آفرینک
X

چیکی چیکی بنگ بنگ Chitty Chitty Bang Bang (1968)

چیکی چیکی بنگ بنگ Chitty Chitty Bang Bang

چیکی چیکی بنگ بنگ، داستان خواهر و برادری است که با پدر مخترعشان زندگی میکنند. تا خانم ترولی به زندگی آنها وارد میشود و اتفاقات جالبی رقم میخورد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی چیکی چیکی بنگ بنگ

فیلم سینمایی چیکی چیکی بنگ بنگ Chitty Chitty Bang Bang یک داستان موزیکال و شاد در مورد یک خواهر و برادر کوچک و دوست داشتنی است که در بیرون از شهر زندگی میکنند. پدر آنها یک مخترع است و کلی وسایل عجیب و غریب و بامزه در کارگاهاش میسازد. از جاروی برقی گرفته تا وسایل پرواز و شکلات و خوراکی. حتی لوازم پخت و پز و سرو غذا هم در منزل آنها ماشینی است. حالا که صحبت از اختراع شد، فیلم نبوغ شگفت انگیز  The Young and Prodigious T.S. Spivet  هم دیدنی است و آن را به شما پیشنهاد می کنم.  پدر آنها همهچیز میسازد و در هر کاری سررشته دارد. فقط گاهی تیرش به سنگ میخورد و خراب کاری به بار میآید.

پدربزرگ هم دست کمی از پدر ندارد و رفتار و کارهای عجیب و خندهدار انجام میدهد. بچهها اتفاقی با خانم ترولی آشنا میشوند که خیلی مهربان است. خانم ترولی بچهها را به خانه میرساند ولی دیدارش با پدر، چندان خوب پیش نمیرود. در همسایگی بچهها مردی زندگی میکند که قبلاً قهرمان مسابقات رانندگی بوده و بخاطر یک سانحه رانندگی، دیگر امکان مسابقه دادن را نداشته است. بعد از گذشت سالها هنوز ماشین کهنه و از کارافتادهاش را در گوشه حیاط منزلش نگه داشته است. بچهها عاشق این اتومبیل درب و داغان و خراب هستند و هر روز سوار آن میشوند و مثلاً در رویاهایشان با آن رانندگی میکنند. رانندهی قدیمی، تصمیم میگیرد ماشینش را بفروشد و این خبر بدی برای بچه‌هاست.

آنها ماشین را دوست دارند. برای همین تصمیم میگیرند از پدرشان بخواهند که آن اتومبیل را بخرد ولی پدرشان مرد ثرتمندی نیست و پولی بابت ماشین ندارد. ولی نباید ناامید شد. شاید آنها هنرهای دیگری داشته باشند که بشود از آن پول درآورد. بله حتما همینطور است. پدر بچهها از هر انگشتش هنر میبارد. او نوعی خوراکی ساخته است که هم طعم خوبی دارد و هم میشود با آن سوت زد. پس شاید بشود از آن پول درآورد. 
آنها خوراکی را پیش یکی از کارخانه‌داران بزرگ شکلات و خوراکی میبرند تا دستور تهیه آن را به او بفروشند. روزی که بچهها با پدر به کارخانه بزرگ میروند خانم ترولی را میبینند. بله یک اتفاق جالب، خانم ترولی دختر کارخانهدار معروف است. به نظر شما آقای مخترع، میتواند دستور تهیه خوراکی¬اش را بفروشد و ماشین مورد علاقه بچهها را بخرد؟ چه اتفاقاتی در آینده برای اختراعات پدر پیش خواهد آمد؟
فیلم چیتی چیتی بنگ بنگ (Chitty Chitty Bang Bang) در سال 1968 و به کارگردانی کن هیوز ( Ken Hughes) ساخته شده است. این فیلم شاد و جذاب صحنه های زیبای طبیعت را به خوبی به تصویر کشیده است. آن¬را در آفرینک ببینید و لذت ببرید.


شعار تبلیغاتی فیلم سینمایی چیتی چیتی بنگ بنگ Chitty Chitty Bang Bang


یه چیتی چیتی بنگ بنگ از زندگی دریافت کنید.