آفرینک
X

مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه Spider-Man : Homecoming (2017)

مرد عنکبوتی Spider-Man

در فیلم مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه Spider-Man : Homecoming پیتر پس از تجربه‌اش با گروه انتقام جویان به خانه برمی‌گردد تا با عمه‌اش زندگی کند و تحت نظر تونی استارک، سعی می‌کند با هویت جدیدش کنار بیاید و… ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.4 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 10+ سال
  • FHD

معرفی مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه

پیتر پارکر به‌عنوان یکی از ابرقهرمان‌های دنیا، همراه با بقیه ابرقهرمان‌ها و البته رابرت دونی جونیور یا همان آیرون من محبوب، چندین ماموریت ویژه را به پایان رسانده است، اما آیرون من ترجیح می‌دهد که پیتر، مثل یک نوجوان معمولی، مدرسه برود، درس بخواند و از همه مهم‌تر اینکه از هر دردسری دور باشد! بدون شک مرد عنکبوتی داستان ما، اصلا از این موضوع خوشحال نیست و به خاطر همین، هر شب در اطراف محله خودشان، گشت می‌زند و به‌شدت می‌خواهد آدم‌های بد را دستگیر کند. خوشبختانه یا متاسفانه، شانس با او یار است و در یکی از همین شب‌ها، یک اتفاق تازه می‌افتد. چه اتفاقی؟ خب با ما به بخش بعدی بیایید که داستان کامل فیلم Spider-Man : Homecoming را برای شما هم تعریف کنیم.

داستان فیلم سینمایی مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه

پیتر پارکر، مثل همه نوجوان‌ها، دل‌اش می‌خواهد کارهای هیجان‌انگیزی مثل نجات‌دادن دنیا را انجام دهد و برای همین، هر شب در محله، به دنبال آدم‌های بد می‌گردد و یک شب در این گشت‌وگذارها، با گروهی سارق روبه‌رو می‌شود که می‌خواهند خودپردازهای بانک را خالی کنند. پیتر ماجراجو سریع دست به کار می‌شود، اما پیتر با یک اشتباه کاملا ناگهانی، یک مغازه را با اسلحه‌های فوق قدرتمند دزدها خراب کرده و متوجه یک چیز عجیب می‌شود! سلاح این دزدها قدرت‌های فضایی دارند و حالا مرد عنکبوتی، باید رد این اسلحه‌ها را پیدا کند، آن‌ها را جمع‌آوری کرده و از نابودشدن دنیا، جلوگیری کند. فکر می‌کنید موفق خواهد شد؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود به تماشا فیلم مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه بنشینید!

جزئیات مهم فیلم Spider-Man : Homecoming با دوبله فارسی

مرد عنکبوتی به‌عنوان یکی از مشهورترین ابرقهرمان‌های دنیای مارول، طرفداران زیادی در بین بچه‌ها و البته بزرگترها دارد و به خاطر همین، فیلم‌ها و انیمیشن‌های زیادی هم درباره آن ساخته شده است. فیلم مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه 1 در کوتاه‌ترین زمان ممکن بعد از اولین پخش، به یکی از بهترین فیلم‌های ابرقهرمانی در سال‌ها اخیر تبدیل شد. با وجود استقبال زیاد مخاطبان، عوامل این مجموعه، تصمیمی برای ساخت فیلم مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه 2 تا پایان سال 2022 نگرفته‌اند.
همان‌طور که می‌توانید در تیزر فیلم Spider-Man : Homecoming ببینید، شخصیت اصلی این فیلم واقعا نوجوان است و برخلاف فیلم‌های پیشین، یک بازیگر بزرگسال نیست. این مورد همراه با حضور برخی از مشهورترین ابرقهرمان‌ها مثل آیرون من، باعث شده که این فیلم به‌خوبی توجه مخاطبان هدف را جلب کند. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا فیلم مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که همه جزئیات مهم این فیلم را درک کنند و البته مثل همیشه بعد از تماشا فیلم، کمی با بچه‌ها درباره نکات مهم و مثبت آن، گفت‌وگو کنید.

پیام های مثبت فیلم مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه برای بچه ها

در صورتی که برای یک شب‌نشینی خانوادگی، به دنبال یک فیلم مناسب هستید، می‌توانید فیلم سینمایی مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه را با بچه‌های بالاتر از 10 سال، تماشا کرده و از ماجراهای مهیج، طنز، سرگرم‌کننده و جذاب این فیلم، لذت ببرید. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این فیلم برای بچه‌ها شامل موارد زیر هستند:

  • مسئولیت‌پذیری و محافظت از خود و دیگران؛

  • مزایا و معایب تکنولوژی‌های پیشرفته و نحوه استفاده از آن‌ها؛

  • اهمیت روابط دوستانه و مشخصه‌های ارزشمند اخلاقی مثل شجاعت.

پیام اصلی این فیلم، همان چیزی است که مخاطبان قبلا هم با آن مواجه شده‌اند: با داشتن قدرت بیشتر، مسئولیت افراد هم بیشتر می‌شود. البته باید بدانید که در این فیلم، این پیام مثبت از نگاه دیگری هم بررسی می‌شود. بچه‌ها با تماشا فیلم Spider-Man : Homecoming متوجه می‌شوند که محافظت از محله‌های کوچک، دقیقا مثل نجات یک شهر بزرگ و کل زمین، اهمیت دارد. می‌توانید از این بخش کمک گرفته و درباره اهمیت رفتارهای فردی، با کودکان حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که همه رفتارها و اتفاقات، به هم مرتبط هستند و انجام کارهای مثبت و خوب، باید از جزئی‌ترین بخش‌های زندگی افراد آغاز شود و پس از آن به بخش‌های دیگر، گسترش پیدا کند.
از سوی دیگر بچه‌ها می‌بینند که ارزش واقعی انسان‌ها، فراتر از توانایی‌های ظاهری و ابزارهای آن‌ها است و به همین خاطر، باید اطرافیان را بر اساس روحیات، رفتارها و به عبارت دیگر، خود واقعی‌شان، بسنجند. شخصیت اصلی یعنی پیتر پارکر، چندین دوست مختلف از نژادهای متفاوت دارد و می‌توانید با ایده گرفتن از این بخش، درباره دیگر کشورها، قومیت‌ها و نژادها با کودکان گفت‌وگو کنید. به آن‌ها بگویید که انسان‌ها از هر نژاد و با هر ظاهری، قابل احترام هستند و تنها تفاوت میان خوب یا بد بودن هر فرد، رفتار و عقاید او است.

تماشا و دانلود فیلم سینمایی Spider-Man : Homecoming با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا فیلم مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه با دوبله فارسی کامل به‌صورت آنلاین و رایگان، وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید این فیلم جذاب و سرگرم‌کننده را برای بچه‌ها پخش کنید. البته علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود فیلم Spider-Man : Homecoming با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. با دانلود این فیلم و پخش آن در یک دورهمی خانوادگی، همه اعضای خانواده و از همه مهم‌تر بچه‌ها، می‌توانند از دیدن این فیلم لذت ببرند.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم سایر قسمت‌های مربوط به این شخصیت محبوب مانند انیمیشن مرد عنکبوتی : به درون دنیای عنکبوتی و کارتون اسپایدرمن را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.