آفرینک
X

هری پاتر و تالار اسرار Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)

هری پاتر و تالار اسرار Harry Potter and the Chamber of Secrets

داستان فیلم هری پاتر و تالار اسرار Harry Potter and the Chamber of Secrets از جایی شروع می‌شه که هری پاتر سال اول تحصیلی خودشو در مدرسه جادوگری هاگوارت ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.4 امتیاز
  • 3+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی هری پاتر و تالار اسرار

داستان فیلم هری پاتر و تالار اسرار Harry Potter and the Chamber of Secrets از جایی شروع می‌شه که هری پاتر سال اول تحصیلی خودشو در مدرسه جادوگری هاگوارتز پشت سر گذاشته و تو تعطیلات تابستانی هستش. هری پاتر کل تابستون رو تو خونه درسلی‌ها گذرونده بدون دریافت هیچ نامه‌ای از دوستانش در هاگوارتز. در اتاقش دابی، یک الف خونگی، می‌آید تا به او هشدار بدهد که اگه به هاگوارتز برگرده یه تهدید بزرگ اونو در معرض خطر قرار می‌دهد. دابی کل نامه‌های دوستانش رو بهش برمی‌گردونه و کیک تولد خانم همسایه رو هم خراب می‌کنه. درسلی‌ها اون رو داخل اتاقش حبس می‌کنند ولی ران و دوقلوها، فرد و جورج ویزلی، او رو نجات می‌دهند و با ماشین پرنده به خانه ویزلی‌ها می‌روند.

هری و خانواده ویزلی هنگام خرید وسایل برای مدرسه، هاگرید و هرمیونی رو می‌بینند. آن‌ها تو مراسم امضای کتاب توسط جادوگر مشهور، گیلدروی لاکهارت، شرکت می‌کنند، کسی که اعلام می‌کند که او استاد جدید دفاع در برابر هنرهای سیاه هستش. هری در یک ملاقات کوچیک با دراکو ملفوی، پدر ملفوی، لوسیوس، رو هم می‌بینه. لوسیوس یواشکی یه کتاب عجیب رو داخل کیف جینی ویزلی می‌گذاره. وقتی که هری و ران به ایستگاه قطار می‌رسند، یه مانعی از رسیدنشون به ایستگاه نه و سه چهارم جلوگیری می‌کنه. برای همین هم مجبور می‌شوند تا با استفاده از ماشین پرنده پدر ویزلی به سمت هاگوارتز پرواز کنند. وقتی به هاگوارتز می‌رسند، ماشین توی وومپینگ ویلو، که در ورودی هاگوارتز هستش، گیر می‌افته، ترکه ران آسیب می‌بینه و ماشین آن‌ها رو بیرون می‌اندازه و خودش برمی‌گرده سمت خونه. آن‌ها توسط پروفسور مکگوناگال تنبیه می‌شوند ولی از انفجاری که ناشی از خراب بودن چوب ران هستش، نجات پیدا می‌کنند.

تا الان هری پاتر برخلاف مشکلاتی که سر راهش بوده تونسته به هاگوارتز برسه. از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون فیلم زیبای هری پاتر و تالار اسرار رو ببینید و از دیدن این فیلم هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم هری پاتر و تالار اسرار، هری پاتر، هرمیونی و ران ویزلی هستند. درصورتی‌که از فیلم هری پاتر و تالار اسرار خوشتون اومده، فیلم هری پاتر و محفل ققنوس رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی فیلم هری پاتر و تالار اسرار Harry Potter and the Chamber of Secrets

تالار اسرار باز شده است. مراقب باشید!