‌کند هنوز کاملا خوشبخت نیست و با یک آرزوی اشتباه، یک افسون خطرناک را فعال می‌کند. با این طلسم جدید، دنیای واقعی به دنیای افسانه‌ها تبدیل می‌شود، همه افراد خانواده در معرض خطر قرار می‌گیرند و از همه بدتر اینکه، در یک مدت زمان کوتاه، این طلسم برای همیشه ماندگار می‌شود!

جزئیات جالب و مهم فیلم جدید بی جادو با دوبله فارسی

سازندگان فوق‌العاده فیلم Disenchanted 2022 با هنرمندی تمام و با ترکیب بهترین عناصر دنیای قصه‌ها، یک شرایط عجیب، غیر قابل تصور و به‌شدت هیجان‌انگیز را ایجاد می‌کنند که بدون شک علاوه بر بچه‌ها، همه بزرگترها هم عاشق آن خواهند شد.
یکی از مهم‌ترین نقاط قوت این فیلم، بازیگران فیلم بی جادو هستند. همه بازیگران بزرگسال و حتی نوجوان فیلم، با تسلط کامل و به‌بهترین شکل ممکن، نقش خود را در دو دنیای کاملا متفاوت بازی می‌کنند. بچه‌ها بدون شک از دیدن سکانس‌های مهیج، جذاب و زیبای این فیلم، به‌شدت لذت برده و چیزهای مهمی را درک خواهند کرد.
پیشنهاد می‌کنیم با تماشا فیلم جدید Disenchanted با دوبله فارسی کامل با کودکان، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید تا تمام جزئیات داستان را به‌خوبی متوجه شوند و سپس درباره بخش‌های مهم فیلم، با هم صحبت کنید.

پیام های مثبت فیلم سینمایی Disenchanted برای بچه ها

تماشا فیلم بی جادو برای کودکان بالای 6 سال کاملا مناسب است. در این فیلم جذاب، چندین پیام اصلی وجود دارد که شامل موارد زیر است:

 • قدرشناسی نسبت به داشته‌های خود؛

 • درک خواسته‌های فردی و بررسی تاثیر آن‌ها بر سایرین؛

 • اهمیت روابط خانوادگی و دوستانه؛

 • همکاری با همدیگر برای رسیدن به اهداف خود؛

 • درک شرایط واقعی زندگی و تصمیم‌گیری بر اساس آن.

همه داستان و اتفاقات از جایی آغاز می‌شود که جیزل، نمی‌تواند میزان خوشبختی خود و خانواده‌اش را درک کند و هنوز با یک نگاه کاملا غیر واقعی، به دنبال یک شرایط ایده‌آل ناممکن است. می‌توانید از این بخش کمک گرفته و درباره شرایط فعلی خود و خانواده‌تان، با بچه‌ها حرف بزنید. از آن‌ها بپرسید که به نظرشان «خوشبختی» به چه معنا است و انسان‌ها در چه شرایطی واقعا خوشبخت هستند. با توجه به پاسخ بچه‌ها، به آن‌ها کمک کنید که درک کامل‌تری از شرایط زندگی داشته باشند و از همین الان بدانند که خوشبختی، همان لحظه‌های به ظاهر ساده‌ای است که به‌راحتی رد می‌شوند.
در فیلم Disenchanted 2022 یک موضوع بسیار مهم دیگر هم وجود دارد. بچه‌ها برای اولین بار می‌بینند که اگر همان ماجراهای معمولی دنیای قصه‌ها در دنیای واقعی رخ بدهد، چقدر زندگی عجیب و غیر قابل تصور خواهد شد. از این بخش کمک گرفته و درباره تفاوت کارتون‌ها و واقعیت، با بچه‌ها صحبت کنید. می‌توانید درباره آسیب‌های لحظه‌ای کارتون‌ها و آسیب‌های جدی زندگی واقعی، با کودکان خود گفت‌وگو کنید و بگویید که با توجه به همین تفاوت‌های اصلی، نباید همه کارهای عجیب و غریبی را که در کارتون‌ها می‌بینند، تکرار کنند.

تماشا و دانلود فیلم جدید بی جادو با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم Disenchanted با دوبله فارسی کامل فراهم شده و به‌راحتی می‌توانید این فیلم جدید، جذاب و به‌شدت سرگرم‌کننده را به‌صورت آنلاین، برای بچه‌ها پخش کنید. البته ناگفته نماند که امکان دانلود فیلم بی جادو با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و می‌توانید این فیلم را برای یک شب جذاب خانوادگی، دانلود کرده و با هم تماشا کنید. بی جادو و همه اتفاقات آن، به مخاطبان یادآوری می‌کند که خوشبختی به معنای زندگی ایده‌آل و عجیب و غریب نیست و گاهی اوقات، شرایط کاملا عادی و با چالش‌های روزمره هم خود خوشبختی است!

اگر فرزند شما از تماشا فیلم بی جادو لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم جادوی وارونه را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.