آفرینک
X

هایدی Heidi (2015)

هایدی Heidi

هایدی Heidi داستان یک دختر کوچولوعه که توی کوه‌های آلپ با پدربزرگ پیرش زندگی می‌کنه. هایدی تا هشت سالگی با خاله‌اش زندگی کرده، اما خاله‌ ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • سوئیس و آلمان
  • 7.4 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی هایدی

هایدی Heidi داستان یک دختر کوچولوعه که توی کوه‌های آلپ با پدربزرگ پیرش زندگی می‌کنه. هایدی تا هشت سالگی با خاله‌اش زندگی کرده، اما خاله‌اش تصمیم می‌گیره تا هایدی رو به پدربزرگ پیرش بسپره. پدربزرگ هایدی توی دامنه کوه‌های آلپ زندگی می‌کنه و یه پیرمرد خیلی بداخلاق اما مهربونه! هایدی و پدربزرگش کم کم یاد می‌گیرن چه جوری به هم محبت کنن و از زندگی با هم لذت ببرن.

هایدی یه دوست خیلی خوب هم به اسم پیتر داره، پیتر که چوپان گله بز‌های پدربزرگ هایدی هست، چند سالی از هایدی بزرگتره و خیلی زود با هایدی دوست می‌شه. زندگی توی کوهستان خیلی قشنگ و خوبه، جز زمستون‌ها که انقدر برف میاد و هوا سرد می‌شه و خیلی از مسیرها بسته می‌شه.

بعد از مدتی خاله هایدی برمی‌گرده تا هایدی رو با خودش به فرانکفورت ببره. خاله کلارا تصمیم داره تا هایدی رو پیش یک خانواده دیگه بذاره که دختر تنهایی دارن و برای دخترشون دنبال یه دوست می‌گردن. کلارا که دختر اون خانواده است روی صندلی چرخ‌دار می‌شینه و مادرش رو وقتی خیلی کوچیک بوده از دست داده.

برای هایدی بعد از اینکه خیلی وقت توی کوه زندگی کرده، شروع یک زندگی جدید توی شهر و یه خونه کوچیک خیلی سخته. کلارا چند سالی از هایدی بزرگ‌تره و خوندن و نوشتن بلده، هایدی هم شروع به یاد گرفتن خوندن و نوشتن می‌کنه و کم کم کلارا و هایدی با هم دوستان خوبی می‌شن.

اما بعد از مدتی هایدی دوباره به کوهستان پیش پدربزرگش برمی‌گرده. هایدی و کلارا که حالا دوستای خیلی نزدیک هم هستند از هم جدا می‌شن و دوری هایدی، باعث ناراحتی و مریضی کلارا می‌شه. در صورتی که از هایدی و داستانش خوشتون اومده، می‌تونید فیلم جادوگر شهر از و افسانه تیم تالر رو که داستان شخصیت‌هایی مثل هایدی کوچولو هست توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت فیلم هایدی  Heidi

فیلم هایدی در سال 2015 ساخته شده و محصول یک کمپانی آلمانی هست. بازیگر نقش هایدی Anuk Steffen از میان پانصد بازیگر نوجوان که برای این نقش تست دادن انتخاب شده و نقش هایدی کوچولو رو بازی می‌کنه. بیشتر صحنه‌های فیلم توی کوه‌های آلپ و در فضای واقعی فیلم‌برداری شده است.