آفرینک
X

هرج و مرج فضایی 2 : میراث جدید Space Jam : A New Legacy (2021)

هرج و مرج فضایی 2 Space Jam

فیلم هرج و مرج فضایی 2 میراث جدید – Space Jam A New Legacy داستان دزدیدن پسر بازیکن مشهور بسکتبال توسط یک هوش مصنوعی سرکش است. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.4 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی هرج و مرج فضایی 2 : میراث جدید

فیلم هرج و مرج فضایی 2 میراث جدید - Space Jam A New Legacy روایتی از یک چالش خانوادگی با استفاده از عناصر جذابی هم‌چون کارتون، ورزش، دنیای بازی‌های ویدئویی و البته کاراکترهای جذاب قدیمی است. در فیلم Space Jam 2021 ، بازیکن حرفه‌ای بسکتبال برای نجات پسرش باید در مسابقه بسکتبال باگز بانی برنده شود. اما آیا موفق خواهد شد؟ برای پاسخ به این سوال و آشنایی با نکات مثبت و مهم این فیلم، با ما همراه باشید.

داستان فیلم Space Jam 2021

فیلم هرج و مرج فضایی 2 میراث جدید دنباله‌ای بر فیلم هرج و مرج فضایی 1 است که سال‌ها پیش ساخته شده بود. همانند فیلم اول، این فیلم نیز ترکیبی از صحنه‌ها و کاراکترهای واقعی و شخصیت‌های قدیمی کارتون‌های مشهور دنیا است. داستان فیلم راجع به یک ستاره بسکتبال و مشکلات خانوادگی او با پسر 12 ساله‌اش است. لبرون جیمز پدر، از پسر خود انتظار دارد که راه او را پیش گرفته و بسکتبالیست شود، اما Dom پسر او به دنیای هوش مصنوعی و بازی‌های ویدئویی علاقه داشته و دوست دارد در این زمینه کار کند. همین موضوع دلیل چالش این پدر و پسر است که به گم‌شدن پسر در دنیای هوش مصنوعی منجر می‌شود. لبرون سعی می‌کند که پسر خود را نجات داده و بدین شکل، وارد دنیای کارتون‌ها شده و از آن به بعد، با باگز بانی یا همان بانی‌خرگوشه، توییتی، پرنده زرد مشهور کارتونی و مادربزرگ، دافی داک و سایر شخصیت‌های مشهور و محبوب دیگر، همراه می‌شود.

نکات مهم فیلم هرج و مرج فضایی 2 میراث جدید دوبله فارسی

موضوع اصلی این انیمیشن، روابط خانواده و چالش‌های موجود در روابط بین افراد است. بسکتبال، بازی‌های ویدئویی، رابطه پدر و فرزندان، تاثیرات رسانه‌ها بر افراد، حریم خصوصی افراد در دنیای دیجیتال، هوش مصنوعی و البته کارتون‌های قدیمی و نوستالژی، همه و همه در این فیلم سینمایی وجود دارند. به همین خاطر فیلم Space Jam 2 به‌‌راحتی توجه اغلب مخاطبان را بدون توجه به سن و سال‌شان، به خود جلب می‌کند.
سکانس‌های این فیلم مملو از لحظات طنز، مهیج و البته اکشن است. از همان ابتدا، فیلم با بحث‌های دو شخصیت اصلی آغاز شده و در ادامه، تلاش‌های پدر برای نجات‌دادن فرزند را خواهید دید. شخصیت‌های محبوب قدیمی هم‌چون بانی‌خرگوشه، توییتی، میگ‌میگ و سایر کاراکترهای دیگر، در کنار شخصیت اصلی حضور دارند و همه با هم تلاش می‌کنند که به لبرون جیمز برای نجات فرزندش کمک کنند.
با توجه به داستان این فیلم، مبارزات هیجان‌انگیز مختلفی در آن وجود دارد و در این مبارزات استفاده از تفنگ و انجام حرکات اکشن توسط شخصیت‌های فیلم دیده می‌شود. توصیه می‌کنیم که برای کودکان کم‌ سن و سال خود، فیلم هرج و مرج فضایی 2 میراث جدید را با دوبله آفرینک دانلود کرده و برای کودکان بزرگ‌تر، نسخه زبان اصلی را از آفرینک دانلود کنید. امکان مشاهده تریلر فیلم هرج و مرج فضایی 2 میراث جدید نیز در اینستاگرام آفرینک وجود دارد. می‌توانید ابتدا تریلر را ببینید و پس از آن، نسخه کامل را در آفرینک به‌صورت آنلاین تماشا کرده و یا دانلود کنید.

نکات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا فیلم Space Jam 2021

این فیلم بهترین گزینه برای سرگرم‌کردن کودکانی است که به بسکتبال یا بازی‌های ویدئویی علاقه دارند. فیلم هرج و مرج فضایی 2 میراث جدید با دوبله فارسی با ترکیبی از لایو-اکشن، کارتون و شخصیت‌های واقعی، علاوه بر کودکان برای اغلب بزرگسالان نیز جذابیت خواهد داشت.
کودکان با مشاهده چالش‌های پدر و پسر، به‌راحتی می‌توانند مشکلات خود را نیز درک کرده و با شخصیت‌های اصلی هم‌ذات‌پنداری کنند. پیام اصلی هرج و مرج فضایی 2 این است که هر فرد، نقاط قوت و ضعف اختصاصی خود را دارد. کودکان با تماشای این فیلم متوجه خواهند شد که اگر توانایی افراد با یکدیگر متفاوت است، دلیلی بر ضعف و قدرت افراد نیست؛ بلکه هر کسی باید بتواند از توانایی خود به‌بهترین شکل استفاده کند.
پس از تماشا فیلم Space Jam 2021 با دوبله فارسی کامل یا زبان اصلی ، می‌توانید با کودکان خود راجع به اهمیت توانایی‌های منحصر به‌فرد هر انسان، تلاش برای رسیدن به اهداف و خواسته‌های خود، ارزش صداقت و راست‌گویی صحبت کنید.
علاوه بر این موارد، پس از تماشای این فیلم می‌توانید راجع به برخی از مهم‌ترین مشکلات دنیای واقعی هم‌چون حریم خصوصی افراد در دنیای دیجیتال و خطرات آن با فرزندان خود حرف بزنید.

دانلود و تماشا فیلم هرج و مرج فضایی 2 میراث جدید با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک فیلم زبان اصلی هرج و مرج فضایی 2 میراث جدید با دوبله سورن و زیرنویس فارسی وجود دارد. علاوه بر آن می‌توانید فیلم Space Jam 2021 با زیرنویس انگلیسی را نیز دانلود کرده و آن را برای کودکان خود پخش کنید. ما در آفرینک امکان مشاهده آنلاین و آفلاین این فیلم را به‌صورت کاملا رایگان برای شما فراهم کرده‌ایم تا از یک شب‌نشینی خانوادگی در کنار فرزندان خود لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا فیلم هرج و مرج فضایی 2 میراث جدید لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم فیلم سونیک خارپشت 1 را نیز برای فرزند خود از آفرینک دانلود و پخش کنید.