آفرینک
X

جادوی وارونه Upside-Down Magic (2020)

جادوی وارونه Upside-Down Magic

فیلم جادوی وارونه Upside-Down Magic ماجرای جادوگرهای کوچکی است که در هیچ دسته‌بندی واقعی قرار نمی‌گیرند و با این وجود باید با نیروهای تاریک بجنگند. ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 5.4 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی جادوی وارونه

داشتن قدرت‌های جادویی و رفتن به مدرسه جادوگری همیشه آرزوی بسیاری از کودکان بوده است. در فیلم جادوی وارونه ، وارد مدرسه جادوگرها شده و با داستان‌های آن‌ها آشنا می‌شویم. برای آشنایی با این دنیای سحرآمیز و نکات مثبت و منفی این فیلم، با ما همراه باشید.

داستان فیلم جادوی وارونه

فیلم Upside-Down Magic با ورود دو دوست به یک مدرسه جادوگری آغاز می‌شود. هر دوی آن‌ها یعنی النور و رینا، دارای قدرت‌های جادویی هستند، اما النور در دسته جادوگرهای عجیب‌وغریب و دارای جادوی غیر عادی یا همان جادوی وارونه ، قرار می‌گیرد. در این دسته، جادوگرها دارای قدرت‌های غیر طبیعی هستند و به همین خاطر در مدرسه اصلی تحت آموزش قرار نمی‌گیرند. جادوی سایه و سیاه، این دسته از بچه‌ها را به‌عنوان هدف در نظر گرفته و سعی می‌کند از طریق آن‌ها، به اهداف پلید خود دست پیدا کند.

نکات مهم فیلم سینمایی جادوی وارونه با دوبله فارسی

فیلم جادوی وارونه برای افراد علاقه‌مند به دنیاهای جادویی، جالب و جذاب خواهد بود. در این‌جا هم همانند هاگوارتز با داشتن چند گروه اصلی، بچه‌ها را در گروه‌های مختلف دسته‌بندی می‌کنند. بچه‌ها در گروه‌های تغییر شکل به حیوانات، قدرت‌های آتشین، صحبت‌کردن با حیوانات، پرواز کردن در حد چند متر و در نهایت نامرئی‌شدن، قرار می‌گیرند. البته همه بچه‌ها قدرت‌های مشابه ندارند و برخی می‌توانند بیش از حد پرواز کنند یا اینکه به موجودات و حیوانات عجیبی هم‌چون نیمی گربه و نیمی اژدها تبدیل شوند.
النور هم یکی از این بچه‌ها است. او که نمی‌تواند به‌صورت یک حیوان معمولی تغییر شکل دهد، در گروه Upside-Down Magic یا UDM قرار می‌گیرد. داستان با این اتفاق آغاز شده و در ادامه، ماجراهای جدیدی رخ می‌دهد. کودکان و نوجوانان با تماشا فیلم سینمایی جادوی وارونه با دوبله فارسی می‌توانند عدم پذیرش در گروه‌های معمول را از طریق فیلم تجربه کنند.
النور همراه با بقیه جادوگران کم‌سن و سال این گروه، به یک کتاب عجیب دست پیدا کرده و تلاش می‌کنند که توانایی‌های خود را افزایش دهند. تلاش برای بهترین‌بودن، پذیرش جایگاه خود و البته اهمیت همکاری با دوستان، مهم‌ترین پیام‌هایی است که فیلم سینمایی Upside-down Magic برای کودکان و نوجوانان ارائه می‌دهد. نکته مهم این است که در این فیلم، بچه‌های گروه جادوی وارونه ، باید تلاش کنند تا همه بچه‌های مدرسه را که عادی و قوی‌تر هستند، نجات دهند. همین موضوع و توانایی بچه‌هایی که در ابتدا غیرعادی تلقی می‌شوند، اعتماد به‌نفس کودکان را افزایش خواهد داد.

نکات مثبت برای بررسی با کودکان پس از تماشا فیلم جادوی وارونه

فیلم جادوی وارونه بر اساس کتابی با همین نام ساخته شده است. با اینکه مخاطبان بزرگ‌سال ممکن است نتوانند جادوی واقعی این فیلم را درک کنند، اما برای مخاطبان کوچک‌تر، فیلم سینمایی Upside-down Magic با دوبله فارسی بسیار جذاب خواهد بود. ورود به دنیای نوجوانی برای اغلب کودکان با مشکلات مختلفی همراه می‌شود و پذیرفته‌نشدن، یکی از بدترین آن‌ها است.
داستان فیلم جادوی وارونه ، بهترین پیام‌ها را برای کودکان و نوجوانان خواهد داشت. گام اول برای تغییر و پیشرفت، پذیرش خود واقعی است و النور در این ماجرا، باید ابتدا خود را با تمام جادو، قدرت و حتی توانایی‌های عجیب خود بپذیرد. اغلب کودکان برای پذیرفته‌شدن، کارهای عجیبی مرتکب خواهند شد و النور نیز با مطالعه کتاب سیاه جادوی سایه، ممکن است مرتکب چنین اشتباهی شود.
دیزنی با تولید این فیلم سینمایی جذاب، خاطرات بسیار خوشی را برای مخاطبان زنده کرده و با توجه به داستان جالب، سکانس‌های فوق‌العاده و البته بازیگران نوجوان ولی قوی خود، یکی از بهترین فیلم‌های سال جاری را به دنیا معرفی کرده است.

تماشا و دانلود فیلم جادوی وارونه زبان اصلی و دوبله فارسی از آفرینک

امکان دانلود فیلم جادوی وارونه با دوبله فارسی و البته زبان اصلی در آفرینک وجود دارد. می‌توانید با دانلود فیلم Upside-down Magic با زیرنویس فارسی و تماشای آن همراه با کودکان خود، یک شب خاطره‌انگیز خانوادگی را بسازید. البته فراموش نکنید که امکان تماشای فیلم کامل جادوی وارونه به‌صورت آنلاین نیز در آفرینک وجود دارد. داستان این فیلم برای کودکان کم‌سن و سال، نوجوانان و حتی بزرگسال‌ها بسیار جذاب و جالب خواهد بود و به همین خاطر، یک گزینه عالی برای یک دورهمی خانوادگی است.

اگر فرزندتان از تماشا فیلم جادوی وارونه لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم هری پاتر را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.