آفرینک
X

سریال اسپایدرمن Spider-Man (2017)

اسپایدرمن Spider-Man

انیمیشن سریالی اسپایدرمن Spider man داستان حوادثی است که برای مرد عنکبوتی پیش میاد، این انیمیشن در سال 2017 بر اساس کمیک‌های مرد عنکبوتی که خیلی قبل&zw; ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • 7+ سال

فصل 1 سریال اسپایدرمن

معرفی سریال اسپایدرمن

انیمیشن سریالی اسپایدرمن Spider man داستان حوادثی است که برای مرد عنکبوتی پیش میاد، این انیمیشن در سال 2017 بر اساس کمیک‌های مرد عنکبوتی که خیلی قبل‌تر منتشر شده بود،‌ ساخته شده. داستان سریال مرد عنکبوتی داستان هیجان‌انگیز زندگی یه پسر به اسم پیتر پارکر هست. پیتر پارکر زندگی خیلی معمولی داره، مثل باقی هم‌سن و سال‌هاش درس می‌خونه و بچه باهوشیه، اما یه اتفاق باعث می‌شه تا زندگی پیتر از این رو به اون رو بشه.

زندگی پیتر بعد از مرگ عمو بن، خیلی معمولی و ساده می‌گذره تا اینکه یه روز توی آزمایشگاه مدرسه، یه عنکبوتی که تحت اشعه رادیواکتیو بوده، خیلی اتفاقی پیتر رو نیش می‌زنه! اما همین نیش که می‌تونه خیلی معمولی با پماد و پانسمان ساده خوب بشه، زندگی پیتر رو عوض می‌کنه. نیش عنکبوت باعث می‌شه تا پیتر قدرت‌ها عجیبی پیدا کنه. باعث می‌شهتا پیتر دیگه مثل باقی آدم‌ها فقط روی زمین راه نره، بلکه بتونه از در و دیوار بالا بره و از مچ دستش تار عنکبوت درست کنه و درست مثل یه عنکبوت واقعی از این ور به اون ور تاب بخوره.

از اون به بعد پیتر تبدیل می‌شه به یه قهرمان و سعی می‌کنه نیرو‌های عنکبوتیش رو صرف کارهای خوب کنه، پیتر قهرمان اسم مرد عنکبوتی رو برای خودش انتخاب می‌کنه و از اون به بعد با خلافکار‌ها و تبه‌کارها مبارزه می‌کنه. کلی اتفاق هیجان‌انگیز واسه پیتر پیش می‌یاد که دیگه علاوه بر قدرت‌های عنکبوتی، کلی ماجراجویی، هیجان و خطر توی زندگیش داره.

شخصیت‌های انیمیشن اسپایدرمن:

اسپایدرمن Spiderman که یک ابرقهرمان به اسم پیتر پارکر با نیروهای عنکبوتی است.

اسپایدرگوئن Spider-Gwen که یک دختر ابرقهرمان به اسم گوئن است.

مایلز مورالز Miles Morals که یه قهرمان دیگه با نیروهای ویژه و عجیب است.

نورمن اوسبورن Norman Osborn که شخصیت بد داستان‌های اسپایدرمن هست و همه اتفاق‌ها زیر سر اونه.

در صورتی که از انیمیشن اسپایدرمن خوشتون اومده، قسمت‌ اول اسپایدرمن و هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت انیمشین سریالی اسپایدرمن Spider man

در اکتبر 2016 سریال انیمیشن مرد عنکبوتی توسط کورت لین Cort Lane ساخته شد. کورت لین معاون ارشد Marvel Animation این سریال رو به عنوان جایگزینی برای سریال مرد عنکبوتی نهایی Ultimate Spiderman در نظر گرفت. در ماه اوت 2017 این انیمیشن منتشر شد و تا الان دو اپیزود از این سریال هیجان‌انگیز منتشر شده است.